Konsultacijos

Birželio 7 d.

Karštasis savaitgalis, pasisekė tiems, kurie dabar keliauja/keliaus kažkur po salas. Pavyzdžiui, į Maldyvus. Iš tikro tai nebūtinai Maldyvus, ten gal kaip tik liūčių sezonas. Tiesiog šios dienos tinkamos atostogoms, ypatingai jūros apsuptyje. Puikus laikas atostogauti kartu su draugų kompanija. Todėl jei svarstote, ką čia nuveikus ir galite sau leisti, drąsiai griebkite paskutinės minutės kelionę į kokį rojaus kampelį. Beje, jei nemėgstate karščio, visai nėra reikalo save prievartauti. Galima ir į šiaurinę pusę vykti. Laikas kupinas pasirinkimų šį kartą. Tačiau turėkite omenyje, kad šiuo metu šiluma nors gal jau atrodo ir nepakenčiama, tačiau iš tikro gerai dabar mus veikia. Apvalančiai kaip pragaro ugnis. Tiesa, sutapimas ar ne, bet neigiamas Saulės aktyvumas šiuo metu kenksmingas širdžiai bei kraujagyslėms. Todėl jei prastai jaučiatės, būtinai pasimatuokite kraujospūdį. 
Tobulėjantys šias dienas turi paskirti dėkingumo pamokoms. Mokytis dėkingumo. Surasti už ką nuoširdžiai šiandien galėtų būti dėkingi. Pasistenkite paimti sudėtingesnę situaciją nei ačiū tau dieve, kad gyvas ir sveikas. Kaip nuolat kartoju – visiškai nesvarbu, ką jūs darote formaliai. Gali būti, kad meldžiatės po keturias valandas kasdien ir tai visiškai nieko nereiškia. Nes esmė tik ką jaučiate viduje, kaip tai viduje išgyvenate. Galbūt tai bus vienos akimirkos pojūtis pirmą kartą per dešimt metų, tačiau rezultatas to bus milžiniškas. Tai ypatingas laikas palūžusiems žmonėms. Šiuo metu jie gali sukaupti jėgas ir atsikelti, sulipdyti save iš naujo iš gabaliukų, duženų ir tapti nebeįveikiami.
Tai nėra geras laikas studijuoti astrologiją, protas nebus matematiškai aiškus, sunku bus rasti loginius ryšius, norėsis blaškytis per įvairias sistemas, o galutinai susipainiojus viską tiesiog mesti. Tačiau tai geras laikas stebėti planetas tarkim teleskopo pagalba, lankytis observatorijose ir pan.

Eiti prie įrankių juostos