Konsultacijos

Birželio 11 d.

Šių dviejų savaičių iššūkis talpina savyje ne tik blogus dalykus, taip, daugelis šiuo metu gali jausti dvasinį skausmą, netgi pasinerti į depresiją, jausti nuolatinį nuovargį, netgi išsekimo jausmą ir nematyti šviesos tunelio gale. Tačiau tuo pačiu tai ir ženklas, kad reikia sustoti ir pailsėti. Perkainoti savo vertybes. Kam leidžia galimybės, būtų gerai pasiimti šiam periodui ar bent keletui dienų atostogų, pabūti su šeima, draugais, antrąja puse daugiau, skirti laiko dvasiniam tobulėjimui. Šios dvi savaitės gali sukelti tokią vidinę įtampą, kad ankstesnis gyvenimas taps tiesiog nebeįmanomu, tačiau tikrai  nebūtinai blogąja prasme, jis gali atverti duris į naują kokybę. Ir geriausia, ką dabar jūs galite padaryti tai sustoti bei pailsėti. Kuo blogiau šiuo metu jaučiatės, tuo didesnio poilsio reiškia jums reikia. Ir nebūtinai fizinio. Vaikams, paaugliams toks laikas gali pasireikšti savotišku apsileidimu – nenoru praustis, šukuotis, kirptis, tvarkingai rengtis ir t.t. Todėl šiuo metu tėvai turėtų griežčiau kontroliuoti savo vaikus ir priminti jiems higienos taisykles. Apskritai šiuo metu visi turėtų papildomą dėmesį skirti savo aprangai, nes ir netyčia (ypač šiandien) galima netinkamai pasirodyti. Šiuo metu sėkmės spalva – žydra. 
Būkite atsargūs su grybais, šiuo metu išaugusi apsinuodijimo tikimybė. Laimei, dar ne grybų sezonas. Tačiau jei jums šaus į galvą suvalgyti kokią ten kerpę nuo medžio, kuri internete vadinama itin retu ir naudingu organizmu grybu tai gal verčiau palikite ją dar paaugti keletą savaičių. Bet kokie kiti „grybai“ šiuo metu irgi itin pavojingi dėl išaugusios perdozavimo rizikos bei galimo stipraus neigiamo pašalinio poveikio. Atsargiai lankykitės viešojo maitinimo įstaigose, rinkitės tik itin patikimas. Geriau prabangesnes, nes tokiu metu ir maistu lengva apsinuodyti. 
Šiandien būtinai siūlyčiau skirti laiko meditacijai. Ji padės įveikti skausmą, suteiks energijos, slopins baimes ir kaltės jausmą, įkvėps pokyčiams, gydys fizinį kūną, priartins prie gamtos, skatins palaikyti kokybiškus santykius, žadins intuiciją, apskritai žadins sielą, įkvėps jai šviesos. Būtinai naudokite muziką, be jos nebus poveikio. Beje, meditacinę muziką galima leisti ir šiaip kaip foną šiandien. Tik reikia rinktis specifinę, pažymėtą skaičiais nuo 174 Hz iki 963 Hz, ką kiekvienas jų (spektras labai platus) reiškia, galite pasiskaityti aprašymuose šalia muzikos (youtube pasirinkimas pakankamai didelis) ir rinktis tai kas šiandien aktualiausia.
Šiandien ypač stipriai veikiama žmogaus sąmonė ir pasąmonė, todėl labai gerai būti gamtoje, nes tuomet tas poveikis bus maksimaliai teigiamas, neužterštas aplinkos. Daugelis gali patirti trumpas aiškiaregystės akimirkas. O kai kurie, labiau dvasiniu atžvilgiu pažengę individai ir ilgus, sukrečiančius regėjimus. Tokią dieną atsiveria tie nematomi žmogaus gebėjimai, kurių tarsi ir neturėtų būti. Tiesa, materialius žmones tai gali išgąsdinti, gali apimti jausmas, kad kraustausi iš proto, su manimi vyksta kažkas nenormalaus. Bet viskas yra gerai. Tiesiog kur kas lengviau valdyti miegančią avelių bandą nei sąmoningus individus, todėl žmonėms nuo seno kemšama į galvą, kad už jų siauro materijos kalėjimo nieko daugiau nėra.

Eiti prie įrankių juostos