2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Bendroji 2014 metų apžvalga

Kas gi mūsų visų laukia 2014 -aisiais metais? Jupiteris pirmąjį metų pusmetį arba iki liepos 16 d. keliaus Vėžiu, vadinasi ir toliau žmonės telksis ties šeima, namais, motinyste, skubės kurti šeimyninius lizdelius. Labai palankus metas dirbantiems šiose srityse. Taip pat tai -palankus laikas spręsti šeimynines problemas, o politikams imtis socialinės reformos. Pirmąjį metų pusmetį geriausiai jausis Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys.

Antrąją metų pusę, t.y. nuo liepos 16 d. Jupiteris pereis į Liūto ženklą, todėl sukūrusieji šeimas imsis kito etapo – bandys susilaukti palikuonių, o visi kiti tiesiog pramogaus. Masės trokš „duonos ir žaidimų“, todėl gudrūs politikai nesunkiai nukreips dėmesį nuo svarbių ir negatyvių teisės aktų priėmimo, pasiūlę liaudžiai visuotinių pramogų, nuolaidų, akcijinių kuponų ir kitų dalykų. Išaugs suvartojamo alkoholio kiekis, žmonės bus linkę į atsitiktinius santykius, šeima kaip vertybė nustos juos dominti, todėl daugės vienišų mamų, išaugs venerinių ligų skaičius, kuris 2015 jau gali prilygti tikrai epidemijai.

Tai – paskutiniai metai, kuomet Saturnas keliauja Skorpionu – mano galva, viena blogiausių savo pozicijų, nes ši pikta (ne, tai neteisingas pavadinimas), ši rūsti ir rimta planeta, tamsiausiame zodiako ženkle žmonėms atnešė atpildo laikus. Nebūtinai gero atlygio, nes juk ne visi buvo geri iki ateinant juodajam Kalėdų seneliui, t.y. Saturnui. Taigi, jei Jūs esate kažkam skolingas, Saturnas šiais metais privers skolą grąžinti, ypač tai palies verslininkus. Bus daug bankrotų, prarastų darbo vietų, fiziniai asmenys irgi rizikuos prarasti pinigus. Saturnas Skorpione irgi lemia išaugųsį seksualinį poreikį, todėl erotikos bus daugiau, daugiau ta tema kalbama.

Uranas vis dar keliaus Avinu, todėl ir toliau galime tikėtis agresijos protrūkių, smurto, ypač iš paauglių. Gyvenimo tempas ir toliau augs, žmonės lėks, skubės, elgsis impulsyviai. Dažną gali kankinti migrena, masiškai prastės regėjimas, už ką žmonės kaltins kompiuterius, kurie čia niekuo dėti, bus daug galvos traumų, nes vairuotojai ir toliau bus linkę viršyti greitį bei nesilaikyti kelių eismo taisyklių. Ypatingai blogas laikas, kuomet reikėtų saugotis rimtų nelaimių balandžio 21 – 26 dienomis.

Neptūnas vis dar keliauja savo valdomis – Žuvimis. Todėl tai idealus metas tyrinėtojams, išradėjams, nes žmonių fantazija dirba visu pajėgumu, taigi naujausių technologijų procentas ir toliaus augs dideliu greičiu, bus atrandamos vis naujesnių. Ir toliau populiarės alternatyvioji medicina, netgi klestės sektos, o ir bažnyčia įgis vis didesnę galią ir tvirčiau įsitvirtins žmonių gyvenime. Juk Žuvys – krikščionybės, o Neptūnas – bažnyčios simbolis.

Reikia pasakyti, kad Neptūno dėka keisis ir patys žmonės, tarsi gerės, bus paslaugesni, po daugelio metų aplinkinių atšiaurumo, žmonės aplinkui bus paslaugesni, labiau linkę pasitarnauti. Tai todėl, kad Neptūnas ir Žuvys – aukos, pasitarnavimo kitiems, krikščioniško gailestingumo simbolis.

Plutonas vis dar keliaus Ožiaragio ženklu (Saturnas su Plutonu tarsi apsikeitę namais, karaliauja vienas kito valdose ir tai tik sustiprina jų poveikį) ir šiais metais sudarys neigiamą aspektą su Uranu – netikėtumų ir permainų planeta. Tiesa, tai senas poveikis, nes šis aspektas susidarė dar 2012 metais. Vadinasi, šiemet ir toliau lauksime neramumų, nes neigiami planetų aspektai visada atneša nemalonumus. Būtent toks derinys paprastai atneša liūtis, cunamius, žemės drebėjimus. Laimei mūsų šalyje tokių stichijų pasireiškimas mažai įmanomas, tačiau Uranas gali nustebinti ir sukelti šiuos reiškinius tose vietose, kur jie labai netikėti. Ypač tikimybė išauga balandžio 4 – gegužės 8 dienomis, bei nuo lapkričio 23 iki metų galo ir dar ilgiau. Nebūtinai Lietuvoje, gali būti ir kažkurioje kitoje šalyje, tačiau bet kokiu atveju tai bus netikėtumas.

Eiti prie įrankių juostos