Konsultacijos

Balandžio 4 d.

Šiandien šunų terapijos diena. Todėl geriausia, ką galite padaryti tai leistis į ilgą pasivaikščiojimą su šuniu ir apskritai skirti daugiau laiko, daugiau bendrauti su savo augintiniu. Taip pat tai tinkamas laikas pažintinei, šviečiamajai veiklai. Pavyzdžiui, šiandien atvirų durų diena prezidentūroje, puiki proga apsilankyti ir tinkamai išnaudoti šią dieną. Tokia proga ko gero pasikartos nelabai greitai. O progas reikia išnaudoti visokias. Juk jei kažkas nori tobulėti ir pažinti kitus pasaulius, visų pirma turi gerai pažinti savo kiemą.
Taip pat tai švaros diena. Jau šiandien tai būtinai reikia stverti šepetį į rankas ir kaip reikiant iššveisti namus. Beje, jėgų ir ryžto tam kaip tik bus daugiau nei įprasta. Diena be galo produktyvi, nuodėmė būtų tokią dieną po darbų riogsoti ant sofos su serialu.

Šiandien konfliktiškesnė, agresyvesnė diena, todėl šiandien reikia susilaikyti nuo reikalavimų, nuo žodžių „tu privalai“, nes tai tik iššauks pašnekovo neigiamą reakciją, o gal net ir agresiją. Į tokius žodžius bus reaguojama kaip į prievartą. Taip pat tai prasta diena įvairiems rinkimams. Tiksliau prasta diena rinktis, kadangi tokią dieną žmogaus sąmonė aptemusi ir jis nemato aiškiai situacijos. Jis mato tai kas ryškiausia ir renkasi tai kas ryškiausia. Todėl tokią dieną išrenkami garsiausiai rėkiantys ir ryškiausiomis plunksnomis pasidabinę asmenys, o ne tinkamiausi eiti pareigas. Nesvarbu kas tai būtų prezidento ar kiemsargio rinkimai. Geriausia, jei tik įmanoma, bet kokius rinkimus, konkursus ar bet kokią kitą veiklą, kurioje naudojamas balsavimas, atidėti.
Šiandien Mėnulis įėjo į Avino ženklą, iš kurio pasitrauks šeštadienį. Todėl tai puikus laikas pradėti kažką naujo, bus daugiau energijos, daugiau noro būti nepriklausomais, daugiau impulsyvumo, spontaniškumo. Tai fizinio aktyvumo laikas. Per šias dienas pagaliau išsisklaidys pastarąjį mėnesį varginęs Neptūno/Merkurijaus iliuzijų rūkas ir pagaliau baigsime klaidžioti ratais bei pasuksime tiesiu ir aiškiu keliu. Ypač stipriai šios dienos jausis Avinams, kurie iš esmės norės viską pradėti taip greitai, kad nebeliks laiko pradėtus darbus užbaigti. Kitaip tariant, Avinus gins jausmas pradėti ir pradėti iš naujo. O va kažkaip pradėtos veiklos tęstinumas nelabai domins….

Daugelį gąsdina, jog šis mėnuo yra skausmo laikas. Iš ties tai skausmas nėra blogas dalykas. Ne veltui yra lotynų posakis „Ad aspera per astra“ – per kančias į žvaigždes. Skausmas yra grūdinantis dalykas, skatinantis žmogų augti. Deja, daugeliui jis labai sunkiai ištveriamas dėl žinių ir suvokimo trūkumo. Ypatingai jis baisus, kuomet gyvenimą žmogus priima kaip vienintelę ir tikrą realybę. Asmeniškai aš nesu girdėjusi baisesnio ir labiau klaidinančio bei luošinančio žmogaus sielą posakio nei „gyvename vieną kartą“. Šis posakis uždaro visas galimybes, bet kokias duris. Tu gimei kūnu, gyveni tam, kad numirtum ir jei tavo gyvenime įvyksta kas nepataisomo, o paprastai kiekvieno žmogaus gyvenime tai įvyksta, tuomet belieka tik verkti ir gailėtis tų praėjusių dienų ir progų, kurių jau niekada nebeišnaudosite. Pamenu prieš daugybę metų sutikau savo pirmąjį mokytoją. Man jis ir jo gyvenimo būdas buvo virš suvokimo ribų. Man atrodė, kad taip gyvenantis žmogus tiesiog privalo būti labai nelaimingas – nei žmonos, nei vaikų, nei turtų. O jis man atsakė – aš avantiūristas, į nieką nežiūriu pernelyg rimtai. Ir tai buvo taip nesuderinama su dvasingo ezoteriko įvaizdžiu mano galvoje. Juk visi mes turime susikūrę nušvitusiojo paveikslą savo galvoje – solidus, ramus, vegetaras, be žalingų įpročių, gyvenantis tik teisingai ir nuobodžiai, na ir galiausiai išprotėjantis nuo viso to šūdo. Esmė ne šventume. Iš vis ta šventojo sąvoka kažkokia neadekvati. Esmė suvokime – materijoje nėra nieko rimto, tai tik kompiuterinė simuliacija, kurioje žmogiškasis asmuo kaip koks simsas iš žaidimo Simsai gyvena ir miršta begalę kartų. Viskas, ką tu darai tai tik kompiuterinio žaidimo „levelio“ kėlimas ir „skilsų“ lavinimas. O tie, kuriuos jūs laikote dievais, tik programuotojai, kuriantys tuos žaidimus. Jums nereikia nušvisti, kad nukeliautumėte į dangų. Danguje jūsų šventumas niekam neįdomus. Jums reikia „pakelti levelį“, kad įveiktumėte materiją ir prabustumėte iš narkotinio sapno. Tik tiek ir tik taip. Tai vienintelis kelias iš čia 🙂
Gerų apmąstymų 🙂
https://www.facebook.com/WoofWoofTV/videos/2018999321739828/UzpfSTEwMDAwMjY5MzIzOTk3NDoxMjYyMTIzNzkwNjIwNTM3/

Eiti prie įrankių juostos