Konsultacijos

Gruodžio 10 d.

Kiekvieną kartą kai kažką parašau apie skiepus, sulaukiu šlykščių antivakserių komentarų ir dergimosi. Tačiau tai nereiškia, kad dėl keleto tamsuolių aš nustosiu rašyti. Dabar mes gyvename vakcinos laukimu. Taip, ji pagaminta skubotai, jos pašaliniai reiškiniai nelabai žinomi. Vis tik alternatyvų nėra. Aš net neabejoju, kad jei virusas vadintusi maru, raupais, pasiutlige, zombių virusu, tai visi antivakseriai bėgtų skiepytis griudami. Dzin būtų visi pašaliniai poveikiai. Na o dabar gudručiams atrodo, kad čia kaip ir galima prasmukti. Aš gal jaunesnis, išgyvensiu. O jei močiutė ir numirs, kurią pats ir apkrėčiau, tai gal dzin. Vis tiek jau greit būtų tapusi našta. Ir tokios mintys yra tik iš tamsumo, išsilavinimo stokos (tai kad turite diplomą, nieko nereiškia). Kažkodėl trumpą sujungimą tvarkyti jūs kviečiate elektriką, stogą dengti samdote statybininkus, net tualetą atkimšti jūs kviečiate santechniką. Bet viso šito fone kažkodėl jūs jaučiatės protingesni už viso pasaulio medikus, farmacininkus, chemikus ir pan. Nors tą patį apendicitą lekiate operuotis pas tuos bloguosius ir nusipjautą koją nešate prisiūti tiems patiems svolačiams. Reikia atlikti širdies šuntavimą? O gal dantis sugedo ar netgi iškrito? Lūžo ranka? Susitrenkėte savo kvailą galvą? Tada jau jūs atsimenat tuos sorošininkus. Bet tai o kam? Gydykitės žolelėmis. Demonstruokit stipraus imuniteto galią. Išsioperuokit smegenų auglį veidrodžio pagalba. Neleiskit tiems driežamogiams jūsų paversti vergais 😀 Aš tai galvoju taip – kiekvienas antivakseris turi būti atribotas nuo medicininio gydymo. Nebent  susimokėjus pilną kainą ir su sąlyga, kad pas tą gydytoją daugiau niekas nelaukia. Oi kaip greit šita mada praeitų. Taip pat kai norėsite nesiskiepyti ir žaisti su aplinkiniais gyvybė ar mirtis žaidimą, atsakykite sau sąžiningai, bandytumėt atvirą lūžį susigydyti gysločio lapais, nes gi į tą skylę jums gali įkišti čipą. O jei ne, tai nebūkit veidmainiai, varykit skiepytis.

Na o dabar eikime prie šios dienos reikaliukų. Jei oras leis, pavažiuokite kur į užmiestį pabūti gamtoje. Idealu būtų rinktis transporto priemone, kuri leidžia ir važiuojant mėgautis grynu oru. Na bet žiemai neįsakysi. Žinoma, idealu būtų kokioje Turkijoje laiką su šeima leisti. Bet teks pasitenkinti tuo, ką turime 🙂
Šiandien yra išminties diena, jei ieškote atsakymų, šiandien galite juos rasti. Tokia dieną reikia laikytis savo principų, drąsiai kovoti už save. Šiandien negalima nieko atidėlioti, tinka veikti skubiai ir priimti skubius sprendimus. Šiandien ir tolerancijos bus daugiau, žmonės neieškos tobulumo kituose.

Ožiaragis šiandien bus romantiškas. Taip tylomis romantiškas. Su purvinų minčių gausa 😀 Jis to neparodys. Meilė juk taip nereikšminga. Reikia saugoti savo reputaciją.

