Konsultacijos

Birželio 12 – 14 d.

Nuostabu, pagaliau savaitgalis. Kas gi gali ištverti tą alinantį karštį darbe? Tai visų pirma pulkime rūpintis savo gėlytėmis. Beje, viena dama man parašė, kad privalau prie nuotraukų rašyti visada jų autorių, tai informuoju, kad esu autorius aš ir toliau kur neužrašyta būsiu aš 😀 kažkaip nepatogu kaskart girtis 😀 bet ačiū, kad rūpinatės.
Taip pat šios dienos tinkamos mesti rūkyti. Va taip op ir viskas. Dabar poveikis reikšis labai dvejopai – rūkantieji arba rūkys iki beprotybės, arba staiga noras dings, o kvapas ims erzinti. Jei jūs iš tų laimingųjų, pasinaudokite proga. Ilgai tai nesitęs, bet pirmoms dienoms ištverti tai pats tas.
Tinka važiuoti savaitgaliui prie jūros, bet į atokesnes vietas, gal kažkur Latvijoje. Ypač jei turite namelį ant ratų ir nėra reikalo nakvoti viešbutyje. Bet jei tokios galimybės nėra tai net Palangos paplūdimyje pabūti būtų sveika. Aišku, ten bus sunkiau išvengti žmonių sambūrio.
Tai labai mistiškos dienos, jas ypač jaus wicca, Žaliojo kelio ir pan. atstovai. Na bet jie ir patys žino, ką geriausia tokiu metu daryti. Jeigu jūs šioms kryptims nepriklausote, jūs vis tiek galite laiką išnaudoti – tai tinkamas laikas valyti namus nuo negatyvo. Tam reikia naudoti šalavijo smilkalus. Jų būna pirkti, galima pasigaminti patiems, jei jį auginate. Labiau tokia metodika tinka tiems, kurie neseniai įsikraustė į naujus namus. Taip pat galite paaukoti pinigų žmonėms, kuriems jų tikrai reikia. Labdaros organizacijomis aš netikiu. Galvoju,  kad jei norėsite aukoti, duokite žmogui, kuriam tikrai reikia. Na bet čia kiekvieno pasirinkimo reikalas, tiesiog tokiomis dienomis reikia aukoti pinigus kitiems žmonėms. Tai tarsi savotiška dvasinė pamoka – ar aš galiu atsisakyti kažko dėl kito?

O štai sveikatai laikas negeras. Deja, bet covid statistika mano žodžius patvirtinta. Saugokite save, venkite susibūrimų. Dabar rizika apsikrėsti tikrai didelė.

Saulė ir toliau keliaus Dvynių ženklu, Mėnulis keliaus Žuvimis, sekmadienį pereis į Aviną. Pakeliui jis sudarys keletą darinių, kurie keletui valandų lems didesnį nepasitenkinimo jausmą, norą išreikšti savo jausmus be galimybės tai padaryti, globos, rūpesčio poreikį. Saulės neigiamas aspektas su Neptūnu slopins energiją, gyvybingumą, netgi imuninę sistemą. Tai ir ego vidinės kovos, apgaulė. Stenkitės kuo daugiau ilsėtis, gerti daug vandens – tai veiks kaip priešnuodis.

Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos