Konsultacijos

Gegužės 14 d.

Kol danguje siautėja Venera su Neptūnu, meilė gali būti tik kaip paveikslėlyje žemiau. Taip pat šiandien verčiau susilaikyti nuo pirkinių internetu. Apskritai nuo bet kokių mokėjimų. Vėliau jų galite gailėtis. Apskritai galimi mokestinai nesusipratimai, pavyzdžiui, galite gauti baudą už kelių eismo taisyklių pažeidimą, nors net nevairavote. Tai jau verčiau nuo nebūtinų išvykų susilaikykite, o jei norisi judesio, eikite su vaikais riedučiais pavažinėti.
Nėra šiandien gera diena, ji pažymėta  karo ženklu. Na nebūtinai tai reiškia, kad rytoj prasidės trečias pasaulis, kariauti galima ir namuose su namiškiais.Gali būti problemų su ryšiu, el. paštu ir pan.

Šiandien ryškesnė diena Vėžiui, jis jaus ryšį su kažkuo dindingo, ypač sutemus ir Mėnulio šviesoje. Reta gilios teigiamos emocijos akimirka. Jei esate Vėžys, būtinai išeikite pasigrožėti naktiniu dangumu. Na jei jis bus matomas.

Saulė keliauja Jaučio ženklu, Mėnulis Vandenyje trumpam sudarys įtampos aspektą su Saule, kas reiškia permainingą nuotaiką, neracionalų elgesį keletui valandų. Marsas Žuvų ženkle, Venera pasuko atbulomis. Marsas Žuvyse – geras laikas atsidėti kūrybiniam darbui, ezoterikos studijoms. Žemiškiems reikalams gali nebūti nei jėgų, nei noro. Bus daugiau gailestingumo vienas kitam. Tokiu laiku nereikia labai savęs spausti, verčiau pailsėkite.
Retrogradinė Venera turi stipresnį poveikį nei retrogradinis Merkurijus, ji už Merkurijų stipresnė planeta. Stipresnio veikimo. Tokia ji bus iki birželio 25 d. Taigi dabar bus ne tokiu malonių reikalų su pinigais, grožiu, saviverte, vidine ramybe, meile ir santykiais. Tai įtampa santykiuose, skyrybos, pradedami santykiai su netinkamais žmonėmis. Visai netinkamas laikas santuokai. Be abejo, kiekvienas turi laisvą valią rinktis, aš galiu tik pasakyti – nerekomenduojama. Retrogradinė Venera iškreipia vaizdą veidrodyje, mes pradedame sau nepatikti. Tai tarsi atsitiktinai įjungta kamera selfiui kai esate tam visai nepasiruošę. Tokiu metu mes drovimės savęs, jaučiamės nepatrauklūs. O kadangi Venera Dvyniuose tai ypač jausis studijose, konferencijose, seminaruose, bet kur,kur reikia viešai kalbėti. Tarp kitko tas jausmas paprastai visai be pagrindo. Skirkite daugiau laiko bendravimui su savimi nei su kitais, įsiklausykite į save, gal Venera jums tik rodo, kad esate ne tuo, kuo norite būti. Stenkitės gyventi paprasčiau, neieškokite įkvėpimo gražiuose žodžiuose, kartais puodelis kavos padeda kur kas labiau nei viso pasaulio išminčiai. Šiuo metu reiktų mažiau galvoti apie ligas, apie pasaulinę pandemiją ir ieškoti nusiraminimo grožyje bet kuria prasme. Ne, pandemija niekur nedingo ir nesibaigė. Ji dar parodys ragus ir nagus, bet trumpą atokvėpio akimirką reikia išnaudoti. Tai susitelkimo į save laikas. Tokiu laiku gali atrodyti, kad pasaulis yra prieš jus, išties dažniausiai tai tik mūsų požiūris į išorę. Viskas yra mūsų viduje, kai tai suprasite, jūsų baimės paliks jus.

Šiandien rekomenduojama valgyti sočiai, maisto gaminimas ramins, todėl pats laikas gaminti balandėlius ar kitą sunkesnį patiekalą. Išsikepkite bananų duonos ar pasigaminkite bananų pudingą. Bananai puikiai veikia nuotaiką. Vieną dieną viskas pasibaigs ir vėl viso pasaulio sienos atsivers. O kol kas lieka tik svajoti kaip toli norėtumėte nukeliauti….Geras laikas svajoti…bet svajokite ne apie meilę, o apie keliones, na bent jau šiandien 🙂

Eiti prie įrankių juostos