Konsultacijos

Gruodžio 10 d.

Pamenate minėjau, kad ateinančiais metais išdrąsės universitetų dėstytojai? Praktiškai iškart Vilniaus universitetas paskelbė streiką. O štai matome, kad ir daugiau mokslo bei žinių atstovų nebesinori tylėti. Tačiau tai nereiškia, kad jiems viskas ateis lengvai ir už savo drąsą nesusilauks bausmės. Ką gi, štai jau matome pirmuosius daigelius. Aš stengiuosi išlikti objektyvi ir apolitiška, tačiau yra tikimybė, kad per ateinančius metus mes susidursime su policinės valstybės veikimo metodais 🙁 Ir tai nebus linksma. Taip pat tokiais metais mūsų laukia daugiau mirčių, deja, ir kovų dėl turto, ypač paveldėto. Saturnas visad labai godus, o dabar jis godus taps maximaliai. Ypač tai jausis iki vasario. Beje, tokiu laiku vyrai taps kaip čia geriau išsireikšti, labiau pirmykščiais, gali pradėt bjaurėtis šiuolaikinėmis normomis, kurios juos verčia moteriškėti. Vyruose atgims pirmykštis troškimas tempti namo grobį. Todėl bent jau iki vasario mėnesio siūlyčiau to principo ir laikytis. Kasdien išlydėti savo vyrą „į karą“, o jau sergančius vaikučius čiūčiuoti mamoms. Na taip, emancipacija ir t.t. Bet ar tikrai ji daro jus laimingomis? Galvoju, kad moterų išlaisvėjimas nėra blogai, blogai yra, kad turėdamos galimybes rinktis, kas tikrai darytų jas laimingomis, jos vis tiek bando išlaikyti užgrobtas visas sferas. Na bet žinote tą posakį – ant dviejų kėdžių neatsisėsi. Taigi ateinančius kelis mėnesius, per kuriuos mes išgyvensime tokį reiškinį kaip Saturno – Plutono konjunkcija, siūlau aktyvią veiklą palikti vyrams, o moterims daugiau koncentruotis į šeimą, vaikus. Ypač todėl, kad toks laikas gali gan stipriai kirsti per sveikatą, ypatingai vaikams. Deja, bet vaikams toks laikas apskritai yra pavojingas. Ne tik dėl ligų, bet ir dėl smurto, nepriežiūros grėsmės. Saturnas visada mėgsta engti mažutėlius. Jis juk ir piktasis internatinės mokyklos prievaizdas Džeinėje Eir, pabaisa berniukų kolonijos viršininkas norvegų filmuose ir t.t. Taigi mielos mamos, šiuos kelis mėnesius skirkite save vaikams. O šiaip kas galite, rekomenduočiau išeiti atostogų iki kokios sausio 11 d. tarkim. Nes dabar mes jausime minėtos konjunkcijos augantį veikimą ir kaip sakoma, kuo mažiau veiklos, kuo daugiau buvimo namie, tuo silpniau tai jausite. Vėliau, sausyje bus pasiektas efekto pikas ir jis ims silpnėti. Beje, suaugusieji irgi jaus poreikį prie kažko glaustis, todėl tai labai geras laikas paskęsti šiltame močiutės glėbyje ir pasidžiaugti, kad tokią galimybę dar turite. Tokiu metu žmonių jėga yra šeimoje. Tai laikas, kuomet reikia vienytis, susirinkti visiems bendroms šventėms, pamiršti konfliktus. Šios šventės turėtų vykti senelių namuose, t.y. vyriausiųjų šeimos narių. Nėr didesnės jėgos nei šeima ir nebus. Žmonės ta pamiršo, susvetimėjo. Tačiau niekada nėra per vėlu grįžti prie savo šaknų arba kurti vieningus šeimos pagrindus ateinančioms kartoms.

Na o grįžtant prie šios dienos, tai įtaką šiandien stipriausiai jaus Svarstyklės. Ypatingai paaugliai. Šiuo metu jie bus tarsi žvaigždutės – geri, mandagūs, labai neryžtingi, tačiau šiais, agresyvėjančių vaikų laikais suaugusiems tai bus tikra palaima. Svarstykliukai trauks akį savo išore, juolab, kad patys jaus didesnį norą puoštis papuošalais. Beje, Svarstyklės tai elegancijos, gracijos ženklas. Dažnai tokie žmonės turi išskirtinius, gražius plaukus, ypač jaunystėje. Na o Avinus, Liūtus ir Šaulius šiandien apims nepakeliamas nuotykių ir kelionių troškimas. Šiandien šiuos tris lengvai įtikinsite leistis Tolkino žiedo paieškas gūdžiose Viduržemio žemėse. O jei dar vienoje kompanijoje……tai ir patį kosmosą užkariaus.

