Konsultacijos

Birželio 26 d.

Šią dieną būtų galima palyginti su įkaitusia atmosfera. Ilgai viskas kaupėsi, kaupėsi, o šiandien atoslūgis ir palengvėjimas, tiesa, ne vienam jis gali ateiti tarsi nuplaunanti audra. Ir tyla po jos. Ir maloni vėsa. Ypatingai audros tikėtinos tarp 16 ir 20 valandos. Kartais ta audra be galo reikalinga, kad užbaigtų sekinantį sausros periodą. Tik stebėkite, kad ji per daug neįsisiautėtų ir nenuniokotų nepataisomai visko aplinkui. O taip tai pakankamai sėkminga, mažai problematiška diena. Tokią dieną kaip sakoma tiesiog sekasi. „Žabalai“. Tai ir sveikatai gera diena. Jei turite bėdų su nugara, šiandien tinka pradėti tarkim masažo nugarai kursą ar pan. Gal tiksliau būtų sakyti, kad šiandien tinka užsiregistruoti, o pradėti reikėtų iki liepos 8 d. 
Tinkamas laikas visokiems vyriškiems darbams namuose. Ypatingai tvarkyti įvairius įėjimus ir pan. Pavyzdžiui, sudėti naują slenkstį. Taip pat tinkamas laikas skersti gyvulius, jei tuo užsiimate. 
Tiesa, ši diena ne visiems bus gera. Jei esate rimtai kažko prisidirbę, tarkim buvote korumpuotas ar buvote valdžios atstovas ir siekėte tik naudos sau, o savo veiksmais pridarėte žalos kitiems ir t.t. Turiu omenyje neteisėtus veiksmus, dabar jau galite pradėt rinkti supuvusius vaisius, net jei seniai ramiai gyvenate ir galvojate, kad sėkmingai visus reikaliukus prasukote. Iš kitos pusės, tai dar nėra labai stiprus periodas, todėl ir problemos gali būti palyginus menkos. Kaip sakoma, dar vis tas laikas, kuomet pavyksta bristi iš balos vos vos pašlapus kojas. 
Šiandien puikus laikas astrologijai, jeigu mokotės, būtinai prisėskite prie pamokų. Kieno namų darbų dar neištaisiau, siūlau šiandien kruopščiai išsinagrinėti savo natalą. Kas jau mokotės prognozavimą, padirbėti šioje srityje, medžiagos tam turite. 
Šiandien Aviną veiks stiprus teisingumo jausmas. Jis lengvai bendraus, bus lyderis, džiaugsis bet kokių žmonių kompanija. Tai puiki diena meilei jam. Jis bus kupinas aistros ir labai energingas. Šiandien Avinui būtinai reikia nusipirkti kažką raudono – raudona „odinė“ striukė, kelnės ar liemenėlė būtų pats tas. Iš latekso irgi.
Jaučiui tai šiek tiek liūdnesnis laikas, jis gali nykiai svarstyti apie mirtį, kuri kada nors ateis, bus drovus, tačiau atsivers artimiesiems ir bus geras tiems, kurie sugebės prie jo priartėti. Rekomenduočiau Jaučiui šiandien rašyti, pavyzdžiui, pradėti savo blogą ar papildyti jį nauju įrašu. Moterys Jautės šiandien turėtų save apdovanoti nauju lūpų blizgesiu – sėkmės spalva švelniai rožinė.
Dvyniai išoriškai bus socialūs ir linksmi, o širdyje norės tik užsidaryti nuo visų. Jie tiesiog per daug galvos. Bet bus šilti ir mieli. Dvyniams šiandien reikia pasimerkti saulėgrąžų puokštę. Arba geltonų ramunių.
Vėžys šiandien norės saldumynų, nevaldomai. Jo vaizduotė veiks taip stipriai, kad net svarbaus posėdžio metu jis skendės svajonėse. Ir dar jam gera diena meilei, jei jis turi porą, šiandien jausis puikiai. Vėžiui pats laikas pasidovanoti tuos grubius kerzus rudeniui. Jo sėkmės spalva šiandien juoda.
