Konsultacijos

Birželio 22 d.

Magijos ir mistikos kupina diena. Puikus laikas burtis taro. Gera diena rinktis tinkamą gydymą, spręsti hormonines, šlapimo sistemos organų problemas. Šiandien tokia atsipalaidavimo diena, ne griekas ir šiek tiek stipresnio gėrimo išgerti atsipalaidavimui. Geriausia rinktis kažką saldaus, tarkim taurelę likerio, bet be jokios abejonės, stiklinė natūralių sulčių, pavyzdžiui, spanguolių yra kur kas geriau. Vakarui filmas būtų pats tas. Laikas šiek tiek geresnis, ramesnis, bet visai atsipalaiduoti dar negalima. Virusas niekur nedingo, jis yra ir tik nuo pačių žmonių sąmoningumo priklauso tolimesnė jo eiga. Bent jau šiuo metu. Todėl verčiau rinkitės buvimą gamtoje, ramų paukščių stebėjimą. Šiandien reikia daugiau dėmesio skirti sau, skirti sau daugiau erdvės, negniaužti jausmų, o stebėti juos ir bandyti suprasti, neteisti savęs, o įsiklausyti į save. Tai vis dar tinkamas laikas nusistatyti naujus tikslus. Bendraukite daugiau su katėmis, šiuo metu jos turi ypatingai stiprų gydantį poveikį savo mylimiems šeimininkams. Nors čia dar didelis klausimas kas gi čia šeimininkas.

Saulė jau Vėžio ženkle, Mėnulis irgi keliauja ten pat. Šiandien jo aspektai atneš daugiau jaudulio, ryškesnę intuiciją. Tai gydantis laikas, tačiau iššūkių irgi gali būti, ypač jei turite senų žaizdų. Turėkite omenyje, kad šiandien tinkamas laikas paleisti praeitį. Viena ryškiausių šios savaitės naujienų – poryt Neptūnas taps retrogradiniu. Jau praėjo Saulės užtemimas, kaip matote nieko tragiško neįvyko. Poveikis jo trumpalaikis. Dabar yra tarsi atoslūgis. Tai keliolika minučių gaivinančiam popietės miegui. Tokią dieną reikia daugiau bendrauti su mama ar kita vyresne, išmintinga moterimi. Būtent iš moters, simbolizuojančios motiną jūs galite gauti gerų patarimų arba atmintyje gali iškilti anksčiau girdėti ir jais verta pasinaudoti. Šią dieną ryškiau jaus ugnies ženklai, kurie įsivaizduos esantys pasaulio šventaisiais ir oro ženklai, kurie mylės labiau aplinkinius nei įprastai. Skorpioniškos asmenybės šiandien gali jausti stiprų poreikį užsidaryti savyje, jei ne išoriškai tai bent jau vidumi atsiriboti nuo aplinkinių.
Nepamirškite, tai trumpas atokvėpis, audra toli gražu dar nesibaigė. Ir, deja, bet nesibaigs pakol nesugrius kažkas seno galutinai.

Koks dievas yra pats geriausias, pats teisingiausias? Galiu tik atsakyti savo patirtimi. Vaikystėje aš jo ieškojau krikščionių bažnyčiose. Promočiutė vesdavosi ten į vakarines pamaldas ir mane visada užburdavo ta mistinė aura. Man atrodė, kad aš ten radau dievą, bet vieną dieną pamačiau, kad ten tik žmonės. Po to aš jo ieškojau budizme, skaičiau, meditavau, kartojau mokytojos duotas mantras ir kurį laiką man atrodė, kad radau tikrąjį dievą, bet vieną dieną supratau, kad tai tik žodžiai. Tada aš jo ieškojau Kabaloje, nuolankiai klausiau mokytojo, verčiau šventuosius tekstus kol pamačiau, kad mano guru žodžiai ir darbai skiriasi kaip diena ir naktis. Neradau dievo ir ten. Aš netgi ieškojau dievo islame, bet jau be mokytojo, racionaliuoju protu gilindamasi į randamas žinias. Ir tai niekuo nesiskyrė nuo ankstesnių mano patirčių. Po to aš ieškojau dievo moksle ir filosofijoje, bendravau su išmintingais žmonėmis pakol vėl ir vėl nusivildavau jų tiesomis. Galiausiai aš nustojau ieškoti ir ilgai klaidžiojau viena tamsoje, pažindama juodžiausius iš juodžiausių. Aš jau seniai nieko nebeieškau. Tai ko aš ieškojau, viską radau savyje ir gamtoje. O kai nustojau ieškoti ir melstis svetimiems stabams, dievai patys pas mane atėjo. Nėra jokių visuotinių tiesų, dievų, religijų, maldų. Yra tai ką sugalvojo žmonės. Kažkas atrado savo tiesą ir ja pasidalino su kitais, o kiti pavertė tai religija. Bet jei jūs ieškote ir užduodate klausimus, anksčiau ar vėliau vis tiek atsidursite ant abejonių ir netikrumo slenksčio. Tikra tiesa yra tik ta, kuri atsiveria jums jūsų viduje. Bet atsiveria ji per paieškas ir įvairių tiesų pažinimą. Todėl šiuo maginiu laiku linkiu ieškoti, skaityti, rašyti, žiūrėti, klausyti ir nepamiršti, kad tai kas tinka šiandien, rytoj jau gali būti tik blanki praeitis. Sielos egzistencija yra nepaliaujamas kitimas ir virsmas, transformacija vis į kitą būvį. Todėl nesvarbu, kuria kryptimi jūs einate, svarbu, kad nestovite.

Geros kelionės dar nepramintais takais 🙂

Eiti prie įrankių juostos