Konsultacijos

Birželio 8 d.

Savaitę pradedam šiaip sau. Tai tikrai karingas laikas, tokiu metu brolis broliui vilkas arba kaip sakoma už kąsnį tėvą/motiną parduos. Labai saugokite vaikus, ypač nuo svetimų žmonių. Tokiu metu aktyvėja seksualiniai nusikaltėliai, ypatingai pedofilai. Drąsėja gal būtų galima pasakyti. Paslaugus ir malonus žmogus nėra gero žmogaus sinonimas. Šiandien apskritai neverta niekuo per daug pasitikėti.
Tai ne tik agresyvi diena, šiandien į galvą gali ateiti pačios keisčiausios idėjos ir bus patrauklios sąmoklos teorijos – garinti actą? apsibarstyti česnaku? folijos kepurėlė? Puiku, patys kvailiausi scenarijai taps patrauklia realybe. Tikrai veiksmingiau šiandien būtų imtis kokios terapijos, skatinančios meilę sau nei pasiduoti beprotybės vilionėms. Nebūtina daryti nieko sudėtingo, galima su drauge ar mezginiu mauti į pajūrį. Ramios valandos ant jūros kranto net ir blogesniu oru taip pat suveiks kaip terapija. Nenorite megzti? Galite tiesiog skaityti knygą. Tokiu metu reikia elgtis ir gyventi pasyviai.
Jei tokios galimybės neturite, šiandien gerai veiks apsilankymas bažnyčioje. Taip taip, nenustebkite, kad aš tai rekomenduoju. Esu prieš organizaciją pavadinimu krikščionys kaip ir prieš visas kitas organizacijas ar tai būtų musulmonai, krišnos, jehovos liudytojai ir pan. Esu prieš bet ką, kas varžo žmogaus valios laisvę ir paralyžiuoja jo mąstymą. Tačiau senosios bažnyčios spinduliuoja ypatinga aura (modernios statybos statiniai jos neturi) ir kartais ten verta apsilankyti vien dėl išgrynančios akistatos su savimi. Tinka ir tiesiog gamtoje pabūti šalia kitokio vandens telkinio, tarkim prie upės, miške. Beje, draugę/draugą paminėjau ne veltui. Tokią dieną reikia skirti dėmesio žmogui, kurį laikote geriausiu draugu/e. Ar žinote, ką galite vadinti geriausiu draugu? Na tai žmogus, šalia kurio galite būti savimi, šalia kurio jaučiatės savimi ir nedėvite jokių kaukių, nestatote jokių sienų. Tai žmogus, kuriam norisi atskleisti laimingiausias akimirkas ir liūdniausias gyvenimo istorijas, iš kurio visada sulaukiate užuojautos ir empatijos. Tai tas, kuriuo visada galite pasitikėti. Draugų gali būti daug, geriausias draugas būna tik vienas. Pasisekė tiems, kurie jį turi. Atsidėkite šiandien už tai, kad jis jūsų pasaulį daro geresne vieta, o jo dėka jūs tampate gražesniu žmogumi visomis prasmėmis. Padėkokite už tai kad jus myli. Ne kiekvienam gyvenime taip pasisekė būti mylimam ir vertinamam. Beje, tokiu metu draugas gali ateiti nebūtinai žmogiškuoju pavidalu. Gali atklysti niekam nereikalinga katė. Nepraeikite pro šalį, priimkite į savo namus ir jūs nepasigailėsite.

Ši diena ypač jausis Avinui, kuris taps kovotoju priešakinėse linijose. Šiandien verčiau nekariauti su Avinu, jis bus per daug gerai pasirengęs kovai.

Saulė keliauja Dvynių ženklu, Mėnulis šiuo metu Ožiaragyje taigi šiandien bus šiek tiek emocingų vidinių kovų, siekiant atsikratyti senų dalykų, gali paviršiuje pradėt pūliuoti senos žaizdos. Šios savaitės viduryje sulauksime naujo darinio – Marso konjunkcijos su Neptūnu. Taip pat Jupiteris artėja prie Plutono ir judviejų konjunkcija darosi vis stipresnė. Tai gali reikšti stiprėjančią pandemijos bangą, tačiau lygiai taip pat tai ir vidinių kovų metas. Dar šiandien Saulė sudarys neigiamą aspektą su Neptūnu – tai frustracija, veidmainystės, dingę jėgos. Nėr tokia visai maloni savaitė, verčiau susitelkti į vasaros saulėgrįžą, kuri šiemet bus tikrai ypatinga ir magiška. Be to juk viskas visada praeina. Va Mėnulio užtemimas ir pilnatis eilinį kartą praėjo, ateis ir vėl, ir vėl praeis. Kaip ir šis didžiųjų konjunkcijų laikas – praeis, nusinešdamas netoleranciją kitokiems, senus įsitikinimus.  Tai tiesiog augimo kelias – klausimų, ieškojimų, įsiklausimų. Vidinių pokyčių kelias. Šiuo nelengvu laiku daugelį aplankys suvokimas, koks mažas yra pasaulis, koks trumpas yra gyvenimas ir kaip staigiai viskas čia keičiasi, todėl verta gyventi kitaip ir leisti gyventi kitiems taip kaip jie nori. Aplankys suvokimas, kad tai ką mes turime yra ne prigimtinės dovanos, o tik mūsų sunkaus darbo rezultatas, o iš mylimų žmonių paveldėti įsitikinimai nebūtinai yra teisingi. Senus įsitikinimus keis nauji ir taip iki sekančio ciklo. Kiekvienas žmogus gimsta su tam tikra gyvenimo programa, yra stipriai valdomas gyvenimiškų patirčių ir praeities atsiminimų. Toks laikas ne vienam padės iš jų išsivaduoti ir pradėti naują gyvenimo etapą. Dažnas žmogus bet kuria kaina siekia dvasingumo, kad būtų išganytas po mirties ir taptų angelu . Tačiau angelais tampa žemėje, ne danguje. Šiandien ne vienam gali pasitaikyti proga kažką įskaudinti, jei sugebėsite sąmoningai šios galimybės atsisakyti, tai bus didelis žingsnis progreso link. Kas iš to, jei kasdien daug meldžiatės, o jūsų veiksmai toli gražu ne šventi. Būkite veiksmais angelai, o ne maldomis ir pamatysite kaip viskas aplink jus keičiasi.
Ramios savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos