2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Dvynių ženklo prognozė 2014 metams

Dvyniai – ženklas, kuriam sunku ilgai išbūti vienoje vietoje. Dvyniai – tai „gyvsidabris“, žmogus, kuris visą laiką juda bei bendrauja. Dažnai Dvynių žmogus apibūdinamas kaip sąvadautojas, melagis, veidmainis, klastingas, tačiau gabus meistras, judrus, greitas, nesubrendęs, jaunatviškas, įvairiapusiškas, improvizuotojas, toks žmogus tarsi vaikas, nuolatos žaidžiantis žaidimus ir bandantis juose sukčiauti, kad laimėtų. Tai pats permainingiausias, nepastoviausias, ženklas.
Dvyniui metai nebus išskirtiniai, kaip ir Jautį, Dvynius aplenkia lėtosios planetos. O Uranas veikia palankiai. Tiesa, tai nebus tokie sėkmingi ir sotūs metai kaip praėjusieji, nes gerasis Jupiteris jau pasitraukė iš Dvynių ženklo.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Dvynius 2014 metais palankiai veiks Uranas, todėl Dvyniai daugiau skaitys bei rašys, džiaugsis gerų minčių gausa, jiems seksis mokytis, jų mąstymas bus originalus. Dvyniai dar labiau viskuo domėsis (nors atrodytų nebeįmanoma, kad smalsiausias zodiako ženklas kažkuo domėtųsi dar labiau, bet taip bus), ypatingai Dvynius trauks naujovės, neįprasti dalykai. Taigi mobiliųjų telefonų bei kitokių naujausių informacinių technologijų gamintojai gali drąsiai visus metus kreiptis tik į potencialius klientus Dvynius ir jų pardavimai kaip reikiant išaugs.

Reikia pastebėti, jog tokia padėtis gan neblogai atsvers Neptūno veikimą – leis Dvyniams tapti šiek tiek egocentriškiems, daugiau galvoti apie save ir savo poreikius ir tokiu būdu neatitrūkti nuo realybės ir galutinai nepasimesti „New Age“ šmėklų pasaulyje.

Antroji metų pusė bus kur kas lengvesnė nei pirmoji, Dvyniai sugebės priimti teisingus sprendimus, teisingai pasirinkti, juos aplankys finansinė sėkmė. Dvyniai jausis išsilaisvinę iš kažkokių nematomų pančių, ko pasekoje juos apims dosnumas, kuris nekontroliuojamas gali pridaryti nemenkos žalos Dvynių piniginei. Bet manau, kad to neįvyks, Dvyniai sugebės išsaugoti sveiką mąstymą ir saikingumą, juk jie pernelyg nepastovūs, kad užtrūktų ilgiau ties vienu kuriuo gyvenimo malonumu. Reikia pastebėti, kad kartu su Plutonus Ožiaragyje šie metai ir ypač pirmoji jų pusė Dvyniams gali atnešti ypatingą pelną. Tokiu laiku Dvyniai gali tapti turtingais per vieną dieną vos vieno pelningo verslo susitikimo dėka.

Šiais metais Dvyniai aktyviai bendraus – jų akiratyje atsiras naujų, įdomių žmonių, tokio tipo, kokio iki šiol Dvynių draugijoje nepasitaikydavo. Tik įspėsiu – būkite atsargūs, nepadauginkite alkoholio draugų kompanijoje, nes linksmybės gali labai liūdnai baigtis. Pati sėkmingiausia Dvynių sritis šiais metais – pinigai, jie liesis per kraštus, o kai kurie Dvyniai netgi laimės loterijose didžiuosius prizus. Todėl, jei jūs Dvyniai, skubėkite pirkti loterijos bilietų, ypač pirmojoje metų pusėje. Tai laikas, kuomet Dvyniai gali tapti milijonieriais. Tik nepamirškite, kad situacija laikina ir neįsijauskite pinigus švaistyti. Nors ir uždirbs, Dvyniai vis tiek privalo valdyti savo norą išlaidauti, kitaip bankrutuos, nepaisant puikaus planetų išsidėstymo. Dvyniai, kurie turi verslą, paremtą kitų žmonių pinigais, šiais metais gali sudaryti tokius sandorius, apie kokius net nesvajojo. Tačiau vėl gi, Dvyniams nereikėtų persistengti, verčiau prieš tai įsitikinti, kad reikalui esant, būs pajėgus grąžinti skolintus pinigus.

