Konsultacijos

Gegužės 7 d.

Galite piktintis, galite ne, bet pasaulinė pandemija dar toli gražu nesibaigė ir atsipalaiduoti visiškai ne laikas. Pamenu kai aš tik pradėjau darbą, sulaukdavau daugybę baisių išpuolių, kad rašau blogas prognozes. Po to mano klientai persiorientavo ir suprato, kad žinoti duobes, laukiančias kelyje nėra blogai. Tai kartais netgi leidžia jų išvengti. Taigi ir dabar iš įspėju, kad lentos virš duobės toli gražu dar neperėjome.

Šiandien didesnio aktyvumo diena, todėl šiandien tinka pirkti sportinę avalynę, ypač vyrams. Taip pat sportinio tipo drabužius, tarkim kaip kad džinsinis švarkelis. Dienos spalva – labai tamsiai žalia, mėlyna. Nepirkite naudotos buitinės technikos. Taupyti reikia, bet šį kartą ne šioje srityje.
Vėl gi gera diena darbui su augalais, gėlėmis, žaliuojančiais dekoratyviniais augalais.

Tai nebus lengva diena, todėl vertėtų šiandien pasiimti atostogas, likti namuose, jei tik įmanoma. Daugiau bendraukite su katėmis. Laikykite šalia savęs mėgiamu kristalus ir akmenis. Šiandien katės bus pozityviausios energijos šaltinis. Niekur kitur jos tiek nerasite.

Ypač blogai gali jaustis Mergelės, tarsi mirusios viduje. Jos gali jausti didelį stresą. Jų gyvenime bus chaosas, tačiau jos vis tiek bandys sutvarkyti kitų gyvenimą. Galvoje visišką sumaištį keis ramybė ir atvirkščiai.

Saulė keliauja Jaučio ženklu. Mėnulis – Skorpione ir sudarys keletą nemalonių aspektų, todėl galime sulaukti emocinių protrūkių, nemalonių netikėtumų. Taip pat šiandien mūsų laukia Mėnulio pilnatis. Primenu, kad per pilnatį mes atsisakome nebereikalingų dalykų, gydome senas žaizdas, mokomės atjautos.  Tai nėra maloni pilnatis, bet ir ne pati sunkiausia. Beje, visai pamiršau paminėti – vakar ir užvakar galima danguje buvo matyti meteorų lietų. Na tai toks astronominis reiškinys, kuris įvyksta keletą kartų į metus. Šį kartą tai buvo Akvaridų meteorų lietus. Balandžio pabaigoje buvo kitas – Lyridų meteorų lietus ir keletą draugų man džiaugėsi, kad pavyko jį pastebėti. Jūs patys galite įvesti į google meteor shower 2020 ir pamatysite, kad konkrečiai galite sulaukti danguje to gražaus reiškinio.

Šiandien didelė tikimybė, kad jūsų jausmai bus įskaudinti. Tai gera proga pamąstyti apie tai, kad mus įskaudinti galima tik tada kai mes leidžiame tai daryti. Jeigu jūs būsite tikras, kad esate protingas, esate gražus, esate vertingas, bet kokie skaudūs žodžiai ir veiksmai atsimuš į jus kaip į sieną. Nea, tai tikrai nereiškia, kad pasaulis taps rojumi ir visi jus ims mylėti. Tiesiog jūs pats nebepastebėsite piktų žmonių, nebegirdėsite skaudžių žodžių.
Paguldykite vaikus miegoti anksčiau. Jiems tai irgi nelengva diena, o į vakarą jau ir visai sunki pasidarys.
Tokiu laiku veiksmingai veikia tokia veikla kaip rašymas (ne kūrybinis), metodinis planavimas. Todėl prastas vakaro nuotaikas veiksmingiau įveiksite planuodami savaitinį meniu ar pan.

Skanių planų 🙂

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuviams-teks-susitaikyti-su-nauja-realybe-virusas-savo-gyvavimo-su-siuo-pavasariu-tikrai-nebaigs.d?id=84213821&fbclid=IwAR2xCi6yrEsPSpkhv2NRkgDM4SRZU9FTkpyZxWgVilNVCtx5DTL2ZzF-qug
Eiti prie įrankių juostos