Konsultacijos

Birželio 20 d.

Kaip man retai kada pasitaiko, ateinančias keletą dienų negalėsiu dirbti ir susitiksime dabar jau po ilgojo savaitgalio, t.y. antradienį. Kaip tik tada kai piktasis Jupiterio – Neptūno poveikis bus pasibaigęs. Na o šias dienas linkiu praleisti ramiai ir verčiau užsiimti pomidorų auginimu, o ne aktyviu šventimu. Produktyviau tokiu laiku nusipirkti sportinius batelius ir eiti pabėgioti, nei išgėrus butelį šokinėti per laužą ar bandyti šventinėje tamsoje perplaukti upę. Švenčių dar bus į valias, deja, kai kurios dienos, kaip kad ateinančios, šventėms visai netinkamos. Tai sumaišties, abejonių, neaiškių situacijų laikas. Tokiu laiku dažnas pamiršta savo žmogišką prigimti ir elgiasi labiau kaip beždžionė nei kaip žmogus. Ypač alkoholio vartojimo pasekmėje. O nuo to nukentėti gali tiek jis pats, tiek aplinkiniai. Mažų mažiausia tokiu laiku galima kaip reikia apsijuokti. Daugelį gal varginti bloga nuojauta. Reikėtų į ją įsiklausyti. Rekomenduočiau tokiu laikų ieškoti tiesos, nešvaistyti savo laiko bereikalingiems dalykams ir žmonėms, verčiau atsidėti vidiniam tobulėjimui.
Kad ir kur būtumėte šventinę naktį, verčiau ramiai išeikite į lauką, įsižiūrėkite į Mėnulį, įsiklausykite į jo energiją, tokią naktį jis gali jums atsiųsti taip reikalingą atsakymą. Gal tai nebus trokštamas atsakymas, tačiau jis bus teisingas. Deja, ne visada reikia daryti tai ko norime. Kartais tenka priimti nemalonius sprendimus ir daryti sunkius veiksmus. Tačiau per kančias – į žvaigždes. Tokiu metu turi nugalėti ne troškimai, emocijos, o išmintis. Nepasiduokite beždžionės šėlui savo viduje, verčiau paimkite į rankas filosofinę knygą ir išlikite žmogumi.
Ramaus ir vaisingo dvasiškai savaitgalio 🙂 Nepamirškite, sau priminti, kad šiomis dienomis pomidorai bus jūsų geresni draugai nei butelis ir kiti žmonės 🙂

Eiti prie įrankių juostos