Konsultacijos

Gruodžio 13 d.

Taip pat tai tinkamas laikas siekti vairuotojo pažymėjimo (tai negalioja, jei asmeninė prognozėje yra stipriai prieštaraujančių veiksnių, tačiau vertinant pagal visumą tam puiki diena). Tačiau visiškai netinkamas laikas apsipirkinėti, nes vėl gi tai neracionalių išlaidų diena. Tokiu metu žemiški žmonės (stiprūs žemės ženklų akcentai horoskope) racionaliai vertina, ko reikia, o kas nepraktiška ir nereikia, tuo tarpu likusieji gali lengvai pasiduoti nevaldomam norui leisti pinigus. Tai geriausia šiandien nepirkti išvis. Ypatingai tas pasijaustų išgėrus, todėl ir pragerti galima nemažai. Nuo alkoholio irgi verčiau susilaikyti, ypač stipriųjų gėrimų.
Tai vis dar ne dietų laikas, kaip tik tokiu metu reikia valgyti sočiai. Kažką senoviško, paprasto – sriubas, miltinius, pieno produktus. Kaip sakoma vietoj degtinės šiandien verčiau zacirkos pasrėbti.
Tai itin sėkminga diena moterims, tvirtai siekiančioms savo tikslo. Šiandien tai gali pavykti. Bet tik tuo atveju, jei tvirtai ir konkrečiai žinote ko norite ir kelyje į tikslą nesiblaškote, o veikiate apgalvotai.
Žmonės, kurie kaip čia tiksliau išsireiškus, na pavadinkime juos šiek tiek išprotėjusiais (astrologiniu vertinimu tai tiesiog labai uranizuoti žmonės), t.y. tokie, kuriems artimos fantastinės idėjos, domina kosmosas ir jo gyventojai, šiandien gali turėti neįprastų patirčių. Na gal sakyti, kad aplankys ateiviai būtų per stipru, bet tai gali būti sapnas, vizija, netikėtai rastas ir stiprų įspūdį palikęs straipsnis internete ir t.t.

Eiti prie įrankių juostos