Konsultacijos

Birželio 1 d.

Nauja savaitė, naujas mėnuo. Šiandien diena tinkama fiziniam darbui. Taigi jei jums reikia namą statyti, teritoriją valyti ir pan., to ir imkitės. Puikus laikas įrenginėti terariumus, ekosistemas, naikinti uodus.
Atsargiai elkitės su laukiniais gyvūnais, paukščiais, galima padidinta jų agresija. Tokiu metu nelabai tinka eiti pasivaikščioti tarkim po gausiai apgyvendintą perinčių paukščių teritoriją. Tai netinkamas laikas kavinėms, alkoholio upėms, mėtyti pinigus, apskritai netinkamas laikas bendravimui didelėse kompanijose, ypač kuriose daug nepažistamų žmonių. Tokią dieną geriau likti namuose ir susilaikyti nuo alkoholio vartojimo. Kitaip gali nukentėti ne tik jūsų piniginė, bet ir sveikata.Tinkama diena grožėtis menu, ypač abstrakcijomis, ornamentais, gerai veiktų lėtas, vienišas pasivaikščiojimas po kokią meno parodą. Geras laikas mokytis astrologijos.

Ypač stipriai ši diena veiks Mergeles, kurios ryte bus ryžtingai nusiteikusios pinigų nemėtyti nesąmonėms, o vakarą gali baigti su krokodilu vietoje planuoto pirkti šuniuko.

Na o dabar šiek tiek apie tai kas mūsų laukia birželyje. Birželis bus gan intensyvus mėnuo. Mūsų laukia Mėnulio užtemimas, vasaros saulėgrįža, gausybė retrogradinių planetų. Iš esmės tai laikas, kuomet baigiamas senasis etapas ir pereinama į naują būvį. Mnuo buvo didesnio vidinio aktyvumo laikas, senų santykių perkainavimas, naujų ribų paieška, senos rutinos griūtis. Balandis buvo kupinas bjaurių darinių. Bet ir gegužė nebuvo stebuklas. Ją baigėme su didele įtampa ore – Saulė ir retrogradinė Venera sudaro neigiamus aspektus su Marsu. Taigi tai įtampa, pyktis, frustracija, pasipriešinimas valdžiai. Tokiu metu nepasitenkinimas gali virsti realiais maištais, nes žmogus tiesiog nori kariauti, o priežastis jam net nesvarbi, vienybės tame irgi nėra. Tai vienišų karių beprasmės kovos. Na bet verčiau pakalbėkime apie ateitį ir kas mūsų laukia artimiausiu metu:

Mėnulio užtemimas. Taigi birželio penktą dieną jis ateis kartu su pilnatimi ir vyks Šaulio ženkle. Pakankamai stipraus poveikio pilnatis. Jos metu reikia bandyt atsikratyt senų kalčių ir nuodėmių, senų žaizdų.

Marso konjunkcija su Neptūnu. Tiksli konjunkcija susidarys birželio 12 d. tai noras pabėgti, išvengti, slėpimas galvos smėlyje, pasirinkimas nematyti ir negirdėti, rožiniai akiniai. Tačiau tai labai geras laikas dvasinėms praktikoms, sielos kelionėms, dvasiniam augimui. Tačiau fiziniame lygmenyje tai labai karingas laikas.

Retrogradinis Merkurijus. Įdomu, kad jo veikimas gan silpnas, bet būtent juo žmonės daugiausia skundžiasi. Tokiu jis taps birželio 18 d. Vėžio ženkle. Šiame ženkle jis išbus neįprastai ilgai, tik rugpjūtyje pereis į Liūtą. Retrogradas Vėžyje atneš padidintų emocijų laiką, susijusį su namais, šeima, mus globojančiais asmenimis, seneliais. Taip pat jis aktyvins intuiciją.

Vasaros saulėgrįža ir Saulės užtemimas. Birželio 21 d. Saulė pereina į Vėžio ženklą. Tuomet įvyksta Saulės užtemimas. Labai intensyvus laikas, kurį reikia išnaudoti atgimimui, atsinaujinimui.

Retrogradinis Neptūnas. Birželio 23 d. prasideda Neptūno retrogradas ir dabar teks mums kovoti su šešėliais, baimėmis, iliuzijomis ir kitu š… mūsų gyvenime. Tokiu metu atsiskleis daug paslėptų tiesų.

Venera baigia retrogradinį judėjimą birželio 26 d.

Marsas pereina į Avino ženklą birželio 27 d. Tai pati stipriausia jo padėtis. Jis toks išliks maždaug iki sausio. Taip ilgai jis užtrūks, nes irgi taps retrogradiniu, bet da ne šį mėnesį. Tai intensyvumas, impulsyvumas, vėliau sulauksime ir jo šlykštaus derinio su Plutonu, vėl gi dar ne šį mėnesį. Tačiau tai vienas bjauriausių darinių.

