Konsultacijos

Birželio 19 d.

Eina paskutinė didžiojo aktyvumo Neptūno – Jupiterio savaitė, po to poveikis kuriam laikui sklaidysis ir šios dienos bei artėjantis savaitgalis gali būti itin sudėtingi priklausomybių atžvilgiu. Tokiomis dienomis net nieko nevartojantiems žmonėms ateina į galvą minčių išgerti, išbandyti bent jau žolę, jeigu ne stipriau. O šiandien ypatingai pažeidžiami paaugliai, laimei tai vidurys savaitės, tačiau jei jūsų vaikas išsiruoš į vakarėlį ar šiaip pavakaroti su draugais, pabandykite sugalvoti pretekstą iš namų jo neišleisti. Tai nereiškia, kad visi iki vieno prisigers ar perdozuos narkotikų. Tai reiškia, kad šiuo metu rizika tam kur kas didesnė – kaip ir sulaukti už tai bausmės, tarkim įkliūti policijai.

Taip pat šiuo metu itin kritęs imunitetas ir lengva susirgti, žmonės ypač veikiami oro temperatūros bei jos skirtumų. Reikėtų vengti buvimo patalpose su kondicionieriais, jei tai įmanoma. Karštis šiuo metu mažiau žalingas nei dirbtinis šaltis. Šiandien reikia valgyti lengvai, geriausia rinktis daržoves, ypač pomidorus. Pomidoras vietoj kepsnio šiandien geresnis pasirinkimas. Na gerai, tebūnie trys pomidorai vietoj vieno kepsnio.

Apskritai tai sunki diena, ne vienam tokią dieną prireikia kitų pagalbos, ypač ji sunki vyrams. Todėl jei jūs tas, kam šiandien palyginus neblogai einasi, būti pasidomėkite aplinkinių savijauta, gal kažkam reikia jūsų pagalbos, gal kažką jūsų dėmesys ir nuoširdus pokalbis paskatins kitokiam sprendimui. Jei matote, kad kažkam šalia negera, neignoruokite – pokalbis nieko nekainuoja jums, o kažkam tai gali būti gyvybiškai svarbu. Apskritai tokią dieną padeda galvojimas apie kitus, nukreipiant dėmesį nuo savęs.

Šiandien būtinai reikėtų skirti laiko jogai (išbandyti jogą), puiku jei galite daryti tai gamtoje. Idealu jei šiuo metu esate kalnuotoje vietovėje. Kalnai dabar veiks valančiai, gydančiai. Tokią dieną meditacija atveria kanalus, leidžiančius tekėti gydomajai energijai. Tiesa, tą padaryti labiau seksis praktikuojantiems hinduizmą, jogą ir tose praktikose jau pažengusiems. Turiu omenyje tuos, kurie jogą suvokia ne kaip sportą, o kaip dvasinę praktiką.

Tokią dieną tinka prašyti dievo Anubio apsaugos, jis šiandien renkasi sau globotinius. Tai ypatingai svarbu sunkiai sergantiems žmonėms, kurie ieško susitaikymo ir ramybės, bet nesugeba jo niekaip atrasti. Jei to nerandate tradicine laikoma religijoje, pabandykite kreiptis į kitus dievus. Gal jūsų gyvenimo kelias reikalauja kitokių potyrių. Dievų, kaip jūs juos vadinate, yra daug. Neverta gaišti daug laiko tam, kuris jūsų negirdi ar nenori girdėti, verčiau ieškoti to, kuris išklausys ir dovanos palengvėjimą jūsų sielai. Tai apsivalymo diena. Ji gali būti sunki dvasiškai, bet jos pabaiga gali atnešti taikų susitaikymą su realybe ir pojūtį, kad aukštesnės jėgos jus ėmėsi saugoti, jei sąmoningai to sieksite.

Eiti prie įrankių juostos