Konsultacijos

Birželio 14 d.

Sudėtingesnė diena (dienos) vaikams. Tikiuosi nevyksta šiandien koks egzaminas, nes tokią dieną intelektiniai gebėjimai krinta žemyn. Šiandien jei turite vaikų, ypač paauglių, atitraukite juos nors trumpam nuo telefonų, pasikalbėkite apie realų gyvenimą, pamąstykite ką jie žino apie realų, ne virtualų pasaulį ir kaip jame yra prisitaikę išgyventi. Tokią dieną reikia vaikui duoti kažkiek gyvenimiškos išminties, elementarių žinių. Nesiūlau su lazda lenkti prie vadovėlių, bet jei esate prie jūros, apsilankykite, pavyzdžiui, laikrodžių muziejuje. Vis tik lyja. Ir griežtai pabūkite kartu bent šiek tiek laiko be telefono. Visi. Tas turi galioti ne tik vaikui. Manau, per visą savaitgalį atrasite tam laiko 🙂
Dabar jau ypač stipriai jausis pablogėjimas sergantiems psichikos ligomis. Automatiškai nuo to kentės ir aplinkiniai. Ypač stipriai šis laikas veikia moteris. Todėl jei jūsų artimųjų tarpe yra sergančiųjų psichikos ligomis, šiuo metu reikia nusiteikti ir jiems skirti daugiau dėmesio bei pagalbos. Jie sunkiai šį laiką išgyvena.
Stenkitės būti daugiau lauke, ore. Aišku, perkūnijos metu tikrai neverta, tačiau kitu metu net ir lietui lyjant verta išlįsti pakvėpuoti grynu oru, miegoti atidarytais langais, nors ir vėsiau. Tas galioja tam laikui kai apsiniaukę, lyja ir pan., ne kai kepina saulė.
Tinkamas laikas melstis, eiti į bažnyčią, ten ir savo sergančius dvasinėmis ligomis artimuosius galite pasiimti.Tokiu laiku reikia prašyti aukštesnių jėgų apsaugos, nes maldos būna nuoširdesnės ir labiau išgirstamos. 
Tai tinkamas laikas tvarkyti finansinius reikalus, ne, prašyti didesnio atlyginimo tai gal ne. Tačiau tvarkyti dokumentus dėl kažkokių išmokų, pensijų ir t.t. laikas tinkamas.
Tai toks keistas laikas Vėžiams, kuriuos tarsi gali užplūsti didesnis energijos kiekis ir jie puls visko daug daryti, daug planuoti, bet niekas nepavyks. Laimei, tas padidintas energijos kiekis leis ir per daug visko nesureikšminti. Nusispjaukite į viską ir eikite verčiau atsipalaiduoti karštoje vonioje. 
O šiaip tai jei prieš tai keli savaitgaliai buvo skirti poilsiui, tai šį reikia sunkiai dirbti. Dabar užėjo tokios dienos, kad reikia dirbti, net jei jūsų prašo tai padaryti nemokamai. Na nemokamai padirbėti savaitgalyje, arba nemokamai padirbėti kaimynės darže ar dar kažkur padirbėti vietoj poilsio, o naudos iš to jums jokios nebus. Patikėkite, nauda neužilgo ateis ir kur kas didesnės vertės nei buvo jūsų darbas. Taip kad neatsakykite šį kartą prašančiam 🙂 Likimas jums už tai sumokės pats ir einamiausia valiuta.
Darbingo laiko!!!

Eiti prie įrankių juostos