Konsultacijos

Gruodžio 17 d.

Puiki diena. Dvasinga tokia. Merkurijus paskubomis artėja link Jupiterio Šaulyje, Saulė stiprina sąjungą su Uranu, todėl atsiranda trauka tolimiems, neįprastiems dalykams – nori atskleisti kitų pasaulių paslaptis, pažinti ateivius, tapti galaktikos, o ne pasaulio piliečiu. Aišku, aš čia taip labai plačiai jau užgriebiau. Bet jei šios temos jus domina, tuomet šiandien pats laikas užsiimti jų nagrinėjimu.

Tai puiki diena aktyviai meninei veiklai, turiu omenyje tokiai, kuri reikalauja fizinio krūvio ir ištvermės. Pavyzdžiui, baleto pamokos. Jei visad planavote sportuoti, dabar tinkamas laikas į jas užsirašyti. Šiais laikais jau būna ir suaugusiems. Tiesa, vaikams vis tik toks laikas palankesnis, todėl jei yra galimybės, tinkamas metas išbandyti naują būrelį.

Vis dar ne dietų laikas, tokiu laiku reikia leisti sau malonias akimirkas. Todėl šokoladas prie kavos puodelio šiandien tiesiog būtinas. Jautresni žmonės gali šiandien dvasiškai vis tiek ne kaip jaustis, nerimas, paranoja, baimės ir pan. Tiesiog keletui valandų susidaro laikas, kuomet jaučiamasi blogai, o kodėl nepavyksta suprasti, todėl jei pajusite simptomus, užsidarykite po darbo namuose su filmais ir pica, išjunkite telefoną ir fb. Šios dienos problemos lengvai išgydomos maistu. Svarbiausia atsiriboti nuo bendravimo, kuris gali kelti neigiamas emocijas.

Šiandien tokia diena, kuomet itin savimi nepasitikintys žmonės, netgi labai negražūs žmonės, gali pamilti save ir pažvelgti į save kitomis akimis. Taip pat būti įvertinti aplinkinių.

Tai geras laikas konkursams, laimėjimams, kopti karjeros laikais. Šiandien laimės diplomatiški ir kantrūs žmonės, charizmatiški lyderiai, o ne diktatoriai.

Tai idealus laikas perkainoti meilės santykius. Šiandien situaciją įvertinti leis protas, tačiau intuicija irgi be galo svarbi. Galima būtų pasakyti, jei šiandien jūs kažką pajusite ar kažkas atrodys, būtent taip ir yra. Tai tokia savotiškai teisingumo diena. Bet tai gera diena, jei šiandien kils noras santykius nutraukti, turėkite omenyje, kad tai gali būti tiesiog kelias į kitą, naują pradžią. Kažkam gal jausmai kaip tik sustiprės. Irgi kaip ženklas, kad einama teisingu keliu. Na bet kokiu atveju, jei norite kažką daryti, darykite tai šiandien. Jei norite pakviesti į pasimatymą, kvieskite. Tai nereiškia, kad atsakymas bus teigiamas, tai reiškia, kad šiandien jis bus teisingas ir leis keliauti toliau. Jei renkatės tarp kelių partnerių, sprendimą priimkite šiandien. Jei norite santykius su kažkuo nutraukti, vėl gi darykite tai šiandien. Jei nenorite kažko prarasti, šiandien kaip tik tas laikas pasakyti, koks tas žmogus jums svarbus ir atsiprašau. O dar geriau tai parodyti darbais, o ne žodžiais. Kaip sakė vienas mano mylimiausių mistikų Rumi: 
If you want the moon, do not hide from the night.
If you want a rose do not run away from the thorns.
If you want to love do not hide from yourself.

Kažkada aš jau rašiau TOTH – vieną iš Egipto dievybių. Šiandien reikia jį atsiminti, nes tai ir vėl jo dienos – TOTH buvo Mėnulio, magijos ir rašymo dievas. Būtent dabar jo laikas ir rašantys žmonės gali prašyti jo globos bei kūrybinio įkvėpimo. Taip pat ir besimokantys, laikantys egzaminus, nes jis ir mokslo, išminties globėjas. Besigilinantiems į ezoteriką, rekomenduoju paskaityti Egipto Mirusiųjų knygą, kuri yra išversta ir į lietuvių kalbą. Laikoma, kad jos autoriumi irgi yra TOTH. 

Eiti prie įrankių juostos