Konsultacijos

Birželio 26 – 28 d.

Šį savaitgalį vis dar reikia save palepinti. Siūlau pasigaminti braškių pyragą. Reikia išnaudoti sezono teikiamas galimybes. Apskritai skirti laiko kitokiam maisto gaminimui, pasigaminti kažką prašmatniau, sudėtingiau, net jei tai bus tik omletas. Tačiau ir jį galima gaminti kitaip. Išeikite vakarais pasigrožėti saulėlydžiais, ypač jei turite galimybę pabūti kažkur šiek tiek toliau nuo miesto centro. Geras laikas mokytis astrologijos, ypač pačių pagrindų. Geras laikas fotografuotis. Apskritai šiomis dienomis reikia gyventi tokį paprastą žemišką gyvenimą, labiau mylėti savo kates. Tai tinkamas laikas būti gamtoje, pažinti augalus. Galite rasti keistų augalų. Valgyti visko, ką matote nepulkite, bet pasidomėti kas kur ir kaip tikrai naudinga.
Tačiau kitus kūniškus malonumus geriau atidėti. Ypač siūlyčiau vengti atsitiktinių seksualinių santykių su nepažįstamais žmonėmis. Tai pavojingas laikas jaunoms merginoms. Nėra tai labai geras laikas mokestiniais klausimais, tokiu metu galite sužinoti, kad netikėtai kažkur kažkas buvo apmokestinta, atsirado papildomų mokesčių, pabrango ir pan. Ypač tai susiję gali būti su transportu.

Šį kartą laiką stipriau jaus Šaulys, kuris atstums visus gerbėjus nuo savęs, o po to jausis nemylimu.

Na jau kaip ir ateina laikas priminti, kad mes sulauksime silpnos Plutono – Saturno konjunkcijos pasikartojimo. Tai nutiks tik vasaros pabaigoje, tačiau turint omenyje, kad ji atnešė mums covid – 19 ir Notre Dame de Paris gaisrą, verčiau jau išnaudokite laiką iki jos. Nes kai pagalvoju apie pasikartojantį poveikį tai man atmintyje iškyla tik pigių veiksmo filmų blogiukas su fraze „surprize motherfu…er“ 😀 O šiuo metu Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis keliaus Mergelės ženklu, sekmadienį pereis į Svarstykles. Pagaliau baigėsi Veneros retrogradinis judėjimas. Tai vėl galima užsiimti santykiais. Na tų, kurie sulūžo per retrogradą taisyti gal neverta. Verčiau galvoti apie naujus.
Dar aš norėjau pasakyti, kad jei mane skaitote, jūs esate stiprus žmogus. Nes mano tekstai netinka trokštantiems saldžios iliuzijos. Mano ir horoskopai tam netinka. Aš apskritai manau, kad „raminamieji“ nėra tinkama priemonė. Gyvenimas yra sunkus, jame daug iššūkių, Būna jame gražių ir džiaugsmingų dienų, bet kažkada jos vis tiek sudūžta į netektis ir problemas. Ir ypač tas būna skausminga kai nepriimi realybės tokios, kokia ji yra, o įsisupi į rožinių iliuzijų burbulą. Priešingai tam, kuris priima šio pasaulio santvarką ir dėsnius kaip esamą realybę bei ilgainiui išmoksta joje prisitaikyti ir pasiimti viską iš jos kas geriausia.
Šiam kartui tiek. Geresniais laikais nėra daug ką rašyti 😀 Susitiksime pirmadienį ir skanaus savaitgalio 🙂

https://www.allrecipes.com/recipe/60564/strawberry-cake-from-scratch/?internalSource=staff%20pick&referringId=16762&referringContentType=Recipe%20Hub
Eiti prie įrankių juostos