Konsultacijos

Birželio 28 d.

Lengvas, paprastas savaitgalis. Geriausia tokias dienas praleisti dirbant sode, puoselėjant pievelę, rūpinantis medžiais ir pan. Belieka tik tikėtis, kad oras tai leis. 
Tokiomis paprastomis dienomis sunku koncentruotis ties sudėtingais dalykais. Tai geras laikas apsipirkinėti. Jokia nuodėmė apdovanoti save nauja suknele. Šiuo metu sėkmingi margi, tamsūs raštai. Orientuotis reikia labiau į klasiką ir šiltesnį sezoną. 
Tinkamas laikas užsiimti namais, ypatingai jei šiuo metu statote, projektuojate svajonių būstą – tai idealus laikas darbams, ypač jei tai darote savo rankomis. Taip pat sėkmingas laikas kolekcionieriams, ypač jei kolekcionuojate akmenis, nes tai vis dar sėkmingas laikas viskam, kas susiję su akmenimis.
Tokia tik šio savaitgalio blogybė, kad jis gali būti gausus „pletkais“. Kažkas jus gali sekti, susekti, šnipinėti, įskųsti artimiems žmonėms ir pan. Būkime sąmoningi, bent jau patys to nedarykime kitiems. 
Tai tikrai puikus laikas gimti, ypatingai rytoj. Jei šiomis dienomis susilauksite vaikučio, tikėtina, kad jis turės dar ir kaip neblogą horoskopą. Tačiau netinkamas laikas pradėti naują gyvybę, šiuos planus verčiau atidėti bent mėnesiui, nes po devynių mėnesių susidarys tikrai bjaurus darinys, kokio niekam nelinkiu horoskope turėti. 
Nėra tinkamas laikas keliauti, ypač į tokias šalis, kuriose galimi kariniai konfliktai, kelionėse )net ir po Lietuvą ar aplinkines šalis) gali būti milžiniškų išlaidų. 
Aš jau keletą kartų sulaukiau pastabų, kad savo tekstuose miniu žodžius „magija“, „okultizmas“, nes tai neegzistuoja. Čia jau viskas priklauso nuo suvokimo. Dauguma galvoja, kad magija, okultizmas tai kažkokie materialūs veiksmai – tarkim akmenį paversti aukso gabalu ar pan. Na kažkas tokio kaip Gendalgo triukai ar kaip filme Haris Poteris. Realybėje tai tiesiog gilios vidinės transformacijos. Sielos magija. Pats žodis okultizmas, beje, yra visai nekaltas. Lotyniškai occultus reiškia slaptas, paslėptas. Ir kaip jau ne kartą rašiau – slaptas ne todėl, kad kažkokios žinios įslaptintos, prieinamos tik išrinktiesiems ir pan. Čia jau menko išsilavinimo „ezoterikų“ paskleistas mitas. Jos slaptos, paslėptos yra todėl, kad atsiveria tik žmogui pasiekus tam tikra dvasinę pakopą. Niekas negali jam tos pakopos suteikti, nustatyti. Viskas yra jo viduje ir tik jo paties valioje. Viskas prieinama kiekvienam. Kitaip tariant okultizmas yra menas, mokslas kaip atskleisti tas vidines žinias savyje, atidaryti tą vidinę užrakintą knygą (be abejo čia tik metafora). Tai savo esme giliausias ezoterikos suvokimo lygis, kuris atskleidžia mums tam tikrą egzistencijos schemą, kurios viršuje stovi Absoliutas (galima vadinti ir kitaip, kai kurie vadina dievu, bet tai tikrai ydingas pavadinimas, dar kiti aukščiausiąja jėga ir pan. Žemiau po juo yra visata, visatos, kosmosas, visi pasauliai (realiai žodžiai, terminai nėra labai reikšmingi), dar žemiau (įsivaizduokite tai kaip piramidę, kurios žemesni sluoksniai pavaldūs aukštesniems) yra Saulės sistema su savo planetomis bei Mėnuliu – viena tų pasaulių dalis, vienas iš daugybės pasaulių ir joje yra žmogus. Tai toks pakankamai grubus suskirstymas, jis naudojamas tiek hermetizme, tiek kituose dvasiniuose mokymuose, tiesa pavadinimai gali būti ir kiti. Jei pavyko savo galvoje susidėlioti bendrą paveikslą, sveikinu, jūs drąsiai galite eiti į gilesnius sluoksnius. Jei tai ką parašiau nėra suprantama, rekomenduotina dar stipriai padirbėti paprastesniame lygmenyje.  Realiai toks suvokimo paveikslas pats turi atsiverti galvoje, o kaip jau jūs įvardinate atskiras jo dalis visai nėra svarbu. 
Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos