Konsultacijos

Gegužės 5 d.

Vis dar puiki diena rūpintis augalais. Darbas darže, sode, gėlyne puikiai neutralizuoja niūrias Neptūnines nuotaikas. Būtinai pasidžiaukite gėlių žiedais, džiuginti gali ne tik magnolijos, bet ir paprasčiausias svarainio žiedas.
Palanki diena tvarkyti finansinius reikalus, tiksliau juos susitvarkyti – tokius kaip pajamų deklaravima, mokesčiai ir pan. Šiandien šiek tiek pinigėlių gali nukristi „iš dangaus“.
Šiandien reikėtų daugiau dėmesio skirti vaikams. Daugiau tai kažkas ypatingo, išskirtinio, pavyzdžiui, persirengėlių vakarėlis. Vaikus irgi veikia Neptūninės nuotaikos, todėl galimybė pabūti kažkuo kitu, pavyzdžiui, maža raganaite, puikus būdas jas neutralizuoti.
Sunkesnė diena bendravimui, kuris gali būti kupinas smulkių nesusipratimų, kuomet vienas juokauja, o kitas priima rimtai. Gali nesinorėt išeiti iš namų net iki maisto parduotuvės.

Ryškesnė diena Mergelei, kuri bus lanksti, emociškai stipri (ypač meilės klausimais), įžvalgi, norės padėti kitiems, tačiau galvos per daug, nepasitikės savimi, per daug nervinsis ir bus per daug kritiška sau. Vandenis, Šaulys ir Dvyniai nuobodžiaus, to pasekoje jų galvoje bręs maištingos mintys. 

Vakar jau rašiau, kad tai sunkus mėnuo meilei. Bet pamokos niekad nebūna lengvos. Jei nenorite šio laiko praleisti veltui, dabar mokykitės mylėti. Tiesiog. Be atsako. Kiekvieną kartą kai jūs nuoširdžiai mylite, kai nuoširdžiai džiaugiatės ir vertinate kitą bei sugebate tai daryti be negatyvių jausmų, jūsų energetinis laukas arba kaip tai vadinama hermetizme, auga. O toks augimas palieka pėdsaką jūsų sieloje. Vibracijos tai tarsi vandens raibuliai nuo ten įmesto akmenuko. Jūs jas skleidžiate, aplinka atitinkamai į tai reaguoja. Todėl kai labai sunku kartokite: ačiū tau, aš tave myliu, aš tave vertinu. Nieko nereikia papildomo daryti. Kaip parašyta Jono evangelijoje: „Ir žodis tapo kūnu“. Tai svarbi mintis, jei atrasite jos prasmę. Kartojami žodžiai tampa kūnu. Galite tai daryti tiesiog išėję pasivaikščioti gamtoje. Niekas taip negydo sielos žaizdų kaip ji. Šiandien poveikis bus ypač stiprus. Valgykite medaus vietoj šokolado kai norėsis saldumynų. Toks laikas reikalauja kažko atsisakyti. Šokolado ir cukraus atsisakyti lengviausia. O ir veiksminga nes tai šiuo metu sužeistos Veneros sfera. Jei apsipirkinėsite, pirkite natūralius rakandus, senoviškos prigimties. Tarkim geležinę, o ne modernią keptuvę.
Tyro jausmo!!!

Eiti prie įrankių juostos