Konsultacijos

Gegužės 20 d.

Išskirtinis laikas muzikai ir muzikantams. Taip pat tai ir vaikų diena, todėl tinkamas metas pamąstyti gal jūsų atžalai reikia muzikos mokyklos ar privačių muzikos pamokų. Tokią dieną kaip šiandien gimsta itin talentingi vaikai, ypač muzikai, smuikininkai. Bet kokiu atveju šiandien duokite vaikams paklausyti klasikinės muzikos, supažindinkite su muzikos instrumentais.
Tai ideali diena apsipirkinėjimui, tokią dieną valdo geras skonis ir teisingi pasirinkimai. Tokią dieną būtina kuo daugiau spalvų, nesvarbu, ką beveiktumėte. Gyvenkite šiandien spalvotai.
Šiandien galima ir reikia sau leisti pavalgyti sočiai, ypač pirmoje dienos pusėje tinka pasilepinti maistu. Tai ne dietų diena, todėl idealu dieną pradėti angliškais pusryčiais.
Tai nėra geras laikas įvairiems susitikimams, tačiau poveikis labiau juntamas aukšto rango asmenims dalykiniuose reikaluose. Ypatingai jei jie susiję su užsieniu, tarkim reikia susitikti su kitos šalies įmonės padalinio vadovu ar pan. Visus svarbius susitikimus verčiau atidėti geresniems laikams.
Šiandien sunkesnė diena Ožiaragiams bei Vėžiams, kurių nuotaikos bus verksmingos ir irzlios, norėsis gailėti savęs ir tokiu būdu itin erzinsite kitus. Jei šios dienos planas paverkti vadovui kaip gyvenimas jus skriaudžia, žinokite, kad kažką blogiau sugalvoti iš esmės jau nebeįmanoma.
Tačiau tai puiki diena Avinams. Jiems seksis, ypač meilėje. Jeigu seniai trokštate kažkokio asmens dėmesio, bet nesulaukiate, šiandien jums gali kaip reikiant pasisekti. Tiesa, poveikis bus laikinas ir tas/ta, kurį dabar įviliosite į savo tinklus, vėliau vis tiek gali sprukti taip, kad tik kulnai dulkės. Tai pagalvokit prieš veikdami ar tikrai reikia. Nes kaip sakoma, jei iškart korta neina, gal reikia baigti partiją ir pradėt naują žaidimą?
Žmonės dažniausiai nori keisti viską. Visą savo gyvenimą, iš esmės kad gyventų geriau, jiems reikia tiek daug ką pakeisti. Grandioziniu mastu. Problema tik tame, kad taip niekad nenutinka. Todėl kankinamės nelaimingumo jausme visą gyvenimą. Tuo tarpu sprendimas yra labai paprastas. Juk jeigu žinome, kad neįmanoma pakeisti visko – vyro/žmonos, darbo, finansinės situacijos, sveikatos ir pan., kokia prasmė to siektis ir tame kankintis? Tačiau tikrai įmanoma žingsnis po žingsnio savo gyvenimą tobulinti. Kas reiškia, kad aš pamažu atlieku smulkius pagerinimus. Kokius? Čia kiekvienas turi susigalvoti pats, individualiai, tačiau net ir pačioje blogiausioje situacijoje esantis kažką gali savo gyvenime pagerinti. Pavyzdžiui, vienišas žmogus įsigyti šunį, turintis problemų su svoriu po darbo namo ne važiuoti tas tris stoteles autobusu, o eiti jas pėsčiomis, kenčiantis nuo nerimo – pradėt kasdien medituoti tyloje ar su muzika, nuolatos pervargusi mažų vaikų mama – griežtai paskirti sau kasdien 15 minučių terapiją su kava ir šokoladuku kol vaikai miega. Visiškai nesvarbu, ką jūs darysite. Svarbu, kad tai būtų nedidelis dalykas, įgyvendinamas realiai dalykas, o ne grandiozinis tikslas. Kad tai būtų kažkas, kas nors lašelį kažko „geriau“ į jūsų gyvenimą atneštų. Ir svarbiausia – reikia turėti omenyje, kad tai yra lašelis geriau, dėl to lašelio jūsų gyvenimas netaps tobulu, tiesiog bus lašeliu geriau. Tačiau po kurio laiko na tarkim po savaitės, dviejų ar mėnesio, o gal ir poros dienų, jūs galite į savo gyvenimą įtraukti dar vieną lašelį, po to dar vieną ir t.t. Ir staiga vieną dieną jūs prabusite su mintim…o kaip gi gerai aš gyvenu….nes kažkaip savaime viskas aplink mane pasikeitė. Tačiau jei jūs gyvensite grandioziniais siekiais ir neišmoksite džiaugtis tuo, ką turite dabar, pamatyti ką išvis gero turite šioje akimirkoje, dabartyje, o tik lauksite kol ateis geresni laikai, jūs niekada neatsibusite su tokiomis mintimis….Tam kad jūsų gyvenimas keistųsi, jums nėra būtina labai stipriai tobulėti dvasiškai, leistis į gilias ezoterikos praktikas, įsitraukti į kraštutinius judėjimus, kurie tokie „mistiški“ kad jau ir su sveiku protu nieko bendro nebeturi. Pavyzdžiui, teorijos apie plokščią žemę šalininkai. Internetas pilnas stebuklingų metodikų kaip pakeisti savo likimą mintimis, kaip staiga tapti tobulai laimingu. Bet kaip nepavyksta, taip nepavyksta. Tiesa, to ir nereikia. Tai proto spąstai. Jūs niekada nebūsite laimingas, nes niekada nebūsite tobulas. Tai tiesiog neįmanoma. Tačiau jei apsukti situaciją atvirkščiai – norint būti laimingu ir nereikia būti tobulu. Nereikia ir gyventi tobulo gyvenimo. Laimei pilnai pakanka būti savimi, netobulu. Nesivaikykite iliuzijų – durys į laimę šalia jūsų, todėl jums nereikia niekur lėkti, bėgti, siekti. Reikia ramiai atsisėsti ir lėtai apsidaryti.

Eiti prie įrankių juostos