Konsultacijos

Gegužės 19 d.

Vis dar rekomenduotina gydytis sočiu maistu. Na sotus maistas nebūtinai ir riebus. Galima juk vietoj kepsnio pasigaminti įdarytą cukiniją ar vietoj saldaus jogurto išgerti stiklinę kefyro. Na bet kam norisi tai ir kiaulienos kepsniai šiandien jokia nuodėmė.
Tinkamas laikas planuoti kelionę, atsižvelgiant į esamą situaciją, siūlyčiau kol kas tai daryti mintyse – apgalvoti, kokia galėtų būti jūsų svajonių kelionė, kaip ten nuvykti, planuoti biudžetą jai ir pan. Taip pat tinkama diena tvarkyti mokestinius reikalus, pavyzdžiui, pildyti pajamų deklaraciją ir pan. Tinkamas laikas atnaujinti garderobą, jei pirksite išmintingai ir taupiai. Na kitaip tariant tai tinkamas laikas apsipirkinėti dėvėtų drabužių parduotuvėse ir pan. Nusipirkite didelį šiltą megztinį, atrodo, kad šią vasarą jis pravers. Tinkamas laikas pirkti daiktus su drugelio atributika. Gal patogų fotelį?  Jo prireiks šaltais vasaros vakarais 🙂
Tokią dieną verčiau likti namuose, nuo nebūtinų išvykų susilaikyti.

Dvynių vaizduotė šiandien siautės kaip išprotėjusi.

Saulė vis dar Jaučio ženkle, ji vis dar sudaro teigiamą aspektą su Jupiteriu taigi laukite sėkmingų progų ir būkite pasirengę jas atpažinti kai pasibels į jūsų duris. Mėnulis vis dar ugningojo Avino ženkle keletui valandų sudarys teigiamą aspektą su Venera – vis dar geras laikas gydytis senas žaizdas. Jupiteris artėja prie Plutono ir esamą atstumą jau galima vadinti konjunkcija, dabar jis mažiau neu trys laipsniai.

Užsidekite vakare baltą žvakę ar daug baltų žvakių. Balta žvakė simbolizuoja dvasinę šviesą, palinkėkite sau ir savo gyvenimui šviesos. Tai tinkamas laikas apmąstymams, šį kartą siūlau apmąstyti savo kalbą ir pagalvoti ar jeigu jūsų žodžiai būtų ištatuiruoti ant jūsų kūno, tai būtų gražus kūnas, kuriuo didžiuojatės ar kūnas, kurį gėda kam parodyti? Tai tinkamas laikas skaityti ezoterinio pobūdžio poeziją. Geras laikas tiesiog patogiai įsitaisyti fotelyje ir skaityti.

Saugokite gerklę, tai nėra geras laikas sveikatai, nesunku bus „pasigauti“ pūlingą anginą.

Na o pabaigai, kad jau gera diena poezijai, dalinuosi man labai patikusiu:
Bloody Tears
As I walk down the spiraling staircase
Blood of tears run down my cheeks
I open the door to that room, that place
Where my soul will be set ablaze
A wonderful place
Filled with so many freaks
An awful place
Filled with so many screams
I’m wide awake in this dream
I wish to go back to sleep
But here I lay and here I’ll bleed
Because I..
I believed.

Anthony Butler

Pax et Armor!!!

Eiti prie įrankių juostos