Konsultacijos

Gegužės 26 – 31 d.

Puiki diena rūpintis namais, namų aplinka – statybiniams ir apdailos darbams, o gal tiesiog puokšte alyvų pasimerkti. Geras laikas rinktis spalvas, kuriomis dažysite namą. Šiuo metu sėkmės spalva pilka. Taip pat geras laikas pirkti pagalves, čiužinius, valyti esamus.
Gera žinia, kad Venera jau pakankamai nuolo nuo Neptūno kuriam laikui ir tai tinkama diena aistringai meilei. Gerai veiks bendravimas su katėmis. Šiuo metu Venera tampa tokia tarsi nematoma kitų planetų fone, jos veikimas vėl išryškės birželio 5 d. per Mėnulio užtemimą.
Tiesa, ji nepakankamai pasitraukė, kad nustotų veikti priklausomybių ženklas, nors jos poveikis jau ir silpnėja. Tai šiandien vis dar net retai rūkantys žmonės gali susigundyti kokiu cigaru. Tai vis dar blogas laikas sveikatai. Ir vėliau jis pasikartos su nauja jėga. Todėl rūpinkitės sveikata jau dabar, tikrintis sveikatą kol kažkas veikia. Ir mano patarimas – nekeliaukite rudenį be tikrai būtino reikalo. Suprantu, kad norisi atostogų ir norisi keisti gimtadienio prognozes, bet jei dabar nusprendėte nusipirkti kelionę į užsienį rudeniui, tai verčiau tuos planus atidėkite.

Neseniai vienoje diskusijoje mano klientė išsakė mintis, kad jai kelia nerimą, jog ji yra žemės ženklo atstovė ir tai galbūt reiškia, kad ji niekada nepasieks jokių dvasinių aukštumų. Taigi kokios tos žemės ženklų (Jautis, Mergelė, Ožiaragis) moterys? Tiesa pasakius, žemiškuką labiau lemia planetų sankaupos žemės ženkluose nei pats zodiako ženklas. Aš ir pati turiu daug planetų žemės ženkluose. Tokia padėtis nerodo žmogaus davsinio lygmens (bet ir apskritai kas gi šioje žemėje jį galėtų išmatuoti?). Didesnį aktyvumą žemės ženkluose turinti moteris visų pirma yra patikima ir išmintinga. Tai tas žmogus, pas kurį mes einame nesėkmių atveju. Nes ji šilta, stabili, šalia jos žmonės jaučiasi saugūs. Ji tokia tikra, nuoširdi, visada pasiruošusi padėti mylimiems žmonėms. Tiesa, jos išorė, turiu omenyje veikimo būdą, ne išvaizdą, gali būti rūstoka, bet tie, kuriuos ji prisileidžia arti savęs, mato, kiek švelnumo joje yra. Tarp kitko žemės ženklų atstovės turi pačias didžiausias širdis ir sugeba mylėti visus. Zodiakas ne šiaip sau simbolizuoja stichijas – žemę, ugnį, orą, vandenį. Tai žemiškieji kūnai. O virš jų sklando dvasia, kurios jokios praktikos ir mokymai negali išmatuoti.

