Konsultacijos

Gruodžio 20 d.

Aktyvumas Šaulio ženkle duoda aktyvumą užsienio reikalų srityse. Reikia nepamiršti, kad Šaulys yra donkichotas, robinhudas ir pan. T.y. herojus idealistas, vietoje vėjo malūnų jis mato armiją, kurią reikia nugalėti. Automatiškai tai vyksta ir materialiame lygmenyje. Mes kovojame su vėjo malūnais. Ir kuo ryškesnis munduras, tuo jo fantazija lakesnė. Tokiu laiku vyksta kaip sakoma kovos iš idėjos. Ir paprastai realios grėsmės jos nekelia. Tačiau tai tokiu neigiamų miražų diena, kuomet visos grėsmės atrodo perdėtai, padidintai. Kaip sako sena afrikiečių patarlė – tamsoje ir akmuo virsta buivolu. Būtent tokia diena yra ši. Blaiviausią protą šiandien išlaikys Avino ženklo atstovai, kurie kaip jiems nebūdinga tiesiog nepasiduos asmeninio pobūdžio provokacijoms ir paliks karmai atlikti juodą darbą. Tiesa, tik tuo atveju, jei nebus užkliudyta jų šeima. Nes jei prireiks ginti šeimos narius, neatlaikys net ir Avino nervai.

O grįžtant prie dienos reikalų, tai puiki diena, kuomet galima ir reikia leisti sau atsipalaiduoti pagaliau. Ramia sąžine apsilankyti parduotuvėse. Šios dienos sėkmė lydi odos ir odos imitacijos gaminius. Tai naujos tokio stiliaus kelnės butų pats tas pirkinys. Arba storas, didžiulis šalikas. Nes tai ir jaukumo diena. 
O vakarą geriausia leisti su knyga ir kavos puodeliu arba mezginiu. Tai ramybės diena, šiandien verčiau tingėti. Prieš miegą ramiai pasivaikščioti pušyne.
Nerekomenduotina leisti laiko internete, aktyviai komentuoti, nes virtualioje erdvėje šiandien padidinto konfliktiškumo diena, kuomet ir nekalta frazė gali sukelti didelį pyktį bei privesti prie aršaus konflikto ar bent jau nemalonių nesusipratimų.

Tokią dieną žmonės, turintys kažkokią svarbią misiją gyvenime (gali būti ir pačių susigalvota), patirs nesėkmes ar net praras viltį pasiekti tikslą. Kelią į tai užkirs negeranoriški aplinkiniai, nesėkmingai susiklosčiusios aplinkybės arba patys dezertyruos. Tokią dieną atrodo, kad pats dangus stato kliūtys mūsų kelyje. Todėl geriausia jokių tikslų šiandien sau nekelti, ramiai prabūti užuovėjoje. Dabar tikrai ne laikas kovoti partizanines kovas.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/generalinis-komisaras-rusija-stiprina-savo-galia-tai-is-tikruju-vyksta-56-1077454?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=15min_Gruodis&fbclid=IwAR3NOTv2htUmRj5VTP_8bWDvSx67gnh3dOSn5HgCL4sfDzOzIRKmE13guMo
Eiti prie įrankių juostos