Konsultacijos

Gruodžio 12 d.

Pagaliau ir visai gražus laikas mus aplankė. Visų pirma tai grožio, meno, estetikos laikas. Puikus laikas pirkti meno kūrinius. Taip pat puikus laikas pačiam kažką meistrauti, na gal šedevrą sukurti dabar ir nepavyks, bet vakarą paskirti pirštinių mezgimui tikrai verta. Juo labiau, kad rytoj bus diena, kuomet bus itin jautrios rankos ir per sušalusias rankas ateis ligos. Tai jei nemezgate, bent jau nusipirkite. Nes ko gero yra ir daugiau tokių kaip aš, kurie visada turi tik vieną pirštinę arba ir tos ne 😀
Tiesa, atsipalaidavimas, geresnė nuotaika atneš ir pašalinį efektą – norą daugiau, skaniau pavalgyti ir papildomus kilogramus tiems, kurie tam norui pasiduos. Na geriau vis tik valgyti nei kažkuo kitu užsiimti. Tai visiškai netinkamas laikas pradėti kūdikį, nes maždaug po 9 mėnesių danguje susidarys itin sunkūs dariniai, kurie tuo metu gimstantiems vaikams dovanos sunkius psichikos sutrikimus ir nesėkmės visam gyvenimui. Tai labai trumpas, vos keleto dienų periodas, tačiau rizikuoti neverta nes su gyvenimo programa, tiksliau jos rėmuose žmogui tenka gyventi visą savo gyvenimą. Taigi planus pagausinti šeimą rekomenduočiau atidėti bent geram mėnesiui. O grįžtant prie maisto, tai dabar tikrai ne dietų laikas, jos netgi žalingos organizmui. Dabar kaip sakoma į sriubą reikia gausiai įsidėti grietinės. Reikia žmogui kartais ir nuo visko atsipalaiduoti.
Šiandien neverta tikėti politikų pažadais, nes tai bus tik skambūs, bet tušti žodžiai, populistiniai pažadai. Gal jie ir patys tikės tuo, ką žada, gal sąmoningai meluos, bet šiandien verčiau nuo politikos atsiriboti arba žiūrėti į ją skeptiškai.
Dabar prasideda toks savotiškai naujas ciklas. Atrodytų galima sėkmingai judėti į priekį. Taip ir bus tiems, kurie paskutiniu metu sunkiai mokėsi gyvenimo pamokas ir jas išmoko. Deja, bet tiems, kurie neišmoko, paskutinė pamoka dar pasikartos ir kartosis tol, kol bus išmokta. Šis ramybės laikas daug kam atneš naują suvokimą. Priešai tokių metu pasitraukia ir užsiima savimi, atrodo tarsi netikėtai mūšio lauke stojo tyla ir jis liko pats vienas su savimi. Tačiau ta tyla leidžia pažiūrėti į save ir pamatyti save purvą – pyktį, perdėtą ego, šykštumą ir neapykantą. Automatiškai tai ir galimybė tapti geresniu žmogumi. Tačiau laikas yra ribotas.
Beje, šiandien Mėnulis vis dar keliauja Vandeniu, todėl tai puikus laikas mokytis emocijų valdymo. Mėnulis atsakingas už mūsų emocijas ir priklausomai nuo to, kur jis yra jūsų gimimo name ir ženkle, lemia koks žmogus bus emociniame lygmenyje. Tikriausiai pas mane ar savarankiškai besimokantys astrologijos žino, kad kiekvienas būstas turi ženklo atitikmenį, kuris prasideda pirmu būstu ir Avino ženklu? Tarkim jei jūsų Mėnulis Jautyje 7 būste, tai jūsų emocionalumas bus ne tik jautiškas, bet turės ir Svarstyklių atspalvių. Jei kas neaišku, galima klausti po šiuo postu 🙂 Žemiau aš surašysiu, kokį emocionalumą atstovauja kiekvienas ženklas. DĖMESIO. Tai teorinė astrologija, tai neturi visiškai nieko bendro su zodiako ženklu:
1. Avinas – žmogus, kuris emociškai reaguoja į tai ką mato, kas yra dabar. Trumpos emocijos.
2. Jautis – emocinis savininkas. Toks žmogus, jei kažką jaučia emociniame lygmenyje, tarkim emocinę trauką kitam žmogui, jis į tą žmogų žiūrės kaip į savo nuosavybę.
3. Dvyniai – tokio žmogaus emocijos reiškiasi jo mintimis, jį emociškai veikia intelektiniai dalykai.
4. Vėžys – tai uždaros emocijos, jis nelinkęs jų demonstruoti, nebent labai privačioje, saugioje aplinkoje.
5. Liūtas – PERDĖTAS emocionalumas.
6. Mergelė – šio emocijos reiškiasi įvairiomis manijomis, apsėdimais.
7. Svarstyklės – žmogus emocingiausias kitų žmonių atžvilgiu, kiti žmonės jam kelia daugiausia emocijų.
8. Skorpionas – jis ieško emocinio saugumo.
9. Šaulys – panašiai kaip ir Liūtui, emocijos gerokai perdėtos, gal tiksliau būtų sakyti labai didelės. Liūto vis tiek Šaulys nepralenks.
10. Ožiaragis – jis neturi emocijų.
11. Vandenis – taip pat nėra labai emociškas, nesunkiai gali nuo jų atsiriboti.
12. Žuvys – slepia savo emocijas.

Eiti prie įrankių juostos