Konsultacijos

Gegužės 1 d.

Tai blogų naujienų laikas, vieniems jos gali būti tikros, kitiems tik gandų lygyje, bet tokiu laiku mes sužinome nemalonius dalykus apie save ar mums svarbius žmones. Pavyzdžiui, jūsų darbo vietoje gali pasklisti žinia, kad jūsų vyras susirado meilužę arba išgirsite tai apie kolegą, kurio šeimą laikėte idealia. Na čia tiesiog pavyzdžiai, bet dažniausiai tos blogos naujienos būna susiję su santykiais, santuoka, ilgametę šeima. Arba kažkoks jau nutilęs skandalas gali vėl išlįsti į paviršių ir kaip tik būtent tai, ką jau džiaugėtės, kad visi pamiršo.  Tai ne tik blogų naujienų, bet ir blogų sandorių metas. Labai dažnai tai būna susiję su išsilavinimu, diplomais, sertifikatais ir pan. Tokią dieną gali šauti į galvą nusipirkti diplomą, kažkokį sertifikatą, pažymėjimą ar pan. Tačiau tai bloga mintis. Jūs susidursite su sukčiais arba šie jūsų veiksmai bus atskleisti. Apskritai, jei esate padarę kažką blogo, šiandien jausite baimę, sąžinės graužatį, jausitės blogu. Iš ties ir tikrai šiandien už savo veiksmus galite sulaukti atpildo bet kuria prasme. Apskritai tokią dieną sudaromi sandoriai su „velniu“. Tai gali būti traktuojama bet kuria prasme. Ir tai yra būtent tai, ko daryti nereikia. Gal jums norėsis keršto ir keršto planas atrodys toks paprastas ir puikus, tačiau oi kaip brangiai už tai sumokėsite savo pagalbininkams. Verčiau šiandien pamiršti visas nuoskaudas, visus priešus ir atsidėti meilei. Mylėkite net jei skauda, ir būsite išganyti.
Tai nėra tinkama diena kelionėms į kitus miestus, ypač didesnius nei gyvenate. Verčiau bet kokias ekskursijas atidėti kitoms dienoms. Ypatingai į sostinę. 

Tai itin ryški diena Avinams, kuriems vis norėsis daugiau erdvės ir todėl jie visur stengsis palikti atidarytas duris, norėsis dar daugiau laisvės ir dar mažiau rėmų, todėl darys netvarką visur aplink save, tarkim mėtys drabužius, nors drabužių spinta visai šalia. Na ir jie bus irzlesni, todėl gali rėkti ant aplinkinių, kalbėti pakeltu tonu. Žodžiu, netampykite Avino už ragų šiandien.
Apskritai kalbant šiandien daugelis gali jaustis kažkur užstrigę, bejėgiai, gali varginti ryškios emocijos, galite jaustis atskirti, atriboti nuo kažko svarbaus, jausti gėdą, tuštumą. Taigi reikia stengtis išlaikyti ramybę, nekovoti, o plaukti pasroviui, nebijoti savo pažeidžiamumo, pabūti vienatvėje, apmąstyti savo praeitį, pabandyti priimti save tokį, koks esate, visą – priimti savo trūkumus ir pamatyti savo privalumus. Jūs gyvenate tam kad mokytumėtės, augtumėte, keistumėtės, įveiktumėte save, išmoktumėte rūpintis kitais, padėti kitiems, tam kad išmoktumėte išdrįsti, susidraugautumėte su šiuo pasauliu ir tuo kas jus supa, nepaisant to, kokiu pavidalu. Jūs čia esate tam, kad išmoktumėte duoti. Šiandien ta diena kuomet reikia tyliai atsisėsti ant upės kranto ir stebėti, ką gi ji plukdo pro šalį. Tai ne laikas laukti, kol upe praplauks priešo lavonas, tai laikas valyti savo mintis ir stebėti kaip lygiagrečiai keičiasi ir pasaulio vaizdas aplink jus.

https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-ir-vardai/2019/04/10/news/uzminta-misle-manto-ir-indre-stonku-santuoka-istiko-krize–9923378/?utm_source=facebook&utm_medium=paid&utm_campaign=top&fbclid=IwAR0wF-dr9u06yO-C5J9IkLju857-NGZfbcJxGNSUBSPJbwLBqRb0BPdF7wo
Eiti prie įrankių juostos