Konsultacijos

Gegužės 9 d.

Dar nesibaigė vaikų dienos, o gal tiksliau būtų sakyti, kad šiandien mamų diena. Nes visi jaus stipresnį poreikį mamos, tiek vaikai, tiek naminiai gyvūnai. Tokią dieną reikia leisti daugiau laiko su vaikais bei mylimais gyvūnėliais. Ypač katėmis, kurios šiomis dienomis gali jausti padidintą nerimą, baimę, to pasekoje gali darytis agresyvesnės ar depresiškos. Tai tikrai netinkama diena palikti vaikus seneliams ar gyvūnus vienus namuose ir eiti pasilinksminti. Tai pareigos diena mažutėliams.

Šiandien bus sunku dirbti, norėsis vietoj to lindėti internete – socialiniuose tinkluose, forumuose ir pan. Jei galimybės leidžia, tai per daug savęs ir neprievartaukite. Apskritai geriausia šiandien pasiimti išeiginę, jei tik galite sau tai leisti. Tai tuščiai švaistomo laiko diena, bet kartais reikia ir tokio.

Tai bloga diena sveikatai, šiandien galite susirgti patys arba teks rūpintis ligoniais namuose.

Taip pat tokią dieną žmonės perdėtai vertina situacijas – atrodo diena visai graži, o galvose kuriasi juodžiausi scenarijai, kuriamos atsitraukimo strategijos ir t.t. Daugelį gali varginti ateities baimė, automatiškai kils noras ruoštis blogiausiam.

1. Daugelis žmonių apskritai nori būti tik gerais, jie bijo savo trūkumų. Deja, realybė yra tokia, kad nėra nei vieno tik gero žmogaus. Visi be išimties turi ir neigiamų bruožų. Visi be išimties turi žaizdų ir skaudulių ir kiekvienas turi savo sudėtingas zonas. Ir, beje, tai orientyras pagal kurį turime įsileisti arba ne kitus į savo gyvenimą. O į jį įsileisti turime tik tuos, kurie nebijo stovėti šalia mūsų asmeninio purvo. Kurie nori suprasti mūsų netikusio elgesio priežastis. Kurie nori augti kartu arba tiesia ranką iki savo lygio. Ir nesakykite, kad niekada jūsų gyvenime tokių žmonių nepasitaikė. Pasitaiko kiekvienam juos sutikti, bet kaip dažnai mūsų ego ir išdidumas tiesiog nepalieka jiems vietos likti. Šiame plastmasės pasaulyje sutikti tikrą, gyvą sielą yra reta dovana. Tikras yra tas, kuris būna savimi. Tik tiek jums reikia žinoti, to jums visiškai pakanka. Bijokite ne kitų trūkumų, bijokite kaukių.

2. Keliautojas savo kelyje dažnai susiduria su stiprybės išbandymu. Viena kertinių jo stiprybės pusių turi būti drąsa išgirsti ir pamatyti tiesą. Nes tai ves į gilesnį suvokimą, į gilesnį jausmą. Nereikia niekada nieko stengtis suprasti per jėgą. Vienus žodžius jūs išgirsite, bet jie skambės tarsi nepažįstama kalba, kitus jus suprasite. Viskam savo laikas. Šiandien skaitykite ir klausykitės to, kad skamba jums suprantama kalba. O rytoj gal jau suprasite ir tuos, kurie kol kas užrašyti kosminiais ženklais. O kartais mums atrodo, kad viskas taip aišku, bet esmė vis tiek nepasiekia sielos. Tačiau kai mokinio ausys pasiruošę girdėti, atsiranda lūpos, kurios užpildo jas išmintimi. Deja, bet neįšventintiesiems tiesos lūpos neprabyla.

3. Gal šiandien tai nuskambės keistai ir nesuvokiamai, bet viena pagrindinių keliautojo siekiamybių yra norų atsižadėjimas. Kažkada ateis diena, kai ją aplankys suvokimas, kad norai yra šio pasaulio grandinės. Bėgdami paskui juos mes pagauname tik stresą ir nerimą. Tačiau tas, kuris atsisėda ant upės kranto ir kantriai laukia, atranda ramybę ir nustoja jausti skausmą.

4. Dažnai mes prisidengiame gerais darbais, noru gelbėti pasaulį ir panašiais nuostabiais dalykais. Tačiau tai nepakeičia to fakto, kad realiai vis tiek viską darome tik dėl savęs, sau ir matome tik save.
Tai yra keturios didžiosios paslaptys, kurias jūs turite siekti sau atskleisti.

Eiti prie įrankių juostos