2014 metais Dvyniai kurs daugybę projektų, planų, juos lankys idėjų, minčių, programų per trumpą laiką gausa. Jie norės labai greitai padaryti ir įgyvendinti visa tai, tiesa, įgyvendinti vargu ar pavyks, nes kol nuo minčių pereis prie veiksmų, šios idėjos jau pasimirš ir Dvyniai jau svarstys kitą planą. 2014 metais Dvynių protas gali sukurti daug originalių minčių, kažkiek ekstravagantiškų ir neįprastų, kurios keis jų požiūrį į darbą, kultūrą, malonumus bei meilę. Tai palankus periodas Dvyniams, dirbantiems kūrybinį darbą – architektams, dailininkams, muzikantams, poetams, rašytojams ir t.t. 2014 metais Dvyniai užsimanys studijuoti muziką ar mokytis groti, todėl muzikos mokyklas, konservatorijas bei Muzikos akademiją (o taip pat ir privačius mokytojus) užplūs Dvynių desantas.

NESĖKMĖS IR IŠBANDYMAI. Dvynius 2014 metais neigiamai vis dar veiks Neptūnas ir tai ir toliau tęsis dar ne vienerius metus. Tačiau Neptūnas retai kada atneša įvykius į žmogaus gyvenimą, kur kas dažniau jis veikia dvasinę būseną. Todėl Dvyniai, kuriems melavimas kaip ir priskirtinas gyvenimo būdui, o ne nuodėmei, šiais metais meluos dar daugiau. Negana to Dvyniai rizikuoja kaip reikiant susipainioti savyje, įklimpti į priklausomybių liūną, todėl jiems rekomenduotina praktikuoti griežtą abstinenciją, neišskiriant nei tokių gėrimų kaip kava ar stipri arbata, vengti ezoterikos, gilių religinių apmąstymų, nes šiais metais tai neveiks teigiamai, o tik kels vidinę sumaištį. Jei trauka dvasingumui labai didelė – verčiau eikite tradicinės išpažinties, į tradicines mišias, o ne pas specialistą, siūlantį išvalyti jūsų karmos ąsotį. Arba jei niekaip nepavyksta savęs atvesti į protą, pasidomėkite giliau budizmu ir paieškokite tokios originalios procedūros kaip karmos ąsočio valymas. Turėtų padėti. Nepamirškite, kad jūsų keistos idėjos gali sukelti pagrįstų įtarimų darbdaviui ir jis gali pareikalauti pristatyt sveikatos pažymą( nes Darbo kodeksas jam tokią teisę garantuoja), todėl verčiau visas nuostabias, jūsų vieno nuomone, idėjas pasilaikykite tik sau, dar neatėjo metas atskleisti jų visam pasauliui. Šiemet Dvyniai norės tapti ezoterikais, tačiau tos pastangos iš šalies atrodo šiek tiek beviltiškos (na koks ezoterikas iš intelektualaus ir logiško Dvynio)? Geriau tiesiog skaitykite mokslinę fantastiką ir „nekvaršinkite“ sau galvos dėl praeitų bei būsimų gyvenimų. Ir taip šiais metais jums teks dirbti kur kas sunkiau, o „ačiū“ už tai niekas nepasakys. Puikus būdas neutralizuoti piktą poveikį – papildomas darbas, ypač namie, ne darbo valandomis, t.y. kuo labiau tas darbas Dvynius vargins, sekins, tuo mažesnė tikimybė, kad bus problemų darbe. O geriausia derinti rekomendacijas sveikatai kartu su darbinėmis. Dvyniai, dirbantys protinio pobūdžio darbą, 2014 metais turėtų imtis papildomai fizinio darbo, kuo jis bus sunkesnis, tuo geriau. Pavyzdžiui tiktų padėti partneriui ar mamai atlikti sezoninį namų švarinimą, atlikti generalinį drabužių spintos tvarkymą, nukabinti, išskalbti ir vėl užkabinti užuolaidas, perstatyti baldus ir pan. Ir žinoma viską Dvyniai turi daryti patys, be kitų pagalbos. Tiesa, tikėtina, jog Dvyniai – darbdaviai ir taip liks be kitų pagalbos – iš darbo išeis sekretorė, vairuotojas, tarnaitė, padėjėjas ar pan. Jei taip nutiktų, verčiau jau Dvyniai te neieško kito žmogaus, nes vis tiek pasamdys netinkamą ir turės atleisti. Todėl verčiau jau Dvyniams iš karto imtis papildomo darbo patiems.