Merkurijus jau keliauja Šaulio ženklu. Sumažės noras kapstytis taip giliai, dabar matysime visumą, o ne kasime duobes, ieškodami šaknų. Keisis mąstymas, bendravimas. Tai puikus laikas mokytis. Na tiesa, Merkurijus Šaulyje nėra jau visai toks nekaltutis. Jis plepys, kosmopolitas, itin komunikabilus. Vis tik klasikinėje astrologijoje tokia pozicija vertinama neigiamai. Merkurijus tai informacija, tai racionalusis protas, analizė. Aukščiausi matematiniai protai paprastai turi įspūdingas Merkurijaus pozicijas horoskope. Na o Šaulys toks pasakorius, toks paplaukęs (apsirūkęs?) ir tą racionalų mąstymą gan stipriai prislopina. Tai gyvybingumas, energija, linksmas bendravimas, tačiau ir paviršutiniškumas, nesugebėjimas kritiškai vertinti, tai jau ne mokslininkas, tai rūmų juokdarys (nors kaip taisyklė jie privalėjo pasižymėti aštriu protu). Vis tik toks laikas lemia, kad žmonės labiau nori linksmintis, pasakoti anekdotus nei rimtas mintis varinėti. Iš kitos pusės, kad tik tiek tos bėdos būtų…:D

Mėnulis vis dar Jaučio ženkle, tiesa, vakare jis jau pereis į Dvynius. Šią savaitę mūsų laukia Mėnulio pilnatis, per kurią siūlau atsikratyti žmonių ir dalykų, kurie mums trukdo judėti į priekį. Tai gali būti sunkoka diena (ketvirtadienis), bet jei sugebėsite padėti tvirtą tašką, po to ateis didžiulis palengvėjimas. Na vakarietiškas pasaulis rėkia, kad tai magiškoji pilnatis, nes įvyks ji dvyliktą mėnesį, dvyliktą dieną 12.12 valandą. Deja, aš taip nudžiuginti stipriai negaliu. Nes juk žvelgiant iš mūsų laiko skaičiavimo perspektyvos tai visai ne 12.12, o 0.12, plius mūsų fronte tai nutiks maždaug pusę septynių ryte. Ai bet galvoju, kad nors ir ne magiška, vis tiek gerai suveiks 😀 Saulė vis dar Šaulio ženkle – atgimimo, atsinaujinimo, naujos pradžios simbolyje. Taigi puikus laikas nešti šiukšles lauk ir pradėti švarų gyvenimo puslapį.

Šiandien reikia maloniai praleisti laiką, pavyzdžiui, pasigaminti kažką iš naminės tešlos, pavyzdžiui, kruasanų prisikepti, parašyti ir išsiųsti kalėdinius atvirukus, ai išvažiuoti su riedučiais pasivažinėti, vis tiek sniego nėra. Visos šios veiklos atitinka Merkurijų Šaulyje.

Beje, tai puikus laikas pradėti kūdikį, po devynių mėnesių bus dienų su itin puikiais dariniais. Taigi gal jums pavyks pradėti ypatingą kūdikį.

Deja, bet tobulėjantiems ši diena gali atrodyti tarsi tamsi naktis. Labai svarbu sau priminti, kad tamsiausia naktis yra prieš aušrą. Nėra tamsos ir šviesos. Naktis yra inteligencijos simbolis, ir šviesa irgi gimsta būtent iš nakties. Nebūna tik juodo arba tik balto, todėl net šviesiausia siela visada bus apsupta nakties aksomo. Nors populiariojoje literatūroje žmogus eina į šviesą, taip pat ir po mirties, realūs šaltiniai kalba, kad didžiausia palaima yra išeiti į nakties ramybę, o ne aktyvią dienos švies, joje pailsėti, atgauti jėgas bei pasiruošti naujam gyvenimui. Ne veltui ir mes kasdien numirštame „mažąja mirtimi“ nakties tamsybėje. Tamsos nereikia bijoti, ji tokia pat neatsiejama gyvybės dalis kaip iš šviesa. Kiekviena jų atstovauja savo sritį. Tai sudėtingo suvokimo sritis, neretai kuriai priešinamasi visa savo esybe. Bet kai suvokimas ateina, kartu su juo ateina ir nauja kokybė. Tai reiškia, kad jūs išmokote naują pamoką. Labai lengva geruose žmonėse matyti gerus dalykus, dar lengviau kituose matyti blogus. Tamsos pažinimas leidžia ir „bloguose“ žmonėse pamatyti gėrį. Ir tai viena sunkiausių pamokų.

https://www.lrytas.lt/…/r-karbauskis-apie-isplatinta-laisk…/
Eiti prie įrankių juostos