Jupiterio konjunkcija su Plutonu. Tikslų darinį mes turėjome balandyje. Visi pamenate, kas tuomet vyko. Pats didžiausias aktyvumas pasauliniu mastu viruso istorijoje. Teoriškai situacija gali pasikartoti. Tačiau tai gali būti ir kitokie įvykiai. Na maža tikimybė, kad jie bus džiuginantys. Iš kitos pusės, konjunkcijų veikimas ypatingas tuo, kad jos ne visada duoda neigiamą efektą. Kartais maloniai nustebina ir teigiamais įvykiais, ko mums visiems tikrai labai jau reikėtų.  Kalbant apie šiandieną, šiandien mes turime Saulę Dvynių ženkle, Mėnulis Svarstyklėse, tai balanso, santykių, teisingumo laikas. Tačiau ankstyvas rytas netinkamas bendravimui, kuris bus per daug impulsyvus, galimos karštos ir nesukontroliuojamos diskusijos. Taip pat susidaro neigiamas Saulės – Marso aspektas. Deja, jis bus ilgas ir pilnu pajėgumu ims veikt tik šeštadienį. Šiuo metu ir Venera sudaro neigiamą aspektą su Marsu. Kitaip tariant į ugnį šiuo metu intensyviai liejama alyva. Tai tarsi verdantis vanduo, į kurį bet kada gali patekti aliejaus ir sukelti sprogimą. Didžiulio impulsyvumo metas. Dabar žmonės priešinsis valdžios atstovams, bus apskritai daug konfliktų ir destrukcijos. Mums pasisekė, kad gyvename tokioje ramioje šalyje. O ne tarkim JAV. Deja, tai toks laikas, kuomet žmogus kovoja, kad kovot, net neatsimindamas tikslo. Tai ne tik Marso kaltė, Saturnas Vandenyje jau duoda savo efektą. Na dauguma žmonių nenori protestų, riaušių, kovų, tačiau savo esme tai natūrali civilizacijos eiga. Tikriausiai girdėjote apie šiuo metu Mineapolio valstijoje vykstančius maištus? Daug sugadintos nuosavybės. Aš pati nelabai seku šių įvykių, nes jie toli ir kol kas mums tai neaktualu. Tiesiog šis laikas kažkuriuo metu pasieks visus. Paprastai tai tampa istoriu įvykiu, kuris kažką pakeičia, lemia. Ir turiu pasakyti, kad tai laikas, kuomet laimi (ypač istoriniu požiūriu, kažkada tolimoje ateityje – po 30, po 100 metų iš naujo vertinant situaciją), kuomet laimi maištininkai, o ne teisėsauga ir valdžios institucijos. Tai esamos teisinės sistemos griūtis. Kalbu apie visą periodą kol Saturnas bus Vandenyje. Vandenis tai chaosas. Visi didieji pokyčiai prasideda nuo chaoso.

Na o šiandien siūlau palepinti save linksma animacija, plaktos grietinėlės desertu vakare. Bet kol vakaras neatėjo, dar noriu tarti kelis žodžius apie dvasingumą. Viena mergaitė man sakė, kad einant dvasinio tobulėjimo keliu, siekiant kažkokio rezultato labai svarbu kasdieninės praktikos, ritualai, negalima praleisti nei vienos dienos. Norėčiau pastebėti, kad tai yra mitas. Bet koks koncentravimasis į išorinius dalykus yra tik iliuzija. Todėl žmonės taip bijo okultizmo, vertina magiją kaip nesąmonę, nes visi galvoja, kad čia kažkokios apeigos, skraidymas ant kilimo, teleportacija ir pan. Bet tai tik žmonių tamsumas. Tikroji magija, alchemija, okultizmas yra tai, kas vyksta žmogaus viduje. Dabar tiek knygiūkščių, kuriose pezama, kad pakeisite mąstymą ir pasikeis jūsų gyvenimas – būsite turtingi ir laimingi. Bet kažkodėl kiek stengiatės, tiek nepavyksta. Todėl kad pakeista sąmonės būsena gali atnešti vidinius turtus, o ne išorinius. Tai vidinis auksas, vidiniai lobiai. Kai rasite tuos turtus, išorinė aplinka jums nebedarys jokio poveikio. Taip kad jums nėra reikalo kasdien suklupti maldoje konkrečiam dievui, jei maldos vyksta jūsų širdyje kiekvieną jūsų egzistencijos akimirką. Neįmanoma pakeisti to, kas vyksta išorėje, nepakeistus to, kas vyksta viduje. Atkreipkite dėmesį. Labai dažnai žmogus sako na kaip užkeikta, man visada kartojasi ta pati situacija. Tarkim visą laiką sutinku netinkamus partnerius, mane nuolat atleidžia iš darbo, amžinai prarandu pinigus ir pan. Ir žmogus dar uoliau stengiasi situaciją pakeisti, bet jam dar labiau nesiseka. Taigi jei esate užstrigę šiame taške, turėkite omenyje, kad jūs niekaip neišmokstate kažkokios pamokos ir kartojate nuolat tas pačias klaidas. Jei save atidžiai stėbėsite ir analizuosite, atrasite problemos esmę. Tik išmokę pamoką, atlikę vidinius pokyčius, jūs situacijos atsikratysite. Ir aš neveltui rašau apie tai dabar. Šis mėnuo tiesiog idealus tam.

Šiai dienai tiek 🙂 Savitvardos ir šalto proto!

https://www.gif-vif.com/gifs/Nice-and-easy/?fbclid=IwAR2tqvnW0VWOekon6k10Qk9668oPMivVnybsNjFNEVLfXWefuMoNdb5sKs0
Eiti prie įrankių juostos