Konsultacijos

[:lt]Gegužės 11 d.[:]

[:lt]Jupiterio kelionė Vandenio – muzikos ir progresyvumo ženklu – davė šiokių tokių vaisių. Vokietijoje nuo šiol muzikos klubai ir vietos, kuriose vyksta gyvi muzikos pasirodymai yra pripažįstamos kultūros įstaigomis. Iš ties juk bet kokia muzika yra kažkieno kūrybos rezultatas. O kūryba visada yra gerai. Tiesiog yra skirtingi ir skirtingiems vartotojams skirti produktai. Na tikėkimės tai nebus vienintelė Jupiterio dovana, penktadienį jis jau pereis į Žuvų ženklą, tačiau į Vandenį dar sugrįš po kurio laiko. O šiandien mes turime jaunatį. Tokią jautrią šiltą jaunatį Jaučio ženkle. Todėl galime susidurti su keistais reiškiniais, pavyzdžiui, drąsesniais gyvūnais. Na gal koks ežiukas atitapsės į kiemą.  Neišvarykite svečio (aišku, jei tai lokys, na tada gal labai ir nekvieskite į vidų), pavaišinkite žalia mėsyte.Neskubėkite šokti iš lovos, leiskite sau ilgiau pamiegoti. Praleiskite nereikšmingus rytinius dalykus, kurie užima daug laiko, pavyzdžiui, valanda prie veidrodžio darant makiažą.Idealu būtų tokią dieną praleisti prie jūros. Jei tai neįmanoma, vertėtų bent pora valandų praleisti gamtoje, įsiklausyti į jos garsus. Gamtos garsai veikia gydančiai. Žinoma, kad būtų efektas, reikia joje būti kaip galima dažniau, geriausia kasdien bent keletą valandų.Tai gera diena sužadėtuvėms ir stilizuotoms fotosesijoms.
Tai nėra labai lengva diena, ypač pirmoji jos pusė. Bet nuo kokios pirmos reikalai turėtų gerėti. Tokią dieną žmogui gali atrodyti, kad aplinkui visiems sekasi, o jis tarsi prakeiktas ir nuolat turi kentėti už visus.Tai netinkama diena statyboms, ypač neverta jų pradėti, nes tokiu metu pradedamos pernelyg brangios statybos. Net jei ta pradžia prasideda tik nuo popierių tvarkymo ar medžiagų pirkimo. Palaukite kito laiko, gali būti, kad tada pamatysite kiek bereikalingų prabangos ir komforto dalykų priplanavote. Tačiau tai gera diena pirkti augalus.
Šiek tiek daugiau apie pačią jaunatį Jautyje. Tai antroji šio astrologinio ciklo jaunatis ir šį kartą graži, šviesi jaunatis, kuri dienos eigoje gal atnešti augantį savivertės jausmą, tokio savo žemiško praktiško gyvenimo kelio viziją. Įsiklausykite į save, savo intuiciją kur link gi jums sukti, jei iki šiol dar to neatradote. Nesigilinkite į detales, ieškokite krypties. Jaunaties metu abu šviesuliai sudarys teigiamus aspektus su Neptūnu. Tai kūrybos, intuicijos laikas. Marsas Vėžyje sudarydamas teigiamą aspektą su Uranu šią jėgą tik sustiprina. Tai jeigu jūs kažkur užstrigęs, nepavyksta situacijos pamatyti plačiau, imkitės jos šiandien nuo pietų. Tai toks išėjimo iš dėžės laikas. Kita naujiena – Venera keliauja Dvynių ženklu (ten pat ir ženklo valdovas Merkurijus) ir tai reiškia, kad turime bendravimo, kaimynystės laiką. Ir iki pat birželio bendrausime aktyviau. Nenustebkite, jei pasitaikys progų geriau pažinti žmones, šalia kurių gyvenote metų metus ir nieko apie juos nežinojote. Tai neįpareigojančių, malonių pokalbių laikas. Ypatingai malonių po ilgų mėnesių karantino ir socialinės distancijos. Žmonės daugiau šypsosis vieni kitiems, mažės socialinė atskirtis ir vienišumo jausmas. Tiesiog plepėkite apie nereikšmingus dalykus, šypsokitės daugiau. Ne kiekvienam klausimui reikia atsakymo. Jei kažkuris klausimas kvepės mėšlu, tiesiog nueikite su šypsena savo keliais.

 

now more than ever

b e f o r e

the leaders need to leadthe

truth needs to speak

the lovers need to love

the saints need to preach

the gifted need to give

the rivers need to breach

the snakes need to shed

the ladders need to reach

and the Gods need to

do they jobs they

signed up for

Autorius Broms the Poet

GEROS JAUNATIES!!!

Eiti prie įrankių juostos