Konsultacijos

Gegužės 11 d.

Laikas tvarkyti finansinius ir teisinius reikalus, ypač jei jie problematiški. Neverta atidėlioti, nes problemos tik gilės. Metas grūdintis, ypač šaltu vandeniu, nes artimiausia ateitis sveikatos nežada. Laikas tvarkyti, ypač atviresnes grynam orui namų vietas, pavyzdžiui, balkoną, išmesti visą sukauptą šlamštą iš ten. Nėr tai geras laikas, jis atneša begalybę problemų. Reikia vengti naujų pažinčių, naujų santykių, tokiu metu ir į viešnamį pakliūti galima.

Dvyniai šiandien bus labiau kiaulės nei Dvyniai, vadovausis posakiu, kad kartais tenka būti kale, kad gautum, ko nori.

Saulė vis dar keliauja Jaučio ženklu. Mėnulis – Ožiaragyje, taigi laikas susitelkti ties pareigomis ir imtis atsakomybės, aktyviai siekti tikslų ir planuoti jų įgyvendinimą. Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Jupiteriu, Saulė su Neptūnu, o Saturnas tampa retrogradiniu. Taigi galite sulaukti ir gerų naujienų, gali išaugti pasitikėjimas savimi, geras laikas mokytis, bus lengviau įsisavinti medžiagą. Aktyviau veiks intuicija, augs kūrybiškumas, geras laikas rašyti dienoraštį, kūrybiniam rašymui, „proto šturmui“. Deja, retrogradinis Saturnas ne toks džiuginantis – tai senų struktūrų, įprastos rutinos, senų ribų griūtis, netgi  didžiųjų lūkesčių griūtis. Saturnas buvo Ožiaragio ženkle nuo 2017 metų, dabar jis trumpam perėjęs į Vandenį, vėl grįžta atgalios. Na tai kažkas tokio kaip kad jau praktiškai pasibaigęs filmas netikėtai nustebina dar viena scena. Šis laikas pakankamai ilgas – į Vandenį jis vėl grįš tik gruodžio viduryje. Vandenio ženklu jis keliavo nuo kovo 21 d. Po ilgų mėnesių Marso, Jupiterio, Saturno ir Plutono Ožiaragyje, jo perėjimas į Vandenį galėjo pasirodyti tarsi nauja pradžia. Na mes tą naują pradžią ir turėjome, šis laikas beveik sutapo su paskelbtu karantinu Lietuvoje. Tai sakyčiau, kad ta pradžia buvo šiaip sau ir augelį atskyrė nuo naų, artimųjų, na realiai jis pradėjo nuožmią kovą su pandemiją, į kurią iki tol daugelis šalių reagavo gan abejingai. Norėčiau tikėti, kad pakartotinis jo sugrįžimas į Vandenį privers žmones susitelkti ir tapti kaip niekad vieningais. Tačiau dabar jis liepos 1 – gruodžio 16 d. vėl darbuosis Ožaragyje ir tai nebus lengvas laikas. Tai gali būti netikėtos audros metas. Šiuo periodu nepriimkite rimtų įsipareigojimų, naujos atsakomybės, verčiau intensyviai dirbkite ties tuo, kas jau yra. Dabar ne vienas atsidurs visai kitokioje situacijoje nei tikėjosi, keisis asmeninio gyvenimo aplinkybės, teks grįžti prie senų klaidų. Dabar visiškai netinkamas laikas mesti senus darbus, nes jūs jų nebenorite. Šiuo periodu laimės tik atkalūs ir ištvermingi, sugebantys kantriai eiti į priekį žingsnis po žingsnio, net jei ant jų lyja akmenimis. Iššūkių bus daug ir teks juos įveikti. Dabar kiekvieną kartą kai jūs bandysite padaryti kažką gero, lygiagrečiai jums teks ištverti jūsų ryžto išbandymą. Jūs žengsite žingsnį į priekį ir tada likimas nublokš jus kelis atgal, kad įrodytumėte, jog jūsų ryžtas tvirtas ir ištvermė nepalaužiama. Bet tai ne regresas, tai augimo procesas. Ir tie, kurie nepasiduos, periodo pabaigoje bus gyvenimo apdovanojami.

Na o šiandien išeikite su vaikais ramiai pasivaikščioti į parką, skirkite laiko savo mamoms, bent jau paskambinkite nuoširdžiam pokalbiui. Jei jums reikia kažką nusipirkti, paremkite smulkųjį verslą, o ne prekybos centrus. Užsidekite vakare žvakių ar užsikurkite židinį, net jei jis tik imituoja tikrą ugnį. Išravėkite piktžoles savo teritorijoje, ypač nuodingas, dabar nemaža rizika apsinuodyti ar pan. ypač vaikams. Beje, šiandien galimi keisti technikos gedimai, iliuziniai gedimai, tarkim dulkių siurblys nustos veikti, bet kai išmesite pinigus naujam, lyg niekur nieko vėl veiks. Taip kad leiskite dieną ramiai, visus naujus sprendimus, ypač stambius pirkinius atidėkite kitai dienai.
Ramios dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos