Konsultacijos

Gruodžio 11 – 13 d.

Štai ir savaitgalis. Šias dieneles tinka skirti būsto remontui, ypač jei gyvenate nuosavame name, ypač apšiltinimo darbams. Taip kad jei pro kokią skylę sienoje švilpia vėjai, siūlau šio savaitgalio nešvaistyti veltui ir užsisandarinti viską, kas įmanoma. Na o jei namų neremontuojate, geras laikas išparduoti nebereikalingus dalykus, drabužius ir pan.

Šiomis dienomis bus didesnis noras vilioti, piktnaudžiauti seksu ir saldumynais, tačiau to daryti nepatariu, nes galite tik pakenkti savo sveikatai. Pavyzdžiui, pasigaudami venerinę ligą, saldainiu išsilauždami dantį ir t.t. Taip pat labai saugokite akis, jei dirbate kokius statybų darbus, dėvėkite apsauginius akinius. O pasilpęs imunitetas šiuo metu leis apie save žinoti herpesu. 

Bendravimui laikas nėra idealus, žmonės bus linkę moralizuoti. Tai aš net nerašau apie vakcinas nieko 😀 Bet tai nereiškia, kad vėliau vėl neparašysiu 😀 😀 😀 O šiaip tai būkite atidesni bendraudami su vaikais, pasistenkite jiems nemeluoti, net jei tiesa labai nepatogi. Tokiu metu stenkitės kuo mažiau atskleisti informacijos apie save, neviešinkite savo planų, nenuolaidžiaukite. Kuo griežtesni būsite, tuo mažesnė rizika bus nukentėti nuo kitų. Susilaikykite nuo susitikimų, ypač su tarpusavyje kovojančiomis poromis, nes būsite įtraukti į jų niekingus konfliktus ir dar liksite kalti.Nuo tokių žmonių verčiau išvis atsiribokite. Apskritai tai blogas laikas švęsti, linksmintis vakarėliuose, eiti į pasimatymus. Tokiu metu būna daug išnaudojimo, pavydo, priekaištų.

Ryškesnis laikas tai Šauliui, kurio viduje siautės pats Džokeris, tačiau išoriškai jį tarsi kas sukaustys ir viešumoje bus sunku žodį pralementi. Apskritai kalbant apie visus, šiuo metu Saturnas dalina paskutines pamokas, paskutines bausmes ir premijas. Todėl šiuo metu galite kaip niekad skaudžiai pajusti, kad jūsų gyvenimas ne toks, kokio tikėjotės. Tačiau tai reiškia tik tiek, kad jūs dar augate ir mokotės. Nusiminti neverta. Juk jau sugebėjote įveikti metus su pasauline pandemija. Jūs vis dar esate, tobulėjate, tampate kitos kokybės žmogumi. Tai gal jau laikas atsikvėpti ir suteikti sau keleto akimirkų pauzę. Faktas yra tas, kad priešakyje mūsų laukia ir puikios dienos. Pažiūrėkite į metų laikus, juk niekada taip nebūna, kad lytų visus metus be pertraukos. Taip ir su gyvenimu. Nuolatos kintantis ciklas. O dabar Jupiteris kovoja su Saturno įtaka ir jau greit greit visu greičiu lėks nuo jo tolyn. Taigi pats laikas plėsti savo horizontus ir jums. O horizontus galima plėsti ne tik keliaujant. Keliauti didžioji dauguma dabar negali arba gali, bet supranta, jog protingiau susilaikyti. Tai teks sugalvoti kažką kitą. O ir ryžto veikti bus daugiau dėl Saulės – Marso teigiamo aspekto. Marsas vis dar Avine, tai geriausia jo pozicija norintiems judėti pirmyn su naujais iššūkiais. Šie du ugnies ženklai leis lengviau ištverti Saulės – Neptūno neigiamą aspektą. Na o iškart po savaitgalio – pirmadienį mūsų laukia Saulės užtemimas. O po to jau kiek gi ten beliko iki šių bjaurių metų pabaigos 😀
Šiuo metu rekomenduotina likti namuose, tačiau jei esate priversti iš jų išvykti, pasiimkite su savimi mėgiamą kristalą ar net kelis, kad saugotų nuo pikto kaip sakoma. Idealu įvairių rūšių kvarcas, ametistas, bet nebūtinai. Pasikliaukite intuicija. Bet geriausia likti namuose ir gerti sveikatingą arbatą. Pavyzdžiui, aš paskutinėmis dienomis geriu arbatą iš mišinio, kurį pasidariau keliom dienom ir laikau šaldytuve. Tam reikia gabalo nulupto imbiero, puodelio medaus, vieno šaukšto ciberžolės, dviejų smulkiai supjaustytų citrinų (kauliukus reikia išimti), vieno tokio pat apelsino. Viską susmulkinu ir į puodelį dedu du šaukštus mišinio bei užpilu karštu vandeniu. Tokį mišinį galima šaldytuve laikyti maždaug mėnesį. Ši arbata puikiai tinka sergant peršalimo ligomis. O jei ši nepatinka, galima ir kitokių pasidaryti:
1) cinamono arbatos lieknėjimui – į puodelį žalios arbatos dedame cinamono lazdelę arba pusę šaukštelio malto cinamono, pagal skonį medaus, citrinos sulčių ir šiek kajeno pipirų.
2) imbiero odą valančios ir skaistinančios arbatos – į puodelį žalios arbatos dedame pusę šaukšto imbiero miltelių ar gabaliuką šviežios šaknies, vieną šaukštelį medaus ir citrinos sulčių pagal skonį.
3) ciberžolės organizmą valančios arbatos – į puodelį žalios arbatos dedame 1/4 šaukšto ciberžolės ir šaukštelį medaus.
Beje, dabar kaip tik geras laikas valyti organizmą ir bet kokiai detoksikacijai apskritai. Labai gerai veiks arbata apskritai. Turėkite omenyje, kad tinkamas laikas detoksikacijai automatiškai reiškia, kad alkoholis ir pan. veiks ypač blogai.

O kalbant apie dvasinį tobulėjimą tai dabar idealus laikas budizmo praktikoms. Tinka naudoti kristalus, žoles, žvakes. Tai toks gan mistiškas, kupinas ženklų laikas. Bet pamažiukais jau kai kurie pradės justi palengvėjimą. Ne todėl, kad pandemija baigsis ir gyvenimas grįš į savo vėžes, o todėl, kad tapo kitu žmogumi ir jau yra pasiruošęs per gyvenimą eiti kitais keliais.

Gero poilsio 🙂
Nuotrauka iš interneto

Eiti prie įrankių juostos