SVEIKATA. Sveikata gali sušlubuoti, pridaryti nemalonumų itin subtiliose srityse, moteris gali varginti ginekologinės ligos, vyrus – problemos su prostata, kurią kiekvienas tikras Dvynis privalėtų šiemet pasitikrinti. Bėdos gali neapleisti ir analinės angos, todėl nepamirškite kasdieninį racioną paįvairinti džiovintais vaisiais ir neperdirbtų grūdų produktais, idant neužkietietų viduriai ir to pasekoje neįsitaisytumėte pasibaisėtino hemorojaus. Juokas juokais, bet nei vienam Dvyniui nelinkėčiau net laikinai patirti, koks liūdnas yra tikro Skorpiono, kuris jau tiesiog gimė su šia liga, gyvenimas. Todėl dabar laikas, kuomet reikia Dvyniams „taisyti“ savo kūną. Arba kitaip tariant 2014 metais Dvyniams reikia ypatingai susirūpinti savo sveikata, ypatingai dantimis bei kaulais. Todėl 2014 metais Dvyniams reikėtų aplankyti stomatologą, ortopedą, išbandyti stuburo masažą. Kuo daugiau dėmesio Dvyniai šiais metais skirs dantims ir kaulams, tuo mažiau problemų susilauks. Todėl verčiau jau dabar pat Dvyniai nusiteikia ilgiems, nuosekliems, varginantiems, nemaloniems ar net skausmingiems, kad ir profilaktinio gydymo, terapijos seansams. Tai geriausias būdas neutralizuoti piktą planetų poveikį. Nors apskritai bet kokia terapija, kuri truks ilgai ir bus skausminga, puikiai neutralizuos piktą Saturno veikimą, nebūtinai tai turi būti dantų taisymas. Tačiau dantų taisymas Dvyniams šiais metais tinka geriausia, kadangi atitinka juos veikiančios piktosios planetos Saturno simbolį: laikas = kalcis = dantys ir kaulai. Netgi laikinos dantų plokštelės, kabių ar kito panašaus dalyko nešiojimas gali mažinti žalingą planetos poveikį. Puikiai veiktų ir bet kokia reabilitacija, netgi elementari mankšta, sporto klubo lankymas, purvo terapija, inhaliacijos, aeorozoliai. Tas pat galioja ir liekninamajai ar detoksikuojančiai dietai. Apskritai šiais metais Dvyniai gali numesti nemažai svorio (tai sekasis liekniesiems zodiako ženklams ten, kur sėkmės jiems net nereikia).

Beje, šlubuos ne tik pačių Dvynių sveikata, bet ir jų naminių gyvūnėlių, todėl neatidėliokite profilaktinių patikrinimų pas veterinarą, nepamirškite skiepų, vitaminų ir papildomo dėmesio, kitu atveju rizikuojate 2014 metais netekti artimo draugo.

MEILĖ. Dvynių laukia daug sekso, nes jie daug keliaus, sutiks daug naujų žmonių. Bet vargu ar verta tikėtis, ko rimtesnio.

Eiti prie įrankių juostos