Dabar šiek tiek apie Saulės užtemimą, kuris mus ištiks gruodžio 14 d., pirmadienį, jaunaties metu Šaulio ženkle. Kiekviena jaunatis yra ne kas kita kaip Saulės ir Mėnulio konjunkcija. Tai naujos pradžios, naujų ketinimų laikas. Jei norite kažką pradėti, visada darykite tai per jaunatį. Saulės užtemimas tokiu metu sustiprina poveikį. Tačiau tai nėra labai reikšminga, pasaulio pabaiga neištiks. Tai labiau emocinis poveikis. Kadangi tai Šaulio ženkle, o Šaulys yra nuotykiai, kelionės, moralė, augimas, plėtra, išmintis, aukštasis mokslas, tai automatiškai bus didesnis noras tuo užsiimti – mokytis, keliauti. Ir negalėjimas to daryti gali sukelti gan stiprų frustracijos jausmą. Jupiteris sukaustytas Saturno grandinėmis. Atkreipkite dėmesį, kad net ir pradinukams pagaliau įvedamas ribojimas eiti į mokyklą, įsigalioja nuo gruodžio 14 d. Labai tokia primityvi poveikio apraiška. Praktiškai iškart po to, gruodžio 17 d. Saturnas pereis į Vandenį, o gruodžio 19 d. ir Jupiteris jam iš paskos. Jaunaties poveikį šį kartą sustiprins ir Merkurijus šalimais, plius visos trys jaunaties planetos sudarys teigiamus aspektus su Marsu. Tai ši jaunatis mus apdovanos aiškiu protu. Tai bus geras laikas naujiems projektams, netgi nepaisant to, kad visos šios planetos sudarys neigiamus aspektus su Neptūnu. Nors jautresni žmonės tai pajus kaip vidinę sumaištį. Taigi mano patarimas būtų ruoštis jaunačiai ir nusistatyti būtent nuo jos, o ne nuo Naujų metų kažkokį metinį tikslą, iššūkį. Taip bus kur kas lengviau tai įgyvendinti. O šiaip tai šis Saulės užtemimas bus sunkiausias Žuvims, sunkesnis Šauliams, Dvyniams, Mergelėms, o štai Avinui jis gali būti netgi puikus.
Tiesa, Saulės – Neptūno neigiamas aspektas jau yra susidaręs dabar. Tai galime dabar jausti didesnį nuovargį, sumaištį, todėl stenkitės daugiau ilsėtis ypač fiziniu atžvilgiu. Jei įmanoma, pasiimkite laisvadienį, leiskite tokį pasiimti ir vaikams. Tačiau laikas tikrai nėra beviltiškas, Saulės – Marso teigiamas aspektas, kuris irgi jau veikia, mums padės tuos neigiamus dalykus lengviau išgyventi. Šiuo metu rekomenduotina neafišuoti savo asmeninių santykių, neturėti paslapčių nuo partnerio.
Palepinkite save maistu. Pasigaminkite kažką ypatingo. Pavyzdžiui, kokį itališką duonos apkepą. Kažkada tokį valgiau….mmmm…su sultinga dešrele, obuoliais ir džiovintomis spanguolėmis….Bet čia net ne esmė ką valgyti, esmė, kad lėtas ir malonus maisto gaminimas gerai kovoja su šlykščiomis miglotomis Neptūno energijomis. Na o jei bandot išlaikyti liauną kūną, gal tada kiaušinių – kumpio liesų ir baltimingų keksiukų? Žodžiu, tiesiog įjunkite fantaziją ir mėgaukitės procesu 🙂 Dar gerai minėtas energijas „numuša“ kūrybinė veikla. Pats laikas išnaudoti vasarą prisidžiovintas gėles ir kalėdiniams atvirukams gaminti. Juk jeigu susitikti su artimasiais nepavyks, būtų gerai juos nudžiungti nuoširdžiu laiškučiu, ar ne?
Saugokite šunis, jiems toks laikas gan prastas. Gali pablogėti sveikata. Teoriškai tai vadinamų žemų vibracijų laikas. Tačiau reikia turėti omenyje, kad visur ir viskas yra vibracijos arba energijos. Ir grynai asmeniniame lygmenyje galima išmokti jas valdyti bei keisti. Dabar kaip tik puiki proga pabandyt ir įsitikinti.

Na o šiam vakarui rekomenduoju ciberžolės arbatą. Ši arbata pasižymi antiuždegiminiu poveikiu, ji gerina smegenų veiklą, virškinimą, tinka kvėpavimo takų ligų profilaktikai, be to ji degina riebalus ir mažina cholesterolio kiekį. Šiai arbatai reikia pusės puodelio vandens, pusės šaukštelio ciberžolės miltelių, pusės puodelio kokosų pieno, vieno šaukšto medaus ir vieno šaukšto kokosų aliejaus. Vandenį reikia užvirti, dėti ciberžolę ir ant pačios mažiausios ugnies dar virti 10 – 12 minučių. Tada sudėti likusius ingridientus ir gerai išmaišyti. Gerti reikia lėtai, mažyčiais gurkšneliais. Kam nepatinka saldžiai, galima nedėti medaus, o dėti du šaukštus kokosų aliejaus.

Šilto vakaro 🙂

https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2020/12/09/news/vakcina-nuo-koronaviruso-lietuva-gali-pasiekti-jau-netrukus-kas-laukia-nepanorusiu-skiepytis–17453041/

Eiti prie įrankių juostos