Konsultacijos

[:lt]Birželio mėnesio sodo darbų kalendorius[:]

[:lt]

Na kaip ir žadėjau, gegužė nelepino tinkamomis darbui dienomis. Tačiau dabar iki pat Joninių (birželio 23 d.) turėsime labai vaisingą laiką, kurį ypač rekomenduoju išnaudoti tiesiog kruopelė į kruopelę. Sodinimui, auginimui tai bus pats geriausias šios vasaros laikas. Tiesa, reikia nepamiršti, kad mes šiuo metu dėl Urano Jautyje apkritai gyvename labai ne kokiu žemės ūkiui periodu, todėl ir tas gerumas sąlyginis bus. Jis geriau nei kiti laikai, bet tikrai ne tobuli metai derliui. Bet jeigu jūsų ūkis yra daugiabutyje ir tai sukulentai, euforbijos bei kiti nereiklūs augalai, tai be jokios abejonės dabar jiems bus fantastiškas laikas. Ai dar kaktusai. Žodžiu, galite namie visą Meksikos dykumą užsiveisti, dabar kaip tik tam laikas.

O nuo birželio 23 d. laikas taps tinkamu tik greitai augantiems gležniems augalams kaip salotos ar pan. O darbai bus tinkami tik susiję su judėjimu – tai žolę pjaut, laistyt ar pan. Ir paprastai toks periodas atneša arba sausrą kai nuolat tenka judėti vandens nešiojime, arba nuolatinį lietų ir greitą augimą gležnų augalų, na ten kaip žolė. Bet derliui tai prastas laikas, ypač lauke augantiems augalams. Žodžiu, su pomidorais gali būti ne kažką.
Na o dabar pažiūrėkime kaip pasiskirstė dienos. Šiandien labai gera diena darbams. Ypač tinka darbai gėlyne. Na tarkim nužydėjusius narcizus tvarkyti ar pan. Labai tinka kurti įvairias dekoracijas, tarkim žalius lapus supinti į kasą darželyje ar pan. Na toks vaisingas laikas kūrybinei veiklai gėlyne.
Birželio 4 d. – prasta diena. Gali kokie daigeliai išvis numirti. Ypač tai blogas laikas vandeningiems augalams kaip kad arbūzai ar pan.
Birželio 7 d. – puiki diena. Šiandien pati gamta gali padėti, tarkim pomidorus atplūs purenti sliekai. Tokią dieną apskritai tinka užsiveisti „gyvybės“, kuri padeda darže. Pavyzdžiui, sliekynę, kad sliekai atliekas verstų vertingomis trąšomis.
Birželio 9 – 14 d. Venera jungsis su Uranu ir tai gali atnešti nelabai malonius netikėtumus. Pavyzdžiui, niokojančias audras. Bet ir apskritai augalai elgsis keistai – tarkim popinami merdės, o išmesti augs visa jėga. Ir vėl tai sudėtingiausias laikas yra arbūzams, jais dabar ypatingai reikia rūpintis. Pati blogiausia diena šiame darinyje bus birželio 12 d. bet nebūtinai čia tik blogis, tiesiog kaip ir sakiau, gali vykti visokios anomalijos, pavyzdžiui, sužydės kokia tulpė. Bet šiaip jau šią dieną verčiau nieko labai nesiimti, nebent gėlyną apravėti. Gali ir tiesiog galimybių nebūti kažką daryti.
Iš dalies nebloga diena birželio 16. Tai dabar tinka ruošti „roges žiemai“. Kitaip tariant kasti duobes, dėti įvairias augalines atliekas puvimui, kad sekančiais metais jau galėtumėte ten sodinti daržą. Žodžiu, tai ilgalaikių investicijų diena. Tačiau šią dieną susidaro ir ypač neigiamas aspektas augalams, kuris tęsis iki birželio 21 d. Tai tokiomis dienomis verčiau užsiimti darbais, kurie seniai turėjo būti padaryti, bet nebuvo, tai tarkim tulpyno tvarkymas ar pan. Na o paguoda tame, kad lygiagrečiai susidaro ir teigiamas aspektas, kas reiškia, kad laikas nebus jau toks tragiškai blogas. Jis irgi tęsis iki birželio 21 d. Kažkuo ypatingas nebus, bet galėsite pasidžiaugti gausesniu žydėjimu. Ypač gali svyrančios gėlės subujoti, kaip kad fuksija ar pan. Šiame periode labai bloga diena yra birželio 18 d. vėlgi, greičiausiai tai bus nuostoliai su derliumi, tarkim taps akivaizdu, kad ridikėliai nebent kompostui. Bet tos pačios dienos pabaigoje susidaro dar vienas fantastiškas teigiamas aspektas ir tęsis jis iki birželio 23 d. Deja, dėl to blogo aspekto vis tiek laikas bus apsunkintas ir čia galime pamatyti, kad svogūnai serga ar pan. Nes tas minėtas laikas toks žiauriai naikinantis yra. O šiaip labai gera diena bus birželio 20 d. aš ją rekomenduočiau išnaudoti kenkėjų naikinimui.
Toliau – puiki vaisinga diena yra birželio 26 d. Ją irgi rekomenduoju išnaudoti kenkėjų naikinimui. Taip pat čia susidaro ilgesnis puikus aspektas, kuris tęsis iki liepos 2 d. Ir tai bus laikas, puikiai tinkamas kambarinių gėlių reanimacijai, gydymui ir pan.
Bendrai apibendrinant, aš sakyčiau, kad tai ne derliaus metai ir šį mėnesį labiau susitelkite į gėlių auginimą. Rinkite ne tik darželio, bet ir pievų gėles ir naudokite jas muilui virti. Dabar labai tinkamas laikas gaminti kosmetiką, panaudojant gamtos gėrybes. Na ta kosmetika tai tiesiog kvepiantis muilas. Taip pat koncentruokitės į augalus šiltnamyje, o ne lauke. Šiltnaminiai turės daugiau šansų duoti gerą derlių, tai šiais metais šiltnamis tiesiog privalomas. Ir jei neturite, dabar pats laikas jį įgyti. Na o blogas dienas irgi galite išnaudoti, tarkim rišdami iš nugenėtų šakų šluotas ar pan.
Ir tegul jūsų namai kvepia cinamonu, kad jokia negatyvi energija ir netyra dvasia jūsų slenksčio neperžengtų.
Daugiau mano įrašų galite rasti čia: https://contribee.com/rozmarinohoroskopai

[:]

Eiti prie įrankių juostos