Konsultacijos

[:lt]Gegužės 6 d. [:]

[:lt]Sotaus valgymo diena ir net nesistenkite su tuo kovoti. Verčiau pasigaminkite aštrų jautienos troškinį kol nekilo noras prisivalgyti picų. Dieną pridera leisti ramiai, tykiai 😀 Tinka tokios labai pasyvios veiklos kaip tarkim naktinis paukščių stebėjimas. Na kur išvis judėti nereikia. Tokią dieną drąsiai galima mėgautis nieko neveikimu šalia baseino, na nebent dar valgymu. Gaila, kad orai tokie negailestingi. Tada belieka kvapni vonia su arbatos puodeliu.
Šiandien gali apimti jausmas, kad jau per vėlu. Nežinau kam – gyventi, veikti, siekti. Tai laikinos nuotaikos, jos praeis. O nuo rytojaus ir sėkmingesnių valandų bus. O kol kas vis dar prastesnė diena sveikatai. Jei šiandien jums reikia atlikti kažkokias medicinines procedūras ar priimti sprendimą dėl jų – atidžiai domėkitės, skaitykite, išsiaiškinkite visus už ir prieš. Gali būti, kad paaiškės, jog tai ko bijote, bijote be reikalo, bet gali būti kad ir atvirkščiai – paaiškės, kad jums tokia procedūra būtų žalinga. Bet kokiu atveju sveikatos klausimais konsultuokitės su medikais, o ne google. Beje, tai gera diena rinkti vaistines žoles. Na būtų gera, jei būtų sausa. Bet kas nebijo drėgmės, tokį laiką gali išnaudoti elementariam žolių pažinimui gamtoje. Nebūtina gi pilnus krepšius ūglių prisikrauti, jei net nežinote kam jie naudojami. Apskritai nereikia dėti į burną to, ko nepažįstate. Tai gali būti pavojinga ir net mirtina. Geriau naudokitės civilizacijos išradimu – appsais, atpažįstančiais augalus – žiūrėkite, grožėkitės, vardus žinokite.

Tinkama diena projektuoti, planuoti, įrenginėti namų kiemą. Žodžiu, bet kokiems veiksmas čia, kurie gal ne tiek gėlių sodinimas, kiek baseino kasimas, plytelių klojimas, lauko baldų pirkimas ir t.t.Na o kol Merkurijus keliauja Dvynių ženklu tai geras laikas rašymui, darbui su dokumentais, dokumentikai, problemų sprendimui raštu, įrašų darymui. Tiesa, toks Merkurijus šiek tiek nevaldo liežuvio, todėl gali būti įvairių skandalingų pareiškimų, viešų nusišnekėjimų, pasakymų per daug.

Žuvys šiandien pajus savyje brandą…na arba senatvę….Tiek Žuvys, tiek Skorpionai dabar bus puikūs pašnekovai ir pokalbiai su jais veiks tarsi terapija. Aišku, jei jie norės kalbėtis.
Na o visiems apskritai tai puikus laikas meilei. Tokiu metu sutinkamos panašios sielos. Sielų panašumas negarantuoja amžinos meilės ir buvimo kartu iki gyvenimo pabaigos. Tačiau dabar į gyvenimą gali ateiti žmogus, kuriame pamatysite dalelę savęs ir šalia kurio galėsite būti tikruoju savimi. Tai ne meilė, tai sielų ryšys – kai nuo pirmos akimirkos viskas paprasta, saugu ir vyksta tiesiog savaime be jokių pastangų. Tai dovana, kurią reikia priimti su džiaugsmu ir leisti jai išeiti savais keliais kai ateina laikas.

 

htps://www.instagram.com/p/COdXs_InzQD/[:]

Eiti prie įrankių juostos