Konsultacijos

Birželio 29 d.

Na tradiciškai paskutinę mėnesio savaitėlę pasiimsiu atostogų birželio darbams užbaigti. Esu dėkinga, kad duodate man daug darbo, tikrai ir labai labai. Bet kartais imu visko nebespėti. Na o jūs šią savaitę kaip ir ankstesnes kitas nepamirškite rūpintis savo gėlytėmis. Tai vis dar tas stiprus laikas kai augalai atiduoda save negailėdami žmogui, ypač žydinčios gėlės. Neišlaidaukite, dabar ne metas, verčiau atliekamus pinigėlius pasidėkite šeimos atostogoms. Jūsų laukia ganėtinai tingi savaitė kaip ir pridera vasarai, lauko darbų dirbti nesinorės. Gal bus karšta? Šito aš nežinau 😀 Tačiau tai neblogas laikas mokytis, ypač mokyklinukams. Na jie tikriausiai džiaugiasi, kad dabar vasara ir to laiko nebūtina išnaudoti 😀 Tačiau tai prastas laikas teisiniams reikalams, ypač baudžiamosios bylose. Tokiu metu klesti korupcija, tačiau ir pelnyto atlygio galima sulaukti. Pelnyto tai ta blogają prasme, na jei sugalvotumėte dabar nusikalsti.

Esminis įvykis – Marsas perėjo į Avino ženklą. Jis dabar savo namuose, kuriuose yra pats stipriausias. Išaugs motyvacija, ryžtas siekti tikslų. Bus daugiau energijos, entuziazmo, nuslūgs ta slogi apatija daugelį varginusi paskutiniu metu. Savotišką laiką išgyvens Ožiaragiai ir Vandeniai, kadangi Saturnas šiuo metu juda ties šių ženklų riba, jie gali išgyventi mistines patirtis, siautės vaizduotė.
Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis šiuo metu Svarstyklėse, bet jo padėtis per savaitę kelis kartus pasikeis kaip ir visada. Savaitės pradžia tikrai nebloga, tačiau į pabaigą gali būti neigiamų emocijų, frustracijos, tokiu metu geriausia tiesiog išbandyti kažką naujo, labiau rūpintis savimi, ieškoti pusiausvyros. O kol kas Marsas sudaro teigiamą aspektą su Saturnu, todėl energijos bus daugiau, verta susitelkti į darbą, projektus, užbaigti jau pradėtus darbus (ką aš ir planuoju daryti). Bus progų iš einamųjų darbų pasimokyti, paaugti profesine prasme. Iš ties ir retrogradinis Merkurijus gali lemti norą mokytis kažko naujo, taigi puikus laikas tai daryti, o jei nieko mokytis nesiruošiate tai bent jau skaitykite knygas.Jeigu jausite augančią agresiją (Marso Avine poveikis), šiuo metu reikėtų atsisakyti mėsos, sąmoningai vengti žiaurių veiksmų. Paprasčiausias pavyzdys – pamačius baisų vorą instinktyviai kyla noras jį užmušti, šiuo metu save reikėtų sustabdyti, stengtis nesidžiaugti svetimomis nesėkmėmis. Taip pat imkitės aktyvios fizinės veiklos. Marsas šiame ženkle išbus šešis ilgus mėnesius ir jis atneš ne tik greitį ir ryžtą, bet ir agresiją. Vis tik šiomis dienos jis dar geras, sąjungoje su Saturnu atnešdamas pozityvią jėgą, o ne pyktį.
Savotiški metai laukia gimusių šį mėnesį (tame tarpe ir manęs 🙂 Mes gausime didįjį trejetą vienoje srityje. Net nežinau tai sėkmė ar nesėkmė, iš esmės daug kas priklauso nuo to, į kurį astrologinį būstą jis pateks. Tačiau kaip jau įsitikinau praktikoje, daugeliu atveju Jupiteris išsklaido piktą veikimą anų dviejų, taigi savotiškai pasisekė. Vis tik tai bus tikrai kitokie metai. Tai tarsi Alisos iš stebuklų šalies žengimas į triušio olą. Kelio atgal nebebus, taigi pasirenkite žengti į naują gyvenimą. Aš paminėjau tik šį mėnesį, tačiau vėliau periodas atsikartos dar ilgiems mėnesiams. Taigi ko gero daugelis mūsų ateinantį pusmetį žengs į triušio olą. Šį kartą toli į ateitį nepranašausiu. Mano patarimas būtų neleisti vasaros veltui, puoselėti savo auginamą derlių ir gerai pailsėti prieš nelengvą rudenį. Jei turite galimybę, būkite daugiau gamtoje, ypatingai kalnuose prie ežerų. Bet kokiu atveju linkiu gerų atostogų šiai vasarai, o mes kaip visada susitiksime vėl po savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos