Konsultacijos

Birželio 11 d.

Klausykitės muzikos, tokiu metu ji gerai veikia dvasinę būseną, ypač kažkas mistiško, raminančio. Pati šiandien išgirdau nuostabų kūrinį ir dalinuosi juo su jumis.Būkite gamtoje, stebėkite augalus ir vabzdžius – tai veiks kaip gydanti meditacija. Tik reikėtų vengti pelkių. Gera diena mokytis astrologijos, ypač pagrindus, neidomius techninius dalykus.

Tokiu metu reikėtų vengti erdvių, kuriuose galima sutikti apsinuoginusius žmones, pavyzdžiui, bendrųjų dušų. Susibūrimų apskritai, bendrų švenčių. gimtadienių ir pan. Tokiu metu išaugusi rizika užsikrėsti virusinėmis ligomis.
Dvyniai šiandien jausis karališkai, ignoruos Liūtą ir nerodys jam prideramos pagarbos.
Saulė keliauja Dvynių ženklu, Mėnulis kol kas Vandenyje, vėliau pereis į Žuvų ženklą. Šiąnakt gali jus aplankyti keisti, ryškūs sapnai. Vos atsibudę juos užrašykite, kol nepamiršote. Tai gali būti pranašiški sapnai, nors prasmę suvoksite ir ne iš karto. Stiprėja Marso – Neptūno sąjunga. Kaip ir minėjau tai apgaulių, veidmainysčių laikas, tokiu metu jums tiek draugai, tiek priešai kenkia iš pasalų. Neslėpkite galvos smėlyje – stebėkite, tyrinėkite aplinką. Dabar atsiskleis kuo tikrai negalite pasitikėti.
Šiomis dienomis ilgai tyrinėjau statistiką. Šiai dienai galiu pasakyti, kad tai kas vyksta šiais metais yra paruošiamieji darbai ciklo, kuris vyks 2021 – 2023 metais. Bet ir tai bus tik dar sudėtingesni, paruošiamieji darbai ciklo, kuris vyks jau 2024 – 2044 metais. Be abejo, apie tai rašysiu dar daug kartų. Šiandien noriu pasakyti tik, kad net ir blogiausiose dienose žmogus gali išmokti matyti gražius dalykus. Gamtos, gėlių grožis niekada neblėsta. Na bent jau kol jo nesunaikinote. Net ir esant didžiausiame pasimetime jūs galite gauti geriausius patarimus ir surasti kelio ženklus. Kiekvieno jūsų viduje aidi balsas, kuris kalba be žodžių. Reikia tik išmokti jo klausytis.
Kaip jau ir esu rašiusi anksčiau, šiuo metu artimiausias geras įvykis yra vasaros saulėgrįža. Ir siūlau iš anksto pasiplanuoti kaip ją švesite. Jeigu jūs nesidomite dvasiniu tobulėjimu, jums iš esmės net nėra būtina atlikti kažkokių apeigų. Jūs galite paprasčiausiai tą dieną (švesti reikėtų birželio 23 d.) užsikurti laužą ir išsikepti šašlykų kartu su vaikais.
Šiandien nėra ką daug kalbėti, priešakyje nelengva diena. Verčiau pasiklausykime muzikos:

Eiti prie įrankių juostos