Konsultacijos

[:lt]Gegužės 4 d. [:]

[:lt]

Vis dar vidinio šalčio diena. Būtinai palepinkite save skoniu ir kvapais, pavyzdžiui, naminiais sausainiais su šokolado gabalėliais. Tokią dieną galima. Ir reikia. Jei orai leis, išeikite pasivaikščioti su vaikais. Šį kartą sunku ne tik jums. Nors dėl kitų teigiamų darinių nuotaika gali būti ne tokia jau ir bloga. O pikti derinukai yra trumpalaikiai, už poros dienų ir visai užsibaigs. Savaitės eigoje tos nuotaikos apskritai dar labai keisis, žmonių požiūris laisvės, žmonės darysis labiau tolerantiški. Vien tik šiais metais labai daug žmonių nustos baimintis homoseksualių žmonių ir priims tai kaip faktą, o ne kaip kažką siaubingo. Iš esmės tas šeimų maršas čia netgi teigiamą vaidmenį suvaidins. Nes tie, kurie abejojo, neturėjo tvirtos nuomonės, apsispręs susidūrę su situacijos absurdiškumu ir niekuo nepamatuota agresija. Tai galioja ne tik homoseksualumui, tai galioja ir rasizmui. Ilgainiui apskritai bus nebesuvokiamas toks dalykas kaip diskriminacija dėl rasės ir tas laikas jau labai greit. Čia kaip dabar mums nebesuvokiama, kad kažkas gali namie laikyti vergus ar už vagystę baudžiama nukirtus ranką.

Na bet grįžkime prie šios dienos – šiandien rekomenduotina tvarkyti mokestinius reikalus – sąskaitas, tiek jei tai jūsų darbas, tiek savo asmenines. Merkurijus perėjo į Dvynių ženklą. Tai racionalesnio mąstymo, skaičiavimo laikas. Dvynių ženkle jis išbus pakankamai ilgai, kada gegužės pabaigoje taps retrogradiniu. Neužilgo po to mes sulauksime Saulės užtemimo (birželio 10 d.), kuriame dalyvaus ir Merkurijus.  Na bet iki tol dar visas mėnuo,  o Merkurijus Dvyniuose gan neblogas laikas bendrauti, būti savimi bendraujant su kitais, mokytis, studijuoti, augti kaip asmenybei, pasimokyti iš praeities klaidų. Dvyniai toks ženklas, kuris neteisia, o priima kitus tokiais, kokie jie yra – tiek gerus, tiek blogus, tiek negražius. Dvyniai visų draugai. Ir laikas bus toks – didesnių draugavimų 🙂 bet neįpareigojančių 😀 Toks laikas atneša ir didesnį užimtumą, paprastai nebelieka laiko nuobodžiavimui. Plius Marsas keliauja verksmingojo Vėžio ženklo. Tai automatiškai žmonių karingumas bus prislopęs. O zodiako blogietis Avinas šiuo metu netgi bus kažkiek mielas.
O šiandien Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Plutonu kas itin geras laikas protinei veiklai. Saulės ir Urano sąjunga jau baigėsi, taigi dabar vadovaus protas, o ne sumaištis ir tai tinkamas laikas, jeigu jums reikia kažką įtikinti, nes seksis parinkti galingus žodžius, tinkamus apibrėžimus. Tik pasistenkite nekalbėti visą laiką apie save. Tokią dieną nebus sunku pasijuokti iš savęs, bus lengva atsiprašyti, nes visus tuos dalykus lydės suvokimas, kad jie jums naudingi. Tai laikas kai mes galime kontroliuoti kitus kalbėdami, rašydami. Geras laikas kurti lozungus reklamai, galvoti vardus ir pavadinimus, geras laikas rašyti bet kuria prasme. Netgi tinkamai parinkti memai gali duoti didelę edukacine naudą šiuo metu. Taip pat tai geras laikas mokytis astrologijos.
Kalbant apie daržo reikaliukus, šiandien gera diena užsiimti pomidorais.

Nėra tai ideali diena, nėra idealus laikas ir tai nepasikeis pakol nesibaigs bjaurusis Urano – Saturno aspektas. Bet aš norėčiau priminti, kad bet kokioje negatyvioje situacijoje skauda tik iš pradžių. Vėliau ji mus pakeičia ir skausmo nebelieka. Taigi jei jums skauda per ilgai, reiškia kad jūs priešinatės pokyčiams. Leiskite jiems įvykti, priimkite juos ir skausmas praeis. O jeigu jus slegia vienatvės skausmas, pradėkite Merkurijaus kelionę per savo valdas Dvyniuose nuo paprasčiausio pasisveikinimo. Pradėkite sveikintis su kaimynais laiptinėje, su pardavėjomis parduotuvėje, pasakykite labas kitiems ir jie pradės atsiliepti jums.

[:]

Eiti prie įrankių juostos