Konsultacijos

Gegužės 15 d.

Vis dar turime gražias, ramias dienas. Ši diena labiausiai tinkama vakarui su knyga, ypatingai psichologinės literatūros skaitymui, mokymuisi manipuliuoti kitais. Tam laikas efektingas. Ieškantiems ką čia tokio paskaityti, rekomenduoju knygą apie bendravimo meną Thomas Erikson „Aplink mane – vien tik idiotai“ (ne, su ezoterika ji neturi nieko bendro). Bet ir šiaip tokią dieną aplinkiniai daugiau juokaus, ramiau žiūrės į konfliktines situacijas ir įvairius išsišokimus. Todėl tai gera diena komunikavimui. Tokią dieną galima susigrąžinti prarastą pasitikėjimą, sudarinėti įvairias koalicijas, sąjungas, plėstis žmonių skaičiaus atžvilgiu. Taip pat labai geras laikas bendrauti internetu, „postinti“ ir pan. Jei realiame gyvenime jaučiatės nesuprastas, jūsų humoro jausmas nevertinamas ir šiandien tiesiog žmonės apsimes kad tai ką kalbate jiems yra visai „nieko“, tai internete ir tikrai galite surasti naujų gerbėjų savo „talentui“.
Taip pat tai idealus laikas pirkti kosmetiką, ypač veidui, tokią kaip losjonai, kremai, serumai, valikliai ir pan. Turiu omenyje ne dekoratyvinę. 
Tiesa, šiandien mano praeitą mėnesį ištisai linksniuotas Plutono – Saturno darinys ypatingai sustiprėjęs trumpam, nuo rytojaus tie dūmai ir debesys jau sklaidysis, todėl vien dėl jo ši diena turėtų būti vadinama pragaro diena. Prisipažinsiu, aš nežinau ko laukti, kadangi paskutinį kartą toks darinys buvo susidaręs kai man buvo penki metai, plius kitame ženkle, tai praktikos tame neturiu. Galiu tik viltingai pasakyti, kadangi visais kitais atžvilgiais laikas toks puikus, gal jis taip ir išnyks kaip dūmas, neblaškomas vėjo. Tačiau priklausomai nuo asmeninių darinių ir išsidėstymo prognozėse, deja, bet ši diena kai kuriems gali būti tragiškai bloga. Tačiau paguodai galiu pasakyti, kad ir kokius išbandymus jums šiandien teks praeiti, turėkite omenyje, kad tai kas šiandien nutiks, tėra tarsi treniruotė jūsų ateičiai. Po to jūs būsite kitu žmogumi, kitokios kokybės. Sunkiausiomis akimirkomis aš sau kartoju, kad tai tik pamoka. Kai ją išmoksiu, aš jau būsiu kita. Viskas tada jau bus kitaip. Geriau ir naujos kokybės. Be to danguje šiuo metu yra apsaugos ženklai. Tai galbūt ši diena ir praeis kaip niekur nieko. Ateinančias 5 dienas itin stipriai bus globojami astrologijos atstovai, tame tarpe ir astrologijos besimokantys ar tiesiog ja besidomintys žmonės. O šiandien atsargesni turėtų būti žmonės, kažkuo susiję su arkliais, žirgais – auginantys, jodinėjantys ir pan. Šie gyvūnai gali jausti padidintą nerimą, todėl elgtis agresyviau ar būti bailesni. Šiandien verčiau susilaikyti nuo jodinėjimo, bendrauti su šiais gyvūnais atsargiai.

Eiti prie įrankių juostos