Na o dabar pereikime prie likusios mėnesio dalies. Kadangi aš tradiciškai pasiimu trumputes astostogas einamiesiems darbams užbaigti. Tai yra, grįšiu pas jus pirmadienį. Visi kiti darbai vyks toliau. Tik šiuo metu dėl ypatingai didelio užimtumo gali vėluoti mano atsakymai į jūsų laiškus. Taigi, likusi savaitės dalis bus palyginus nebloga. Tai puikus laikas mokytis, didesnė motyvacija kažką pradėti. Mėnulis šiuo metu keliauja Vėžio ženklu, čia jistoks labai globėjiškas, rūpestingas (tarp kitko ar žinojote, kad būtent Mėnulis suformuoja mėnesio prognozes, o Saulė metines?). Rytoj Mėnulis jau keliaus ugninguoju Liūtu – tai linksmybių laikas, noras puoštis, kedenti plunksneles, tinkamas laikas užsiimti plaukais ir nagais. Penktadienį į Vėžio ženklą pereina Merkurijus. Taigi mumyse pradės kariauti emocijos, intuicija su racionaliuoju protu ir logika. Ir tai bus pakankamai ilgas laikas, kadangi birželio viduryje Merkurijus tampa retrogradiniu taigi pradės judėti ženklu atgal. Dažniausiai retrogradinė planeta sugrįžta atgalios į prieš tai buvusį ženklą, šį kartą taip nenutiks, Merkurijus liks Vėžyje. Labiausiai tai jausis tiems, kurie turi gimimo horoskope planetų Vėžio ženkle. Rekomenduotina tokiu metu sąmoningai neleisti emocijoms užvaldyti proto. Taip, retrogradinis judėjimas toks visuomet didesnis ar mažesnis iššūkis. Tačiau tai ir galimybė pamatyti daromas klaidas bei jas ištaisyti.Penktadienį Mėnulis pereis į Mergelės ženklą – tai bus organizuotumo laikas. Aišku, tai labiausiai jausis tiems, kurie turi planetų Mergelės ženkle. Dabar jie gali pulti tvarkytis kaip išprotėję. Sekmadienį Mėnulis pereis į Svarstykles.Taigi tai bus didesnio balanso diena. Visumoje savaitė turėtų būti pakankamai švelni, na gal kažkokių smulkių problemų bus, bet daugumai jos nebus labai reikšmingos. Reikia tuo pasidžiaugti po buvusio periodo ir prieš birželį, kuris jau gali būti šiek tiek sunkesnis. Kaip jau minėjau, pačioje pradžioje, birželio 5 d. mūsų laukia Mėnulio užtemimas. Bet aš apie tai dar parašysiu plačiau kai laikas priartės 🙂
Na o dabar jau šiek tiek apleista mano tema – apie dvasingumą. Prisipažinsiu, man dienos lekia beprotišku greičiu ir pati negaliu patikėti, kad jau gegužės pabaiga. Be galo laukiu vasaros ir mokslo metų savo pirmokei pabaigos kai gyvenimo tempas nebebus toks beprotiškai sekinantis. Taigi šiandien apie tai ar einant dvasinio tobulėjimo keliu, vyksta fiziniai kūno pokyčiai. Taip, tokie yra įmanomi. Ypač fiziniai pojūčiai. Pamenu kažkada kalbėjausi su viena žolininke ir pasakiau, kad tikriausiai kažkuo sergu, o ji man atskleidė visą teoriją apie kūno prisitaikymą prie sielos pokyčių. Na jūsų sielos pokyčiai visų pirma veikia jūsų centrinę nervų sistemą tai nieko keisto, kad įtakoja kūną. Labai dažnai pirmuosius pokyčius lydi nemalonūs pojūčiai miegant. Tokie kaip gasdinantys garsai, jausmas, kad į tave trenkė žaibas, staigūs, sukrečiantys prabudimai iš miego. Bet kokie pokyčiai yra stresas ir normalu, kad organizmui reikia prisitaikyti. Bet tame nieko blogo. Ir labai dažnas klausimas – nuo ko man pradėti keistis. Aš galvoju, kad geriausia pradėti nuo savikontroolės. Ir ta pradžia turi tapti nuolatine būsena. Jūs turite mokytis kontroliuoti savo mintis – t.y. sąmoningai galvoti, ką jūs mąstote ir lygiai taip pat kontroliuoti savo kalbą. Manau, kad man nėra reikalo apie tai rašyti plačiau, nes tikrai pilna literatūros apie savidisciplinos ugdymą. Bet tai yra dvasinės higienos pagrindas. Žmogus, sugebantys valdyti savo mintis, yra nenugalimas. Daugelis žmonių galvoja, kad geriausias dalykas pasaulyje yra pasiekti kažkokį tikslą ir mėgautis jo rezultatu. Bet kaip nustemba kai pasiekę tikslą jaučia tik tuštumą. Taip yra todėl, kad laimė yra ne rezultatas, o tik amžinas jo siekimas. Laimė tai pažinimo ir atradimo džiaugsmas. Tai nežinojimas, kas mūsų laukia už kampo, tai suvokimas, kad keliu nuėjome tiek toli, jog nebe patys renkamės kelią, o leidžiama jam mus vesti į vis įspūdingesnes vietas. Jums nereikia žinoti, kurioje stotelėje jūsų kelionė baigsis. Jūsų darbas mėgautis pačia kelione. Beje, dvasingumas tai ne kažkoks tapimas labai labai geru žmogumi. Nieko panašaus. Tai tik kitoks suvokimas. Tarkim jei tradiciniame gyvenime mes mokomės neteisti, nevertinti žmonių iki jų gerai nepažįstame, einant dvasingumo keliu, mes iškart pradedame pažinti žmogų. Ir tai ką jis kalba, tampa visai nebereikšminga, nes jau girdime jo sielos kalbą.

Aš neveltui kalbu apie tai, nes ši savaitė tai tokio vidinio gydymosi ir reikia tai išnaudoti, nes artėjantis Mėnulio užtemimas gali padrąskyti neužgyjusias žaizdas.Tiesa, pamiršau paminėti, kad šią savaitę mus lydi toks energetinis užtaisais kaip Marso – Urano teigiamas aspektas. Labai didelio pajėgumo jis neturi, nes Marsą skandina žuviški vandenys, o Uraną slopina Jautis. Tai labiau tarsi ilgas lėtas rusenimas. Bet ta ramybe reikia pasidžiaugti. Birželio 28 d. Marsas įeis į Avino ženklą ir liks čia laaabai ilgam, nes iki sausio 6 d. Nieko gero tai nežada, bet apie tai dar irgi rašysiu ateityje.
Šiuo metu sekantiems rytų filosofijomis rekomenduotina užsiimti antrosios ir trečiosios čakros praktikomis, o tiems, kurie to nepraktikuoja – užsiimti skrandžiu. Yatingai ryškiai ši savaitė jausis Merkurijaus tipo žmonėms, tiems, kurie turi aktyvius Dvynių bei Mergelės ženklus. Beje, šiuo metu retrogradinė Venera Dvyniuose, Merkurijus Dvyniuose gali lemti norą keisti vardus, pavadinimus ir pan. Aš pati vakar visiškai nesąmoningai bandžiau pakeisti vieno savo profilio viename tinkle pavadinimą, tiesa, nepavyko 😀
Na o prieš atsisveikinant, siūlau šiomis dienomis smilkyti kokybiškus smilkalus, naudoti skaidrius kristalus, vaistingas žoleles kvapams namuose. Ir be jokios abejonės išnaudoti šią savaitę naujoms žinioms įgyti. Neužstrikite proto spąstuose – vienoje teorijoje, vienoje religijoje. Kažkam gal ir atrodo, kad žmogus vienintelis sąmoningas padaras visoje visatos istorijoje, deja, bet vien ši žemė matė vieną civilizacijos gimimą ir žlugimą…….

Iki susitikimo pirmadienį 🙂

Nuotrauka iš interneto.

Eiti prie įrankių juostos