Konsultacijos

Birželio 6 d.

Mėnesiui vis labiau įsibėgėjant būtina koreguoti savo mitybą, nes likusią mėnesio dalį tik didės apsinuodijimų tikimybė, todėl vertėtų į racioną įtraukti daugiau vaisių, ypač tokių kaip arbūzai (turiu omenyje vandens pagrindu), apskritai mityba turi būti lengva. Na bet jei karščiai tęsis tai nebus sunku įgyvendinti. Tik nepamirškite, kad net ir vaisiais nesunkiai galima apsinuodyti. Būtina juos kruopščiai plauti, nepirkti įtartinose vietose, nevalgyti pagedusių. Tiesa, bent jau ši diena dietoms visiškai netinka, todėl drąsiai dėkitės papildomą šaukštelį cukraus į kavą. Kaip sakoma tokią dieną reikia pasaldinti.

Šiandien įvairūs kristalai labai gerai veiks moteris, todėl reikėtų tokį, jei turite ir jis jums mielas, šiandien laikyti arčiau širdies, kad glaustųsi prie nuogos odos. Tinka jį nešioti liemenėje.

O šiaip tai lengva, gera diena. Geras laikas apsipirkinėti. Tokią dieną galima sau leisti išskirtinę suknelę. Sėkmės spalva balta, taip pat tinka gėlių motyvai. Tokią dieną moterys ir vaikai turėtų skirti poilsiui, buvimui šalia vandens, ypač ramaus vandens, tokio kaip ežeras. O vyrams šiandien laikas dirbti, ne ilsėtis. Šiaip jau tai ganėtinai sunki diena vaikams, todėl jų negalima palikti vienų be priežiūros. Bus išaugusi traumų tikimybė, ypač todėl kad šiandien patys vaikai bus aktyvesni ir sunkiau valdomi. Neleiskite vaikams tokių pramogų kaip šokinėjimas iš aukštai (na ten įvairūs pripučiami atrakcionai ir pan.), nepalikite jų vienų namuose, mašinose ar kitose erdvėse, kurios užrakintos ir iš jų neįmanoma pasišalinti.

Dabar jau prasideda ir užmaršumo laikas, tiesa, šiandien jis dar silpnai veiks. Tačiau kažkurią akimirką gali apimti panika, kad pametėte svarbų dalyką ir ne už ilgo palengvėjimas, nes atsiminsite kur jis.

Dabar prasideda kovų metas. Labiau vidinių kovų, su savimi. Ne visiems jis aktualus. Labiau tiems, kurie turi priklausomybes bet kuria forma – nuo alkoholio, rūkymo, maisto, meilės, kompiuterio ir t.t. Forma nesvarbu. Svarbu tai, kad per likusią mėnesio dalį jūs galite kovoti sunkią sąmoningą kovą ir „slibiną“ nugalėti, bent jau kažkuriam laikui sužeisti, laimėti pirmą mūšį. Arba visa galva pasinerti į tai, tuomet mėnesiui pasibaigus jūs jau būsite keletą kartų labiau priklausomas nei dabar. Nereikia bijoti tos kovos, tokiu metu jūsų intuicija ves jus į priekį. Bijoti reikia pasidavimo be kovos. Tačiau dabar kaip tik tas mėnuo, kurio metu jūs galite laimėti vieną sunkiausių kovų su savimi.

Eiti prie įrankių juostos