Liūtas bus sentimentalus, norės rašyti visiems ex ir priminti apie save. Jam norėsis pramogų, naujų įspūdžių, būti tarp draugų, jam be proto reikės išgirsti, kad jis vis dar toks pats nuostabus. Ir jis bus geras, šiltas. Liūtui šiandien reikia pasidovanoti kažką mielo. Smulkmenėlę. Pavyzdžiui, naują degtukų dėžutę į turimų kolekciją.
Mergelei manijų laikas. Šiandien ji gali įgyti naują maniją kažkam – žmogui, dalykui, daiktui. Arba labai sustiprės senoji. Gal to nepakeliamo jausmo genama Mergelė šiandien mielai užsiims pagalba kitiems. Jos galvoje bus sumaištis. Mergelei šiandien padėtų stiprūs, geri kvepalai. Kažkas ryškaus. Dior Poison jau būtų kažkas iš tos serijos.
Svarstyklių galvoje irgi vyraus sumaištis, jos bus emociškai šaltos, paslaptingos, atsiribos nuo jausmų. Tačiau aplinkiniams sielos neatvers – pokštaus ir nesileis stumdomos. Svarstyklėms šiandien siūlau pasikabinti kalendorių ant sienos. Tvarka ir tikslus ateities planas leis išlaikyti sveiką protą.
Skorpionas bus apsėstas meilės, greičiausiai neįmanomos. Na jis bet kokia kaina trokš būtų šalia meilės objekto ir kankinsis saldžiose kančiose nes tai neįmanoma. Jo humoras taps itin juodas ir skaudžiai gels sarkazmu net artimiausiems draugams, jei tik tie išdrįs su juo nesutikti. Šiandien Skorpionui padėtų stipri kaip smala kava. Ypač išsinešimui. Skorpionui šiandien verčiau judėti.
Šaulys bus geras, rūpestingas, juoksis iš savo nesėkmių, tačiau bus pernelyg impulsyvus, jam bus sunku išsėdėti vietoje. Ir jis bus kerštingas, oi koks kerštingas. Tik labai tyliai. Pusdienį palauks ar savo darbo nenuveiks karma, o nesulaukęs veiksmų imsis pats. Ir šiaip, jis daug juoksis ir bus toooks fainas, bet į aplinkinių prašymus nereaguos. Tiksliau iškart juo pamirš. Apskritai bus užmaršus. Šauliui šiandien reikėtų pasimerkti baltų rožių.
Ožiaragis bus mandagus, tačiau turėsi tvirtą nuomonę ir jos laikysis. Viduje bus ambicingas, tačiau išoriškai pernelyg tingus. Tačiau jis bus stiprus ir atrodys stiprus. Žmonės bijos jam atsakyti. Ožiaragiui pats laikas atnaujinti garderobą – baltais marškinėliais, chaki kelnėmis, juodu diržu ar pasteline megzta liemene. 
Vandenis bus solidus. Ir atrodys solidžiai. Beveik. Gal. O iš esmės jį domins tik meilė. Šiandien Vandeniui tinkamiausia dieną praleisti prie jūros. Arba vandenyno. 
Žuvys nebus pavydžios, ne, joms tiesiog skaudės kažkur viduje. Jos atrodys mielai, bet kokios suknistai trenktos bus viduje. Kažkas ten keisto vyks jų galvose. Ir taip, tie išskirtiniai aukštakulniai, net jei tai rudeniniai rožiniai ar žydri batai, dabar jums padėtų.
O grįžtant prie rimtų reikalų, tai tokią dieną mes mokomės pasitikėjimo. Ne, nesiūlau mokytis pasitikėti kitais. Šiandien mes mokomės pasitikėti savimi, tai progreso kelias, kuris automatiškai ateityje leis ir protingai pasitikėti kitais. Šiandien jūs sąmoningai turite padaryti kažką tokio, kas leis jums labiau pasitikėti savimi, nors šiek tiek.

https://www.lrytas.lt/gamta/gamtaorai/2019/06/26/news/sinoptikai-perspeja-lietuva-talzys-galinga-audra-10881527/?fbclid=IwAR2xENcCvuB519C1u722jQDlbzLOajaHWoLbEe0hanyAuqJ_G-pdzy-2Irs
Eiti prie įrankių juostos