Konsultacijos

Gegužės 8 d.

Vis dar tęsiasi „vaikų dienos“, kitaip tariant laikas, kuomet reikia daugiau to laiko leisti su vaikais. Šiandien ypač tinkama diena įvairiems bendriems darbams. Pavyzdžiui, namelio statybai kieme. Nes tai diena, kuomet vaikai tėvų pamokas įsimena ilgam – šiandien mes mokome savo vaikus „statyti“ ir tą pamoką jie įsimins visam gyvenimui. O ko ir kaip jūs mokysite ne taip ir svarbu, aš tik paminėjau pavyzdį.
Šiandien reikia skirti daugiau dėmesio veido odai, kadangi ji labai stipriai bus veikiama, kitaip tariant tai senėjimo procesų diena, todėl jau šiandien tepkitės viską, kas geriausia – užsidėkite prabangią kaukę ir pan. Taip tokią dieną išauga traumų rizika – saugokite save.
Tai labai bloga meilei dienai. Šiandien nepradėkite jokių santykių, nepasiduokite naujų gerbėjų dėmesiui. Tokią dieną į gyvenimą ateina jau kitiems įsipareigoję žmonės, pavyzdžiui, vedę. Ypatingai į tų žmonių gyvenimą, kurie jau seniai vieni. Taip pat labai blogas laikas pažintims kelionėse, čia irgi sutiksite tik tas meiles, kurių net priešams nelinkėtumėt.
Netinkamas laikas rinkimams, įvairių strategijų kūrimui, planavimui – šiandien pasirinksite kraštutinius, rizikingiausius variantus. Todėl verčiau tokius veiksmus atidėti kitam laikui. Tokią dieną nereikia stengtis laimėti – šiandien laimima tam, kad pralaimėtume vėliau. Šiandien apskritai didesnė konfliktų tikimybė. Jei kils noras su kažkuo pasirieti, kažkas jus provokuos – paklauskite savęs ar tas asmuo pakankamai brandus, pakankamai išsilavinęs, jog galėtų būti jums tinkamu oponentu? Nes jeigu ne, tai kokia prasmė? Su tapetais juk namie nesiginčijate? Žvelgiant apskritai, tai tokia akla, iliuzinė diena. Ją galima būtų pavadinti Mandelos efekto diena (kas tai yra jau rašiau anksčiau, bet galite plačiau pasiskaityti internete, yra informacija ir lietuvių kalba). Šiandien neverta pasitikėti savo ir kitų atmintimi.

Eiti prie įrankių juostos