Konsultacijos

Birželio 13 d.

Šiandien situacija jau bus linkusi blogėti, tačiau nereikia pasiduoti blogoms mintims. Tuoj savaitgalis, o sunkų laiką savaitgaliais visad lengviau ištverti nei darbo dienomis. Taigi ši diena vis dar tinkama apsipirkinėti, ypač daiktams, susijusiems su vandeniu. Todėl galima nepagailėti pinigų tarkim stilingai paplūdimio rankinei (dienos spalva balta, tinka juodi bei pilki elementai, detalės), taip pat puikus laikas pirkti kosmetikos priemones (ne dekoratyvinės), lankytis grožio salonuose, o taip pat ir pas medikus, ypač profilaktikos, tyrimų tikslais.Visiškai netinkamas laikas tvarkyti finansinius reikalus, ypač tokius, kurie susiję su įvairiomis išmokomis. Apskritai nors minėjau, kad geras laikas pirkti, todėl kad pavyktų išsirinkti tinkamus, mėgiamus dalykus, ypač iš įvardintų, tačiau tai ir finansinių problemų diena.

O šiaip tai ši diena kažkokia kupina sumaišties, vyks kažkas neaiškaus, nesuprantamo, žmonės, net ir visai nepažįstami, kažko iš jūsų norės, visiškai neaišku ko. Kažkur vyks kažkas, visiškai neaišku kas ir pan. Ypač užjaučiu tuos, kuriems tenka bendradarbiauti su užsieniu. Ne tai kad vyktų kažkas labai blogo, tiesiog sumaištis ir neaišku kas. Kaip sakoma tokiu laiku žmonės patys nežino ko nori ir neaišku, kodėl kelia bangas. Nėra tinkamas laikas emigruoti, o jei keliaujate, tai nebent į pasaulio kraštą, pavyzdžiui, Kaliforniją – kitame žemyne, kažkur prie jūros.Nuvažiuokite po darbų būtinai kur išsimaudyti – vanduo gerai nuplaus visą energetinį purvą. 
Vis dar tęsiasi puikus laikas grybauti, nors ko gero ir paskutinės voveraitės seniai jau sudegė. Tiesiog sakydama, kad laikas tinkamas grybauti, turiu omenyje, ne kad daug grybų pavyks prisirinkti, o kad tokia veikla teigiamai veikia šiuo metu. 
Gera naujiena ta, kad šiandien situaciją lengvina teigiama Marso sąjunga su Neptūnu. Tai lengviau bus jau tuo, kad daugelis šiandien mąstys pozityviau, bus didesniais idealistais ir kažkurių bėdų tiesiog nepastebės, nesureikšmins. Tokiu metu stiprėja empatiniai ryšiai su kitais, auga pasitikėjimas, tačiau automatiškai jus ir lengviau apgauti. Be to tai vis tiek didelių iliuzijų metas. Todėl siekite tik absoliučiai aiškių tikslų, kurie nekelia jokių abejonių. Beje, tai labai geras laikas melstis, tokiu metu žmogaus malda turi milžinišką jėgą, nes ir jo tikėjimas būna nepaprastai nuoširdus. Todėl tokią dieną galimi ryškūs prabudimai, ryškūs atminties blyksniai, suvokimai kas aš ir ką aš čia veikiu. Tikrai taip nutiks ne visiems. Jeigu jums šiandien taip nutiks, žinokite, kad esate labai ypatingas. Iš kitos pusės, tai ir iliuzijų diena, todėl pakankamai lengva prisifantazuoti pačiam to ko nėra. Tai kas tikra ateina su degančia jėga, laukinio miško laisve ir nuoga tiesa. Ir to neįmanoma nei pamiršti, nei ignoruoti.
Ryškių prabudimų 🙂

Eiti prie įrankių juostos