Konsultacijos

Birželio 17 d.

Iliuzijų laikas. Matysime elementariuose dalykuose tai ko juose visai nėra. Šiandien vertėtų atminti posakį „ne viskas auksas, kas auksu žiba“. Tačiau kitais atžvilgiais diena ne tokia jau ir bloga, galite netgi sulaukti sėkmės. Geras laikas masiniam apsipirkimui, na ten produktai savaitei ar pan. Būkite daugiau lauke, ypač tarp žydinčių augalų. Tokią dieną reikia reikia klausytis senojo repo tai gerais veiks. Tokio kaip Notorious B.I.G, Tupac Shakur ir pan. Beje, labai dažnai reperiai turi ryškias Dvynių pozicijas horoskope (Dvyniai simbolizuoja nepaliaujamą kalbėjimą, žodžių diarėją).  Taip pat šiandien tinka sodinti medį. Bet ne medelyne nupirktą medelį, o atlikti veiksmą nuo pačios esmės – pradėti daiginti sėklą. Ypatingai gera diena daiginti gilę, siekiant pasodinti ąžuolą. Gaila tik, kad planetų ženklai vis prasilenkia su mūsų klimato galimybėmis ir šiuo metu vargu ar kur gilę rasite. Na aš pamerkiau daiginimui avokado kauliuką 🙂

Nėra tinkama diena dažyti plaukus.

Ryškesnė diena Avinui, kuris pagaliau vėl pajaus valdžios ir aistros skonį. Vėl lėks greitai, galvos greitai, tiesiog bus greitas, entuziastingas ir gyvybingas. Greitai reaguos, dideliais šuoliais matuos gyvenimą.

Manęs dažnai klientai klausia ar yra tik gerų horoskopų. Ne, tokių nėra. Tik blogų irgi nėra. Tačiau visi be išimties turime tiek blogus, tiek gerus darinius juose. Na taip, kai kurių horoskopai itin sunkūs, o kai kurių ganėtinai lengvi. Tačiau visuose be išimties veikia tos pačios geros ir piktos planetos. Yra tokia teorija, kad žmonės, kurie gimimo brėžinyje neturi nei vieno neigiamo planetinio aspekto gyvena labai lengvai ir jiems viskas sekasi. Tačiau pavydėti nereikia ir tokie žmonės susiduria su neigiamomis prognozėmis (soliarai, tranzitai). Be abejo, lengviau turėti šviesų gražų gimimo brėžinį. Tačiau neigiami aspektai irgi turi savo pliusą – jie užgrūdina. Na bet žinote kaip su tuo grūdinimu yra. Vieną kūdikį tėvai mirko vandenyje nuo gimimo ir jis auga sveikuoliu, o kitas iškart gauna plaučių uždegimą. Tiesiog žmogus su teigiamais aspektais gali dažnai tarp problemų išlaviruoti, jas apibėgti, jei aspektai neigiami – teks stoti su jomis į akistatą. O atidėliojamas jų sprendimas situaciją tik sunkins.Tačiau sąmoningas darbas su savimi labai daug duoda ir keičia. Tą aš akivaizdžiai matau savo mokinių ir klientų gyvenimuose. Tų, kurie nori keistis ir išnaudoti laisvos valios suteiktomis galimybėmis. Jeigu ir jūs norite kažką gyvenime keisti, pradėti gyventi kitaip, siūlau palūkėti keletą dienų iki jaunaties ir pradėti sulyg jaunatimi 🙂 Tai pats geriausias laikas kažką keisti savo viduje. Vėl grįžtant prie Saulės užtemimo temos. Jis taip mistifikuojamas, kadangi danguje bus neįprastas reginys, matysi ugnies žiedas. Kitaip tariant Mėnulis užstos Saulės vidų ir matysis tik kraštai. Deja, Lietuvoje šio reiškinio neišvysite, jis bus matomas Afrikoje, Azijoje ir vidurio rytuose, tiksliau tam tikroje šių vietovių dalyje. Neabejoju, kad toks įspūdingas reginys bet kam galėtų sukelti pagarbią prietaringą baimę. Tačiau tai tik specifinis planetų kampas, jei taip galima būtų išsireikšti. Mėnulis tam tikroje pozicijoje neužstoja pilnai Saulės. Tik tiek. Na tarkim kaip kad ant didelės lėkštės uždėjus mažesnę būtų matomi tik didesniosios kraštai. Taip ir čia. Tiesiog šį kartą Mėnulis užstos 99 procentus Saulės ir danguje matysis žiedelis, tarsi aureolė ar pan. Ir aš jau dabar girdžiu baimingus šnabždesius, kad danguje pasirodys pati Corona visa savo didybe ir prakeiks žemę. Aš pati vakar šiek tiek pripainiojau su datomis. Iš ties ugninis žiedas paskutinį kartą buvo ne 2001. Jis buvo 2012 gegužės 21 ir jūs galite rasti internete nuotraukų kaip tai atrodo. O šiaip tų Saulės užtemimų būna ne po vieną į metus ir sekantis mūsų laukia 2020 12 14. Ir tai bus pilnas Saulės užtemimas. Tačiau bet kuris užtemimas yra trumpalaikis. Tai tiesiog gražus reiškinys, bet jis per daug trumpas, kad galėtų kažką svarbaus reikšti.

O šiai dienai patarčiau daugiau būti užsičiaupusiems ir giliau kvėpuoti. Stengtis būti pačia geriausia savo paties versija. Ar žinote kas yra geriausia jūsų paties versija? Ne, tai ne karjeros aukštumos, ne socialinis statusas ar pinigai. Pati geriausia žmogaus versija yra laimingas žmogus ir kiekvieno žmogaus gyvenime laimė ir turėtų būti jo vienintelė siekiamybė. Taip pat šiandien reikia susilaikyti nuo ezoterinių praktikų. Bendraukite daugiau su katėmis. Katės niekada neabejoja savo tobulumu 😀 Žinokite laimingo žmogaus neįmanoma valdyti. Valdyti galima tik psichologiškai palaužtą, bijantį žmogų.

Drąsios dienos!!!
Nuotrauka iš pinterest.com

Eiti prie įrankių juostos