Konsultacijos

Gegužės 13 d.

Papuoškite namus gėlėmis. Labai tiktų dirbtinių gėlių puokštė – iliuzijos simbolis, atitinkantis apsinuodijusios Neptūnu Veneros veikimą. Tinkama diena apsipirkinėti. Tinka gaminti maistą, ypač ruošti maisto atsargas. Tokia diena ryškiau jaučiasi vyrams nei moterims. Tinkama diena prašyti pinigų. Ypač dirbantiems darbą, kuriame reikia ieškoti finansinių rėmėjų. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.
Geras laikas burtis Taro.Visumoje tai šiek tiek geresnė diena, kurioje bus šiek tiek daugiau meilės, laimės, žmonių, naujų durų, ramybės. Tai yra tiesos diena. Šiandien gali atsiverti akys, ypač dvasinėje srityje.

Dvyniai šiandien bus nuoširdesni draugams, mažiau paviršutiniški, mažiau bendraujantys, labiau ieškantys gilesnio ryšio.

Saulė keliauja Jaučio ženklu, Mėnulis keliauja Vandenio ženklu. Merkurijus sudaro puikų aspektą su Saturnu, taigi šiandien tinka planuoti ateitį, daryti darbus, kurie reikalauja disciplinos ir yra atidėliojami. Marsas dabar kurį laiką keliaus Žuvų ženklu. Tai tarsi kelionė lakiuoju smėliu. Visu pirma tai iliuzija, skendimo iliuzija. Net ir įklimpus į lakųjį smėlį, žmogus įtraukiamas tik iki pusės. Jeigu nejuda. Jei priešinasi ir kovoja, įtraukiamas gyliau. Ir paprastai jis miršta užpultas plėšrūnų, nuo dehitratacijos ar hipotermijos, o ne paskęsta ar uždūsta. Žmogų nužudo ne lakusis smėlis, o panika. Toks ir Marso Žuvyse poveikis. Žmogus bijo ne to, ko reikia bijoti ir kovoja ne su tuo, su kuo reikia kovoti. O galiausiai jį nugali visai kiti dalykai. Instinktai verčia priešintis ir kovoti, bet tai pats klaidingiausias sprendimas. Tokiu metu reikia daryti švelnius ir lėtus veiksmus, ramiai šliaužti lauk pakol išsilaisvinsite. Švelnūs judesiai, lankstumas, dreifavimas yra šio periodo kovos priemonės. Kartais vienintelė galimybė išgyventi yra nekovoti. Tokiu metu labai lengva įgyti įvairių įpročių, kurie taps gyvenimo būdu. Pavyzdžiui, įprotį išgėrinėti.

Išgerkite šiandien kokybiškos arbatos. Pats laikas atnaujinti jos atsargas. Mokykitės taupyti ir nešvaistyti, todėl plastikinių maišelių neišmeskite, o sugalvokite, kur dar galėtumėte panaudoti. Gal vietoj šiukšlių maišo.
Taupios dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos