Konsultacijos

[:lt]Gegužės 7 – 9 d. [:]

[:lt]Pamenate maždaug prieš dešimtmetį įvykusią istoriją, kuomet 2011 metais norvegas Anders Behring Breivik surengė teroro išpuolį, kurio metu žuvo 77 žmonės? Šiuo metu mes išgyvename savotiškai panašų laiką. Tuomet danguje kovojo Plutonas su Uranu, šiuo metu Uranu kovoja Saturnas, bet visada visuose bloguose dalykuose dalyvauja ir dėdulė Uranas. O mes Lietuvoje turime neva tai gerais ketinimais paremta akciją Šeimų maršas. Juk tai ne kova dėl kažko, o prieš kažką. Tai kova prieš gyvus žmonės, jei atidžiai paklausytumėte, ką sapalioja fanatiški maršo dalyviai, pakrauptumėte nuo agresijos ir neapykantos bei noro sunaikinti kitokius nei jie patys. Jau už keleto dienų iš Vandenio į žuvų ženklą pereis Jupiteris ir nebebus kas glosto ir ramina senuką Saturną, besispjaudantį pykčiu. Tokios visokios „revoliucijos“ pragariška vieta, tarsi šiltame lizde auginanti įvairaus plauko fanatikos ir brandinanti bet kokios rūšies blogį. Jeigu kažkas deklaruoja savo kovą už gražius tikslus, jis negali ateiti su degančiu deglu ir kirviu. Atkreipkite dėmesį į tą svarbią detalę – nėra jokio teisės akto, absoliučiai nėra nieko kas keistų tradicinės, įprastos šeimos padėtį, kad ir kas beįvyktų, ji lieka tokia pati. Ir kovojama ne dėl jos išlikimo, ne dėl išlikimo to kas žmonėms tradiciška, įprasta, ne. Kovoja prieš tai, kad kiti žmonės gautų daugiau laisvių ir galimybę gyventi lygiavertį gyvenimą. Kovojama prieš vaikus – jų teisę augti mylinčioje ir saugioje aplinkoje, kovojama prieš vienišus tėvus, kovojama už patriarchato išlaikymą ir moterų teisę nebūti vyro daiktu. Pagalvokite gerai – kaip kad santykiuose su smurtautoju jau pradžioje galima atpažinti pavojingus signalus iš specifinio jo elgesio, taip ir idealoginėse kovose galima pamatyti mosikuojančią šėtono uodegą iš neapykantos kalbos, agresija paremtų gerų ketinimų. Pažiūrėkite filmą ir nepamirškite, kad kelias į pragarą irgu gerais norais grįstas. Belieka tikėtis, kad šis kelias nepagimdys dar vieno monstro, šventinančio žemę ugnimi ir kalaviju.Pokyčiai yra natūralus dalykas, visą laiką žmogaus egzistencijoje kažkas keičiasi ir dažniausiai pokyčiai ateina skausmingai. Tai natūralu. Juk tarkim jūs norėdama pasikeisti „šypseną“, pavyzdžiui, išsitiesinti dantis irgi kenčiate nešiodami kabes ar pan. Taip pat ir su visuomeniniais pokyčiais, socialinėmis normomis. Bet pokyčiai yra būtini, juk visi žinome kas nutinka su stovinčiu vandeniu. Nebūkite stovintis vanduo.

Dabar pereikime prie šios dienos ir artėjančio savaitgalio, ir šios dienos jau reikalauja daugiau judesio. Laikas gulinėti baigėsi. Idealu būti išvažiuoti pasivažinėti dviračiu. Bet verčiau važinėtis betono takeliais mieste, vengti parkų, nes šiuo metu į karą išeina kraugeriškosios erkės ir pasigauti infekcinę ligą, platinamą parazitų bus kur kas lengviau. Šiomis dienomis reikia prisiruošti ir atlikti tuos darbus, kuriuos reikia atlikti. T.y. atidėliojamus darbus.Tai geros dienos fotografuotis.
Avinui tai bus išskirtinis laikas – jis bus lyderis, jis bus savo šlovės viršūnėje ir tai atskleis ne pačius geriausius jo bruožus. Na tarkim, kad Avinas bus šiek tiek subingalvis (stipriai), Avinas bus madingas, nors ne, jis eis priekyje mados. Avinas bus narcizas (mažų mažiausiai). Nuo Avino gali visi nusisukti, na nes jis tiesiog užknis. Vargu ar Avinas tai sureikšmins. Mergelė šiuo metu nustos visiems tarnauti, nes staigiai pasiners į sveiką gyvenseną ir varys visus iš proto su savo mitybos bei sveiko gyvenimo būdo idėjomis.
Kalbant apskritai apie visus, šiuo metu Marsas sudarys teigiamą aspektą su Uranu ir mes susidursime su tokiu toksiniu vyriškumu šiek tiek, kai daugumoje vyrų prabus mačo, bet tai nebus taip blogai kaip toksiškas moteriškumas, kuris dominuos moteryse dėl neigiamo Veneros – Jupiterio aspekto. Tai šiomis dienomis vyraus šiokia tokia priešprieša – vyrai norės dominuoti, būti riteriais, o moterys stengsis nuo to dėmesio išsivaduoti ir pačios bus amazonėmis. Tai šiomis dienomis geriau užsiimti ne romantine meile, o meile sau. Kartoti afirmacijas, pavyzdžiui: aš esu graži. Gal net kokį užrašą pasikabinti vonioje virš veidrodžio. Tai tinkamos dienos darbui su savimi, saviįtaigai, nes tokios dienos apskritai stipriai pakelia pasitikėjimą savimi. Tokiomis dienomis galite matyti keistų ženklų, daugiau simbolikos ir rekomenduotina į tai atkreipti dėmesį, galbūt pats gyvenimas jums pataria stengtis labiau, padirbėti stipriau. Žodžiu, tai ne dyko sėdėjimo dienos.Taip pat tai tinkamos dienos rūpintis kambarinėmis gėlėmis, įrenginėti vazonuose kažkokias savaiminio drėkinimo sistemas ir pan,Mityba šiomis dienomis vėl turėtų būti lengva, geriausia rinktis veganišką meniu (aš pati dieve gink tikrai ne veganė ir tai nėra skatinimas jais tapti). Tik vartokite daugiau baltymingo maisto, kad nepritrūktų jėgų, pavyzdžiui, moliūgų sėklų, brokolių.
Gegužės 14 d. Jupiteris pereina į Žuvų ženklą, dar ne visam laikui, kol kas jame pabus trumpai – iki liepos 28 d. ir vėl grįš į Vandenį. Bet tai geras laikas kovai su užkrečiamomis ligomis, ypač per vakcinavimus. Ir galimi teigiami įvykiai šioje srityje kaip kad didesni vakcinų gaminimo tempai, galbūt naujos gaminimo vietos, daugiau paskiepytų ir sąmoningų žmonių.

Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos