Konsultacijos

[:lt]Balandžio 7 d. [:]

[:lt]Tinkama diena pirkti produkciją iš akmens, o taip viską, kas tinka grindims, pavyzdžiui, kilimus, džiovinimo krosneles būsimam derliui (nors aš asmeniškai viską džiovinu tik natūraliu būdu). Ar tai statulėlės būtų, ar paminklas, ar dar kas. Tinkama diena klaidžioti kažkur laukais, toli nuo žmonių. Apskritai tinka viskas, kas susiję su žodžiu senas, senovė. Pavyzdžiui, malti miltus sename malūne. Na gal taip drastiškai į senuosius amžius kol kas negrįšime, bet galvočiau, kad verta senųjų amatų pasimokyti, jei proga pasitaikytų. Žmogus net nesupranta, koks jis yra bejėgis šioje civilizacijos išsivystymo stadijoje. Šiais laikas jau net nebe visi moka maistą pasigaminti. Na bet dauguma vis tiek to nesimokys tai pradžiuginsiu, kad garderobo atnaujinimui  irgi gera diena. Dienos tema yra džinsai, o sėkmės spalva yra juoda.
Sėdėti namuose bus visai nepakenčiama ir norėsis eiti lauk, vaikščioti, būriuotis, važinėti paspirtukais, dviračiais, motoroleriais ir pan., būti tarp žmonių.

Bendravimui diena šiaip sau. Bus nesusipratimų, susireikšminimo, nesusikalbėjimo, prisitaikymo sau tai kas visai ne apie jus. Bus per daug reikalavimų, noro gauti už dyką ir pan. Beje, tai apskritai blogas laikas taikos atžvilgiu. Tokiu metu išauga karinė grėsmė. Galbūt ne mūsų šaliai, gal tai ir ne pats blogiausias laikas, nes praeiti jis gali tiesiog su grasinimais, treniruotėmis, demonstraciniais pasirengimais. Bet tokiu laiku paprasčiausias degtukas šlapioje pievoje gali įžiebti nevaldomą gaisrą.

Aktyvesnė diena Avinui, kuris nepakęs tuščio laiko švaistymo, nepageidaus dėmesio, ypač kad kas aiškintų, ką jam daryti, nesiduos kontroliuojamas. Bus greitas, sąžiningas, vilkės treningus ir gali būti nubaustas už greičio viršijimą. Apskritai dabar sugreitės ne tik Avinas, kuris ir taip greitas. Viskas sugreitės. Venera Avine suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, Marsas Dvyniuose reikalauja judesio ir šie du sudaro teigiamą aspektą. O Saturno Vandenyje laikais tai puikus laikas imtis kažko naujo, originalaus. Šis nuostabus aspektas tęsis iki sekmadienio, todėl ši savaitė ideali namo apdailos darbams, tverti tvorą, įrišinėti knygas, projektuoti daržą, tvarkyti dantis estetiniu atžvilgiu. Taip pat tai labai seksualus aspektas, kurio pasekoje gali gimti flirtas ir netgi rimti santykiai. O jei jūs sena pora (laiko, ne amžiaus atžvilgiu), dabar bus daugiau romantikos – tai pasinaudokite proga – susiorganizuokite romantišką savaitgalį. O šiandien rytinę kavą pakeiskite puodeliu arbatos su citrina terasoje ar balkone, gal net ir pusryčius praleiskite ten.

Dabar toks laikas kai žmogus privalo mokytis nuolankumo. Nuolankumo nereikia bijoti, gebėjime nusilenkti yra žmogaus didybė. Nuolankumas yra pripažinimas, kad aš negaliu kontroliuoti savo gyvenimo. Bent jau negaliu kontroliuoti visko jame. Aš esu bejėgis prieš laiko tėkmę. Nuolankumas yra suvokti, kad tame beprotiškai gražiame žvaigždėtame danguje nėra jokio seneliuko visus stebinčio, mylinčio ir saugančio. Nuolankumas yra suvokti savo bejėgystę ir pažeidžiamumą, pripažinti, kad turiu begalę abejonių ir neatsakytų klausimų. Nuolankumas yra įsiklausyti į savo širdį ir leisti jai vesti jus gyvenimo keliu. Nuolankumas yra pripažinti, kad aš mažas, menkas žmogus, kuris gali bet kurią akimirką sudužti, suaižėti į milijonus smulkių gabaliukų. Nuolankumas yra pripažinti, kad aš esu niekas, tik viena skruzdėlė iš bilijonų kitų visatos vandenyne. Ir tą nuolankumo akimirką aplanko romus susitaikymas su esama padėtimi, o iš jo gimsta naujas žmogus. Žmogus su gigantiška širdimi. Nes tam, kad taptum dideliu, turi prieš tai sunykti iki nematomai menko. Kiekvienais metais daugybė sėklų įkrenta į dirvą, bet tik kai kurios jų išauga į medžius, o likusi dalis tiesiog supūna. Tiek gamtoje, tiek žmogaus gyvenime egzistuoja amžinas gimimo – mirties – atgimimo ciklas ir nėr šioje žemėje jums geresnio mokytojo nei pati gamta.

“Give yourself permission
to rest, and be silent,
and do nothing.

Love this aloneness, friend.
Fall into it.
(Don’t worry. You won’t disappear. I am here to catch you.)

Invite warm, curious attention
deep inside your weary bones.

Until there is no loneliness,
only radical self-love.” ―Jeff Foster

https://www.instagram.com/p/CNUhIkCFP1P/[:]

Eiti prie įrankių juostos