Konsultacijos

Birželio 3 d.

Įtampa religijos, tikėjimo sferoje, galimi karšti ideologiniai ginčai bet kokio tikėjimo klausimais, nebūtinai dievu. Šiandien verčiau skaniai valgyti ir užimti burną, kad ji nesiveltų į ideologines diskusijas. Valgyti šiandien reikia sočiai, netgi sunkiai – mėsa, silkė, grybai, padažai. Aišku, daržovių šalia nepamirškite ir maistas verčiau būna naminis. Geras laikas apsipirkti turguje. Gal dar reikia papildyti, kokių augalų atsargas, tam irgi tinkamas laikas. Būtinai pasisodinkite mėtų, jei neturite. Kas gali būti geriau nei kvapnios mėtų arbatos puodelis šaltą vasaros vakarą. Šiam vakarui tokia arbata ypač tiktų, o jei dar prie liepsnojančio laužo…..Stenkitės daugau būti lauke, tarp žydinčių medžių, daugiau bendrauti su katėmis. Ypač jei blogai jaučiatės, sunkiai sergate, kačių energija šiuo metu bus ypatingai veiksminga. Beje, visiškai atsisakyti bendravimo šiandien nereikėtų. Bendraukite, tik stenkitės, kad temos būtų neutralios, venkite religinių, politinių ir pan. temų. Iš ties aš dažnai girdžiu posakį „žmogus sociali būtybė, jis negali gyventi vienas“. Tačiau tai šiek tiek ne tiesa. Aktyvus buvimas visuomenėje, nuolatinis buvimas tarp daugybės žmonių labai slopina mąstymą ir prigimtinius instinktus. Iš ties niekam nėra reikalingi labai išmintingi žmonės. Tokius sunku išnaudoti. Išmintingo žmogaus nepajungsi savo valiai, nepriversi gyventi mechaniško gyvenimo, iš jo nepadarysi roboto. Tokį žmogų visą laiką į priekį veja ryžtas, jis nenori būti toks kaip visi, minios dalimi. Anksčiau ar vėliau toks žmogus ima maištauti ir kurstyti maištui kitus. Todėl kad jis gyvas, jo viduje dega ugnis, jis verčiau mirs nei taps vergu. Jeigu ir jūs norite prabusti gyvenimui, jums irgi teks palaipsniui iš aktyvaus visuomeninio gyvenimo pasitraukti. Šiandien kaip tik gali apimti stiprus vienatvės noras. Bet dabar nėra tinkamas laikas nuo visų atsiriboti.

Šiandien nerimą kels piniginiai reikalai, išmokos, šių reikalų tvarkymą verčiau atidėti kitai dienai.
Mėnulis keliauja Skorpiono ženklu. Ankstyvą rytą jis sudarys neigiamą aspektą su Uranu – tai emocinė audra, frustracija, nervinė įtampa, ypač santykiuose. Tai dienos pradžia gali būti sunkesnė. Apskritai stebuklo iš šios dienos neverta tikėtis, juk Venera sudaro neigiamą aspektą su Marsu, Saulė lygiai taip pat ir mes šiuo metu einame link Mėnulio užtemimo, o ne nuo jo tolyn.
Vakar klausėte kas tas teisingumo laikas ir kada jis bus. Na kol kas aš negaliu tiksliai pasakyti, kada. Manau, kad kažkur nuo rugpjūčio vidurio iki lapkričio pabaigos. Tai toks laikas, tas vadinamas sugrįžimo ciklas. Kai koks nors retas planetinis darinys pasikartoja po daugelio metų. Šiuo metu aš kalbu apie Saturno – Plutono konjunkciją. Tai taip pat paaiškina, kodėl vienas šalis toks pat laikas paveikia stipriau, o kitas silpniau. Tarkim kalbant apie JAV paskutinės Saturno/Plutono konjunkcijos Ožiaragyje metu (1518 metais) buvo pradėta prekyba vergais iš Afrikos. Iš esmės nusikaltimas gyvybei. Jungtinės Amerikos valstijos turėjo 500 metų ištaisyti savo klaidas, atpirkti savo nuodėmes. Dabar matysime kaip jiems tai pavyko. Ciklas pasikartojo, o neišmoktas pamokas tenka mokytis dar kartą. Iš esmės ši konjunkcija visur kažką sugriaus, bet vienoje vietoje grius lego kaladėlių pilis, o kitoje – senoviniai rūmai.

Dabar kalbant apie artėjantį Mėnulio užtemimą, iš esmės magišką dieną, siūlau pasigaminti apsauginį indelį. Tai ezoterinio pobūdžio informacija ir tikrai to nedarykite, jei jums nepriimtina. O kas nori, gali pabandyti. Tai daroma taip, imamas gražus stiklainis su užsukamu indeliu. Na ne tas konservavimui, o kažkas gražesnio, puošnesnio. Į jį dedama druskos, levandų ir rozmarinų. Pačioje apačioje levandos, ant jų druska, ant viršaus rozmarinas. Indelis šviečiant Mėnuliui dedamas kažkur šalia pagrindinių namų durų su balsu ištartu prašymu saugoti namus ir jų laimę 🙂 Galvoju, kad šiek tiek magijos dar niekam nepakenkė. O moterys ir taip jos savyje turi labai daug, tik dažnai to nežino. Tačiau kiekviena, kuri puikiai gamina maistą, moka auginti augalus ar darbo gražiausius rankdarbius, turi savyje stiprią galią ir gali išmokti ją panaudoti 🙂

Eiti prie įrankių juostos