Konsultacijos

Gegužės 21 d.

Rizikingesnė diena naminiams gyvūnams, ypač katėms. Jas reikia labiau saugoti. Kol kas toks laikas nieko ypatingo, tačiau situacija palaipsniui bjaurės ir birželyje bus pats pikas. Tokiu laiku nerekomenduotina gyvūnams leisti lakstyt be priežiūros, reikia juos saugoti nuo drėgmės, lietaus, jeigu jie nėra šiems dalykams atsparūs. 
Taip pat prasideda protinės sumaišties, aklo fanatizmo laikas. Panašų laiką mes turėjo visai neseniai – sausyje, todėl lengvai gali pasitikrinti kas laukia dabar. Jei sausyje jūsų periodas neveikė, dabar irgi neveiks. Tačiau jei sausis buvo sunkus, – birželis bus toks pat. Apeikite ratu visas aštresnes diskusijas, ypatingai venkite fanatiškai religingų žmonių. Toks laikas gali atnešti aršias kovas už savo idealus ir proto aptemimą juos vertinant. Tokiu laiku įvairūs lyderiai patys be galo nori veltis į tas kovas – garsiai rėkti apie savo vizijas ir kritikuoti visus, kas nors kiek su jais nesutinka. Tačiau tai klaidinančių iliuzijų metas. Jis tikrai netinkamas ateičiai planuoti ir kurti.Taip pat toks laikas atneša naują piką įvairių užkrečiamų, bakterinių, virusinių ligų. Atrodytų vasara, tačiau planetoms metų laikai nesvarbu, taigi nusiteikite saugot sveikatą.
Tačiau šiandien tas poveikis dar praktiškai nejuntamas ir diena pakankamai graži, siūlau šį rytą eiti į darbą pėstute, na bent porą stotelių, tai gerai nuteiks likusiai dienai. 
Aš jau ne kartą minėjau, kad astrologija yra kažkas tokio kaip kompiuterinė programa. Tačiau žmogus irgi. Gal tiksliau jo smegenys. Ir kaip ir kiekviena kompiuterinė programa, taip ir smegenys gali būti užkrečiamos įvairiais virusais – neapykanta, pavydu, agresija. Ir pats žmogus yra tas programuotojas, kompiuterinių technologijų specialistas, kuris gali savo užkrėstą kompiuterį išvalyti. Visas pasaulis, visas gyvenimas susideda iš analogijų. Suvokdami tai, jūs galite atrasti naujus kelius ir sprendimo būdus. Ateinantis laikas nėra gal toks pavojingas kūnui koks buvo balandyje, tačiau jis bus pavojingas sielai – tai sielos virusų laikas. Ir ne vienam teks valyti savo kompiuterį. Geriausia, ką tokiu metu galima būtų padaryti, tai vykti į įvairias piligrimines, dvasines keliones, arba kažkur į gamtą, atsiriboti nuo aplinkinių vienatvėje. Suprantama, kad ne visi turi tokią galimybę, tačiau jei galite ištrūkti bent keletui dienų, būtinai tai ir padarykite. Taip pat veiksmingai dvasiškai veiks buvimas kalnuose. Bent keletui dienų. Pasistenkite iki pat liepos griežtai atsiriboti nuo įvairių ezoterikos grupių, nuo keistų teorijų šalininkų. Tokiu metu lengva bus prarasti protą ir įtikėti, kad tarkim žemė yra plokščia. Vis tik, kuo tvirčiau tokiu laiku stovėsite ant žemės, tuo lengviau tokį laiką išgyvensite. Tai ne dvasingumo, tai materijos laikas. Šiuo laiku būtent materija padės išlaikyti sveiką protą. Na bet juk vasara, galima pasiimti ir trumpą pertraukėlę dvasinio tobulėjimo kelyje…..

Eiti prie įrankių juostos