Konsultacijos

Birželio 15 d.

Nauja savaitė, nauji vargai ir džiaugsmai. Ypatingą dėmesį skirkite vaikams ir jų saugumui. Suremontuokite nesaugias žaidimų aikšteles, laipynes ir kitas vietas, kur žaidžia vaikai ypač lauke. Geriausia nepalikti jų vienų ir pažaisti kartu su jais. Ypač tinkami rolių žaidimai, taip pat tokie, kuriuose reikia vaizduotės ir empatijos. Su vaizduote tinka padirbėti ir suaugusiems, pasitelkite flirtą, muziką, filmus. Šiandien reikia daugiau laiko skirti laisvalaikiui, pramogoms, nes diena darbui nėra labai tinkama. Na kam neišvengiama tai neišvengiama.
Taip pat tinka tvarkyti, įrenginėti viską kas susiję su vandeniu, kanalizacija, elektra. Jei šiose vietose yra problemų, verčiau tvarkymo neatidėlioti, nes galite baigti nemenkais nuostoliais. Tinkamas laikas rūpintis augalais, tame tarpe ir kambariniais. Būkite daugiau lauke, ypač jei gyvenate kaime ar sodyboje ir galite laiką leisti saugiai savo kieme gamtos apsuptyje.
Tai nėra geras laikas sveikatai, ypač vyresniems žmonėms. Tokiu metu išauga sunkių netikėtų problemų rizika, tokių kaip insultas ir pan. Taip pat nelabai koks laikas ir gydytis, bus sunku bendrauti, susikalbėti, bus daug nesusipratimų.

Tinkama diena papildyti garderobą, ypač drabužiais su juostelėmis, dryželiais, kurie yra šiuo metu Dvyniais keliaujančios Veneros simbolis. Susikaupti nebus lengva, todėl šiandien neverta užsiimti sudėtinga protine veikla ir verčiau vietoje rimtos knygos rinktis lengvą žurnalą. Daugiau bendraukite su katėmis, jos gerai veiks.

Nors Saulė, Liūto valdovė šiuo metu stipriai kankinama kitų planetų, Liūtas kažkaip suras savyje jėgų ir bus kaip niekad stiprus, netgi subtilus kas paprastai jam nelabai būdinga. Žodžiu, žydės gražiausiomis spalvomis. Na kaip sakoma bet kurį puikybės karalių gyvenimas kartais priverčia nuolankiai parklupti ant kelių ir atsiminti gerąsias savo savybes.

Mėnulis keliauja Avino ženklu, pirmoje dienos pusėje jis sudarys neigiamą aspektą su Merkurijumi ir tai gali lemti „tuščios galvos“ būseną, apskritai tuštumos jausmą. Saulė keliauja Dvynių ženklu, jos neigiama aspektai lems nekantrumą, ryžtą, norą išreikšti save, individualumą. Tačiau tai lydės jausmas, kad niekaip nepavyksta suimti gyvenimo į rankas, ypač tose srityse, kuriose jūsų nataliniame horoskope Saulė šiuo metu tranzuoja. Kaip ir sakiau, saugokite sveikatą, maitinkitės sveikai, gerkite daug vandens ir pakankamai ilsėkitės. Marsas vis dar derinyje su Neptūnu. Šiek tiek palengvės emociškai kai jis pereis į Aviną, bet didelio džiaugsmo iš to nebus, nes karinguose savo namuose jis šį kartą užsibus labai ilgai. Kaip jau ne kartą ir rašiau, šiame ženkle jis bus retrogradinis. Tai gal skamba keistai, bet kol kas būdamas Žuvų ženkle jis dar slopina žmonių pyktį, karingumą, siekį bet kokia kaina gauti savo. Bijau ir pagalvoti kas bus kai jis pereis į Aviną. Beje, kol kas vis dar kupinas magijos laikas, kas užsiimate – išnaudokite jį.

O aš šiandien noriu jums padėkoti, kad tiek metų esate su manimi ir jūsų gretos auga. Paskutinis mano postas sulaukė ko gero daugiausia patiktukų per mano rašymo istoriją 🙂 Tas džiugina, nes kasdieniniam rašymui man tenka skirti bent po pora valandų ir dieną, o kartais norisi tiesiog knygą paskaityti ar pamiegoti ilgiau 🙂 Man ir pačiai tai duoda daug, visų pirma leidžia pamatyti daug įvairiausių kampų, kurių kasdieniniame darbe nebūčiau įžvelgusi, skatina tobulėti, kad nepritrūkčiau iškalbos ir naujų minčių. Ačiū!!! Be jūsų mano darbas nebūtų niekam reikalingas 🙂 Esu dėkinga ir už tai, kad per tiek metų teko susidurti tik su pavieniais piktais komentuotojais. Ačiū, kad skaitote, kad palaikote, kad rašote. Aš visada tai matau ir visada džiaugiuosi. Sakoma, kad lietuviai santūrus ir šalti žmonės, kurie verčiau nutylės nei pasakys gerą žodį, bet jūs įrodote kasdien visiems, kad tai netiesa. Mūsų tauta vieninga ir stipri ir mes užtikrintai žygiuojame į priekį. Garsiai rėkti, daužyti baldus ir siaubti viską aplinkui nėra stiprybės ženklas. Stiprybė yra nesustoti, nepasiduoti net kai ėjimas tuneliu trunka amžinybę ir jokios šviesos seniai nebematyti.

Geros savaitės!!!

Eiti prie įrankių juostos