Konsultacijos

Gegužės 6 d.

Veneros – Neptūno neigiamas aspektas veikia neigiamai imunitetą, pats laikas pastiprinti save vitaminais, bent jau daugiau būti Saulėje. Jei tik Saulė bus maloninga. Jei turite galimybę pasėdėti ant jūros kranto, būtinai taip ir padarykite. Kas geriau gali veikti jūros valdovą nei jūra. Na plaukioti gal nereikėtų kol kas. Tokį darinį gerai veikia šaltis ir sniegas. Na va kaip tyčia nelaiku jis susidarė, šalta žiemą ir grynas oras kaip mat pravaikytų karščiuojančios Veneros nuotaikas.
Šiandien šis darinys stipriausiame savo taške, taigi blogą dvasinę savijautą leiskite gydyti katei. Nepavykite jos šalin, jei netinkėtai ateis burzgiantis kailio kamuoliukas jūsų paminkyti. Katė visad žino, ką daro.
Tai tikrai labai blogas laikas meilei, vyriškiams siūlyčiau vengti atsitiktinių pažinčių, tokiu metu ir kaltinimų seksualine prievarta galima sulaukti. O moterims tokiu metu  yra padidinta seksualinės prievartos grėsmė.
Gali labai slėgti tamsa, todėl sutemus įsijunkite šviesas, taip pat ir kieme. Elektrą pataupysite vėliau.

Mėnulis keliauja Svarstyklėmis ir ruošiasi pilnačiai, kuri įvyks poryt jau Skorpiono ženkle. Todėl šiandien bus sunku išlaikyti vidinę taiką ir harmoniją. Ypatingai tos prastos nuotaikos gali jaustis santykiuose, bendraujant apskritai. Šiandien reikia būti labai sąmoningais, kad nesugriautumėte apskritai bet kokių santykių. Saulė keliauja Jaučio ženklu. Visumoje nuotaikos bus labai permainingos, nes Mėnulis dienos eigoje sudarys ir gerus, ir blogus aspektus. Atrodys tai sekasi, tai ne. Bet kokiu atveju šiandien nereikia priiminėti svarbių sprendimų. Jei oras leis, verčiau eikite pjauti žolę. Tik tokios svarbos sprendimus šiandien ir priderėtų priimti – pjauti žolę ar dar ne. Kaip jau ir minėjau vakar, Mėnulio mazgai pereina į Dvynius bei Šaulį, kur bus 18 mėnesių.  O dar už keleto dienų Saturnas Vandenyje taps retrogradiniu. Taigi džiaugtis, kad įveikėme krizę, kol kas labai per anksti. Saturnas baksnos į klaidas. Merkurijus neužilgo pereis į Dvynių ženklą. O kol kas ruošiamės pilnačiai ir geriausias pasiruošimas jai – generalinis valymas, tiek namų, tiek minčių, gilus susitelkimas į save. Sudėtingos dvasinės praktikos nėra rekomenduotinos dėl neigiamo Neptūno poveikio. Tačiau gilintis į tikslųjį astrologijos mokslą galima.

Pasimerkite puokštę gėlių, tulpių iš savo darželio. Stenkitės daugiau būti vienatvėje, susitelkite į save, apmąstykite kas gi iš tikro jūs esate, ar tai jūs, ar tik kaukės. Parašykite laišką seniai apleistam draugui. Susilaikykite nuo saldumynų, jei tai neįmanoma, valgykite bananus ar bananų duonos išsikepkite.  O sutuoktiniams ypatingai linkiu šiandien sau priminti, kad tai tik laikinas blogas laikas ir jis praeis. O skaudūs žodžiai ir veiksmai gali palikti neužgydomas žaizdas.

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/mirtys-nuo-covid-19-siejamos-su-vitamino-d-trukumu-ka-tai-reiskia.d?id=84200963&fbclid=IwAR0UN_ILAuR5m0ZFo-KNAPlTXS31gEWgNRXobXzz6pF73-QsFMUQSinpYeM
Eiti prie įrankių juostos