Konsultacijos

Balandžio 7 d.

Jautis valdo ir grožį, žmogaus įvaizdį. Turiu omenyje tą dirbtinai sukurtą išvaizdą – makiažu ir kitomis priemonėmis. Ilgą laiką karaliavo pas mus dirbtinis grožis, Uranas Jautyje ir čia darys perversmą. Į mada grįš natūralumas. Gražu taps tai kas originalu, išskirtinės žmogaus savybės, tai ką daro jį kitokiu. Nes iki šiol stengėmės visi tapti vienodais. Grožio standartas bus individualumas.Puiki diena imuniteto stiprinimui vandeniu – išbandyti maudynes ežere. Aišku, čia tik praktikuojantiems, jei visą laiką gyvenote prie kompiuterio ir taip ne vienus metus, tai jūsų organizmui gali būti per didelis krūvis. O jei nesimaudyt, tai pasėdėt prie laužo ežero prakantėje būtų irgi idealu. Tiems, kas gali sau leisti tokią prabangą, nes ten gyvena. Masinė invazija į miškus nėra šiai dienai teisinga mintis. Kol kas. Dėl karantino. Nes šiaip tai diena vaikščioti po miškus, ieškoti pirmųjų vaistažolių yra ideali. Beje, ar žinojote, kad gervuogių lapų arbata  veiksmingai ramina nervus (deja, bet šiandien ne vienam gali pakrikti nervai kaip sakoma)? Problema tik su visomis vaistažolėmis, kad tos pardavime dažniausiai būna senos ir nekokybiškos. Visada vaistažoles geriausia rinktis patiems – auginti patiems ar iš nuošalių vietų gamtoje.Šiandien realybę bus sunkiau priimti nei bet kada ir bus dar aktyvesnis esamos situacijos neigimas. O realybė toli gražu nėra graži ir jau galime laukti sukrečiančių naujienų. Manau, kad pagrinde tai bus susiję su valdžios atstovais. Jiems toks laikas sunkiausias.Skirkite daugiau laiko savi augintiniams. Ypač šunims, kurie gali ypač reikalauti jūsų dėmesio, taigi gerai būtų papildomai pažaisti su mylimu gyvūnu.O jūsų pačių dvasinę būseną gerai veiks stalo žaidimai, ypač tokie kur kažką reikia dėlioti, statyti iš vienodų detalių.

Šiąnakt mes sulauksime rožinės pilnaties. Tai bus vizualine prasme didžiausia pilnatis šiais metais. T.y. didžiausias  ir ryškiausiai matomas Mėnulis. Taigi ši diena turėtų būti tarsi trumputė pertrauka, tokiu metu reikia suteikti sau erdvės, išeiti į lauką ir įsižiūrėti į nuostabų Mėnulį. Jis neš taikos jausmą ir minčių aiškumą. Mėnulis apskritai žmones moko, kad jų gyvenimas vyksta labai cikliškai ir ciklas nuolatos atsikartoja. Kad tiek dalykai, tiek mes nuolat keičiamės. O Mėnulio pilnatis Svarstyklėse mus kviečia į naują pradžią. Saulė šiuo metu Avine. Tačiau Mėnulio pilnatis reikalauja šiandien didesnės izoliacijos, nebereikalingų dalykų atsisakymo. Šiandien gali trūkti energijos, imunitetas vėl kris, bus stiprus noras pabėgti, išsivaduoti, rutina slėgs. Šiandien turite būti atlaidūs sau, nespausti savęs, jei bus noras daugiau ilsėtis, tą ir darykite. Jupiteris vis dar konjunkcijoje su Plutonu. Beje, ši konjunkcija susidaro maždaug kartą į trylika metų. Jau susidarė Marso – Urano aspektas. Jis trumputis, tačiau revoliuciją galvose jis sukels. Žmonės nebenorės bijoti, nebenorės paklusti valdžios nurodymams. Matote, su tom revoliucijom jau taip yra, kad jos yra pasekmė trukusios kantrybės. Bet nebūtinai jos teisingo suvokimo pasekmė. Žmonės trokšta laivės ir daryti, ką nori. Kaip taisyklė labiausiai trokšta tie, kurie nepajėgūs būtų laisvėje ir keleto dienų išgyventi. Šios dienos darinys tai tik tolimas perkūnijos grumenimas…..Bet tikroji perkūnija irgi su laiku ateis…Mano patarimas šiai dienai būtų keisti savo pirkimo įpročius. T.y. pradėti apsipirkinėti ilgesniam laikui. Pirkti vienu metu daugiau prekių, ypač negendančio vartojimo ir rečiau lankytis parduotuvėje. Mums reikia pamažu mokytis kitokio gyvenimo. Laikai, kuomet galėjai kasdien užbėgti į parduotuvę, pasitraukė. Klausimas ar jie besugrįš. Pats metas kibti į darbus ir mokytis prisitaikyti prie naujos sistemos.Apsirūpinkite stikline tara, kad birius produktus galėtumėte saugiai ten laikyti ir taip prailginti jų gyvavimo trukmę.

Avinas – šiandien sproginės kaip fejerverkai. Jautis – nepaliaujamai valgys, pilnatis jam nesutrukdys kalti pinigus. Dvyniai bus smalsūs ir kląstingi. Vėžys – švelnus ir dvasingas, Mėnulio energijos jį švelniai supuos. Liūtas irgi stipriai jaus dienos vibracijas, šiandien jis kaip minimum taps pusdieviu. Na bent jau Saulės šviesoje. Mergelė – kruopščiai dirbs žemę ir panašius dalykus. Svarstyklės bus sąžiningos. Ir geros meilužės. Jas šiandien domins tik meilė. Skorpionas šiandien bus demonu, na ar kokiu kitu nelabuoju. Gali mirti viduje. Šaulys irgi kibirkščiuos kaip Avinas, tik švelniau. Plius skendės dvasingumo bangoje. Ožiaragis bus paslaptingas. Jis bus kitoks. Vandenis bus ekscentriškas. Nežemiškas. Žuvys – bus psichodeliškos, irgi nežemiškos bet taip labiau su mistikos prieskoniu.

Ir nepamirškite šiandien pasigaminti sočios vakarienės. Pilnaties nuotaikos tikrai netinkamos drastiškoms dietoms – keptas viščiukas ir bulvių košė reikalus kur kas labiau pataisytų nuotaiką 🙂 .  Yra laikas lieknėti, yra laikas kaupti atsargas. Ir dabar atsargų kaupimo diena :)https://www.facebook.com/nerdswithvag/photos/a.181353491953852/3156881004401071/?type=3&theater

Eiti prie įrankių juostos